Širvintiškis – tarp taurės laimėtojų

Ignas Kružikas (su akmuoliu). fk-panevezys.lt nuotr.

Praėjusį savaitgalį buvo sužaistos finalinės „Hegelmann LFF taurės“ rungtynės, kurias po baudinių serijos rezultatu 6:5 (rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1) laimėjo „Panevėžio“ komanda. Panevėžiečiai įveikė Marijampolės „Sūduvą“. Laimėję taurę, panevėžiečiai rungtyniaus Europos lygoje.

Šį sezoną „Panevėžiui“ atstovauja širvintiškis Ignas Kružikas.

Prieš patekdami į finalą, „Panevėžio“ žaidėjai 4:0 nugalėjo Vilniaus „Riterius“. Šios komandos dubleriams Ignas Kružikas atstovavo prieš persikeldamas į Panevėžį.

Pergalė finale pakylėjo širvintiškį. Spalio 28 dieną įvykusiose A lygos rungtynėse su tais pačiais „Riteriais“ Ignas antrajame kėlinyje pelnė įvartį. 54-ąją minutę jis uždirbo baudos smūgį ir pats meistriškai jį realizavo, perkeldamas kamuolį per žaidėjų sienelę.

Nors rungtynių pabaigoje vilniečiai rezultatą išlygino (1:1), širvintiškio pastangomis „Panevėžys“ į turnyrinę lentelę įsirašė tašką.

Ignas Kružikas, gindamas „Panevėžio“ garbę, pelnė jau antrą įvartį. Ir vėl į „Riterių“ vartus.