Valgė košę, sportavo, bendravo

Šventės dalyviai varžyboms pasiruošę.

Šventės dalyviai varžyboms pasiruošę.

Artėja Tarptautinė neįgaliųjų diena. Širvintų rajono neįgaliųjų draugija kartu su Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriumi ta proga surengė rajono sporto žaidynes, į kurias buvo pakviestos dalyvauti visos rajone veikiančios neįgaliųjų nevyriausybinės organizacijos ir įstaigos: Neįgaliųjų draugija, Socialinių paslaugų centro dienos užimtumo grupė, „Lemties bičiuliai“.

Šventė vyko „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje. Susirinko per 60 dalyvių ir žaidynių svečių.

Neįgaliųjų draugijos pirmininkė M. Jachimavičienė prieš prasidedant varžyboms visus pakvietė į mokyklos valgyklą pasistiprinti žirnių koše su spirgučiais ir kvapnia arbata.

Savivaldybės sporto koordinatorius Borisas Sockis pasirūpino, kad žaidynės vyktų sklandžiai, pakaktų teisėjų, prizų, medalių. Gerą sportininkų nuotaiką palaikė Neįgaliųjų kaimo kapela, vadovaujama Jono Romaškos.

Neįgaliųjų žaidynių, skirtų Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti, geriausia rajono šaškininke pripažinta Irena Miselienė, šaškininku – Jonas Vasiliauskas, rankos lenkimo rungtyje nenugalimas buvo Eugenijus Striška iš Lapelių, šaudyti geriausiai sekėsi Raisai Repečkienei ir Stasiui Greiciūnui, baudų metimo rungtyje lygių nebuvo Algimantui Kojui (tarp moterų nugalėjo Jelena Striško), taikliausiai smiginio strėles mėtė Jonas Vasiliauskas ir Sigita Snitkienė, slalomo vežimėlyje rungtyje nepralenkiamas buvo Algimantas Kojis, antrasis – Zigmas Bernotas, trečiasis – Albinas Dambrauskas. Linksmoji estafetė sutraukė daugiausiai sirgalių, sulaukė daugiausia emocijų. Nugalėjo pirmoji komanda: Sigita Snitkienė, Donatas Pauplys, Antanina Šuminskienė ir Vilius Kybartas.

„Širvintų krašto“ kalbinti žaidynių dalyviai sakė, kad švente jie yra labai patenkinti, susipažino, susidraugavo, pajudėjo, pakovojo. Žmonės dėkojo „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos direktorei Helenai Vaicekauskienei, sudariusiai labai geras sąlygas susiburti.

„Širvintų krašto“ informacija

Stepono Liktoravičiaus nuotraukos[nggallery id=213]

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+