Širvintų „briedžiams“ tik du metukai…

Bendra nuotrauka prisiminimui: su mėlyna forma - širvintiškiai, su žalia - vilniečiai.

Bendra nuotrauka prisiminimui: su mėlyna forma - širvintiškiai, su žalia - vilniečiai.

Per metus, kai veikia, Širvintų sporto klubas „Briedis“ išaugo nuo 42 iki 78 narių. Klube yra keturios komandos. „Briedžio“ futbolo komandos veteranai rungtyniauja Utenos apskrities futbolo federacijos rengiamose salės futbolo 35+ pirmenybėse. Varžybose dalyvauja aštuonios komandos. Po trijų turų „Briedis“ užima penktąją vietą. 

Yra trys krepšinio komandos: 45+, 39+ ir jaunimo. Vyriausieji krepšininkai dalyvauja Lietuvos veteranų krepšinio lygoje, kur, deja, „skina“ pralaimėjimus, nes tenka žaisti pries buvusius profesionalus, netgi buvusius Lietuvos rinktinių narius – Rolandą Matulį, Robertą Giedraitį, Rolandą Skaisgirį, Kestutį Šeštoką, Vidą Ginevičių ir kitus.

Neseniai Širvintų sporto centro salėje vyko Lietuvos veteranų 45+ krepšinio lygos rungtynės. Susitiko Širvintų „Briedis“ – Vilniaus „Sakalai Alkajas Dastra“. Tas rungtynes rezultatu 78:66 laimėjo svečiai.

Širvintų „Briedis 39+“ dalyvauja devintose Rytų Aukštaitijos senjorų 39+ krepšinio pirmenybėse „Jaros sauga“ taurei laimėti. Praėjusių metų rudenį pirmojo rato atidarymo varžybose širvintiškiai svečiuose 71:67 nugalėjo Ignalinos „Senjorus“. Antrojo rato pirmąsias rungtynes namuose „Briedžio“ komanda žaidė taip pat su ignaliniečiais. Varžybos vyko sekmadienį. Deja, šįkart pajėgesni buvo ignaliniečiai.

Veteranų varžybose susitiko net keturi bendraklasiai - trys „briedžiai“ ir vienas „sakalas“. Iš kairės į dešinę: Vytautas Venslovas, Eugenijus Žinys, Eligijus Redeckas ir Rimas Stepaitis.

Veteranų varžybose susitiko net keturi bendraklasiai - trys „briedžiai“ ir vienas „sakalas“. Iš kairės į dešinę: Vytautas Venslovas, Eugenijus Žinys, Eligijus Redeckas ir Rimas Stepaitis.

Jaunieji „Briedžiukai“ taip pat dalyvauja Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse ir yra iškovoję vieną pergalę. Jaunieji širvintiškiai sekmadienį siekė revanšo prieš Ukmergės TVM. Pirmose tarpusavio rungtynėse po pratesimo 67:64 nugalėjo ukmergiškiai.

Šiame turnyre dalyvauja ir komanda iš Latvijos – Daugavpils „Novads“ komanda. Klubas gyvuoja dar tik dvejus metus. Nors pergalėmis pasigirti negali, tačiau į rungtynes vyrai eina kautis iš visų jėgų. Per dvejus metus klubas žaidė virš 100 rungtynių.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Pirmoji pergalė savoje aikštėje

Informacija iš naujausio numerio: Sekmadienį – su vienu iš lyderių

Dviratininkai tarytum paukščiai – kaskart sugrįžta pavasarį

Rebusas sirgaliams: Širvintų futbolo istorija tęsiasi ar … baigėsi?

Širvintos pirmąkart priims Lietuvos regionų futbolo pirmenybes

Kraštietis – pasaulio čempionas

Širvintiškiai įveikė pasaulio futbolo vicečempionus…

Širvintos – Lietuvos čempionų kalvė

Atžalyniečiai pelnė I vietą

Taurė iš Latvijos

Po ketvirčio amžiaus pelnyti apdovanojimai!

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkai iškovojo aukso medalius

Paaiškėjo stalo teniso čempionai

Finalinėse kvadrato varžybose laimėtos dvi prizinės vietos

Širvintų „briedžiams“ tik du metukai…

Poledinės žūklės mėgėjų šventė ant Prienų ežero

Tarptautiniame turnyre sėmėsi patirties

2018 metų geriausių sportininkų apdovanojimai

Širvintos – pavyzdys didiesiems miestams

Krepšinio 3X3 turnyro Lietuvos kariuomenės 100-mečiui pažymėti ir Vytautui Gaigalui atminti originalus prizas atiteko kariškiams

Ergo A futbolo pirmenybėse – tik šešti

Vyrų čempionate – devynmetis!

Iš Utenos – sidabras

Vilniaus S. Daukanto aikštėje skambėjo ir Širvintų vardas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos