Širvintų sporto mokykla džiaugiasi „Jaunaisiais talentais“

Futbolo turnyro dalyviai po apdovanojimų

Futbolo turnyro dalyviai po apdovanojimų

Širvintų sporto mokykla gavo lėšų vaikų ir jaunimo socializacijos projektui įgyvendinti. Projekto tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo įsitraukimą į edukacinę veiklą, plėtojant pozityvias socialines galimybes. Svarbu skatinti vaikus sistemingai sportuoti, tobulinti meistriškumą, dalintis patirtimi su kitų miestų komandomis. Sudarant sąlygas mokinių saviraiškai per sportą, stengiamasi padėti ugdyti ir lavinti sveiką asmenybę, diegti visą gyvenimą išliekantį poreikį ir pomėgį sportuoti, įtraukti kuo daugiau dalyvių, atitraukti moksleivius nuo neigiamos socialinės aplinkos poveikio. Vykdant numatytas projekto veiklas, organizuojamos skirtingų sporto šakų varžybos. 

Lapkričio 12 d. vyko Širvintų sporto mokyklos uždarųjų patalpų žolės riedulio turnyras. Jame dalyvavo trijų amžiaus grupių 14 komandų iš Šiaulių ir Širvintų. Iš viso – per 120 vaikų.

Žolės riedulio dalyviai po apdovanojimų.

Žolės riedulio dalyviai po apdovanojimų.

Lapkričio 13 d. vyko mažojo futbolo turnyras, kuriame dalyvavo per 40 jaunųjų futbolininkų. Varžėsi 2005 metais gimę ir jaunesni vaikai, 4 komandos iš Ukmergės, Trakų, Širvintų, Vidiškių.

Lapkričio 20 d. vyko Širvintų sporto mokyklos taurės „Jaunieji talentai – 2016“ varžybos. Jose dalyvavo 2008 metais gimę ir jaunesni vaikai. Į varžybas atvyko komandos iš Ukmergės, Naujosios Vilnios, Kauno r. ir, žinoma, Širvintų. Iš viso – 50 vaikų.

Futbolo turnyro dalyviai po apdovanojimų

Futbolo turnyro dalyviai po apdovanojimų

Sporto mokyklos direktoriaus pareigas laikinai einanti Alina Zapolskienė džiaugiasi, kad iš projekto lėšų ne tik pavyko surengti gražius renginius, leisti sportuojantiems vaikams išbandyti jėgas su bendraamžiais iš kitų rajonų, bet ir nupirkti aprangų, trūkstamo sportinio inventoriaus, kuriuo bus galima naudotis ir pasibaigus projektui. „Užtikrinsime projekto tęstinumą visus metus. Vaikai džiaugiasi pasiekimais, gauna apdovanojimų, taurių medalių. O tai, kad galime projekto lėšomis padengti kelionių į varžybas išlaidas, organizuoti ekskursijas, palengvina naštą jaunųjų sportininkų šeimoms,“ – sako A. Zapolskienė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+