+

Širvintų „briedžiams“ tik du metukai…

Bendra nuotrauka prisiminimui: su mėlyna forma - širvintiškiai, su žalia - vilniečiai.

Bendra nuotrauka prisiminimui: su mėlyna forma - širvintiškiai, su žalia - vilniečiai.

Per metus, kai veikia, Širvintų sporto klubas „Briedis“ išaugo nuo 42 iki 78 narių. Klube yra keturios komandos. „Briedžio“ futbolo komandos veteranai rungtyniauja Utenos apskrities futbolo federacijos rengiamose salės futbolo 35+ pirmenybėse. Varžybose dalyvauja aštuonios komandos. Po trijų turų „Briedis“ užima penktąją vietą. 

Yra trys krepšinio komandos: 45+, 39+ ir jaunimo. Vyriausieji krepšininkai dalyvauja Lietuvos veteranų krepšinio lygoje, kur, deja, „skina“ pralaimėjimus, nes tenka žaisti pries buvusius profesionalus, netgi buvusius Lietuvos rinktinių narius – Rolandą Matulį, Robertą Giedraitį, Rolandą Skaisgirį, Kestutį Šeštoką, Vidą Ginevičių ir kitus.

Neseniai Širvintų sporto centro salėje vyko Lietuvos veteranų 45+ krepšinio lygos rungtynės. Susitiko Širvintų „Briedis“ – Vilniaus „Sakalai Alkajas Dastra“. Tas rungtynes rezultatu 78:66 laimėjo svečiai.

Širvintų „Briedis 39+“ dalyvauja devintose Rytų Aukštaitijos senjorų 39+ krepšinio pirmenybėse „Jaros sauga“ taurei laimėti. Praėjusių metų rudenį pirmojo rato atidarymo varžybose širvintiškiai svečiuose 71:67 nugalėjo Ignalinos „Senjorus“. Antrojo rato pirmąsias rungtynes namuose „Briedžio“ komanda žaidė taip pat su ignaliniečiais. Varžybos vyko sekmadienį. Deja, šįkart pajėgesni buvo ignaliniečiai.

Veteranų varžybose susitiko net keturi bendraklasiai - trys „briedžiai“ ir vienas „sakalas“. Iš kairės į dešinę: Vytautas Venslovas, Eugenijus Žinys, Eligijus Redeckas ir Rimas Stepaitis.

Veteranų varžybose susitiko net keturi bendraklasiai - trys „briedžiai“ ir vienas „sakalas“. Iš kairės į dešinę: Vytautas Venslovas, Eugenijus Žinys, Eligijus Redeckas ir Rimas Stepaitis.

Jaunieji „Briedžiukai“ taip pat dalyvauja Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse ir yra iškovoję vieną pergalę. Jaunieji širvintiškiai sekmadienį siekė revanšo prieš Ukmergės TVM. Pirmose tarpusavio rungtynėse po pratesimo 67:64 nugalėjo ukmergiškiai.

Šiame turnyre dalyvauja ir komanda iš Latvijos – Daugavpils „Novads“ komanda. Klubas gyvuoja dar tik dvejus metus. Nors pergalėmis pasigirti negali, tačiau į rungtynes vyrai eina kautis iš visų jėgų. Per dvejus metus klubas žaidė virš 100 rungtynių.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Žmogus, aplenkęs jachtą: „Svarbu pasiimti iš bėgimo viską, ką jis gali duoti geriausio…“

„Noriu ne tik greitai bėgti, bet kartu ir ugdyti savo dvasią…“

„Bėgimas vienija sielos brolius…“

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Vilniuje – su Velsu ir Ukraina

Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

„Kaip smagu judėti nerealiai smagių žmogeliukų apsuptyje…“

Nyderlandų ir Lietuvos žvaigždės lankėsi Širvintų stadione

„Prisikeli lyg Feniksas iš pelenų…“

Tarptautinėse varžybose – prizas

DĖMESIO! PERSKAITYKITE IR PASAKYKITE KITIEMS: PASIKEITĖ FUTBOLO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠVENTĖS GRAFIKAS. RUNGTYNĖS BUS ŽAIDŽIAMOS ANKSČIAU!

Tenisas tiesiogiai

Širvintose – pasaulio stadionus iš vietų kėlusios futbolo legendos

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Laimėjo aukso medalius

Kiekvienas bėgikas galės parsinešti Širvintų maratono atminimo medalį

Dešimtą kartą tapo Lietuvos veteranų čempionu…

Kovos dėl bronzos medalių

Lietuvoje – trečias. Atstovaus šalies rinktinei!

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+