Širvintiškiai išlaikė aukštai iškeltą apskrities rinktinės vėliavą

Prieš savaitę Panevėžio rajone buvo surengtos Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių X-osios sporto žaidynės. Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10-oji rinktinė daugiausia buvo sudaryta iš Širvintų 10-osios šaulių kuopos jaunųjų šaulių. Apskritai dėl apdovanojimų žaidynėse varžėsi net 24 širvintiškiai, kurių pastangomis ir buvo iškovota komandinė trečioji vieta. Tik kai kuriose rungtyse širvintiškiams padėjo keli vilniečiai ir švenčioniškiai.

Kuopos vadas Leonas Vaicekauskas sakė, kad rezultatai būtų buvę geresni, jei būtų leista jauniesiems šauliams dalyvauti keliose sporto rungtyse. Tačiau rinktinės užimta vieta širvintiškis patenkintas. Pernai „mindaugiečiai“ IX-osiose žaidynėse buvo tik aštunti.

Geriausiai tarp širvintiškių pasirodė krepšininkai. Marius Dubininkas, Justas Blažys, Tautvydas Pečiulis ir Karolis Grimaila pogrupyje įveikė Latvijos jaunuosius šaulius, taip pat kauniečius, klaipėdiškius, bet pralaimėjo iš Panevėžio sporto mokyklos auklėtinių sudarytai krepšininkų komandai. Patekę į finalą, širvintiškiai 15:7 įveikė tauragiškius, bet kovą dėl aukso medalių 8:15 antrąsyk pralaimėjo tai pačiai panevėžiečių komandai. Antroji krepšininkų vieta – geriausias „mindaugiečių“ pasiekimas šiose žaidynėse.

Trečioji vieta iškovota šaudymo iš mažojo kalibro šautuvo rungtyje. „Mindaugiečių“ komandai atstovavo jaunieji širvintiškiai Paulius Leparskis, Aurelija Pečiukaitytė, Arminas Meilūnas, vyresnieji Domas Vrubliauskas, Povilas Visockas ir Ligita Stankevičiūtė.

– Manau, snaiperių komanda būtų pasirodžiusi geriau, jei ne traumos, – sakė Leonas Vaicekauskas. – Reikia tik pagirti Domą, kuris vyko į žaidynes susilaužęs ranką. Vis dėlto bendrai pasiektų rezultatų pakako medaliams.

Kuopos vadas džiaugėsi, kad šeštaklasis Paulius Leparskis antrąsyk iš eilės tapo geriausiu šių žaidynių šauliu ir iškovojo pereinamąją Amerikos lietuvių šaulių įsteigtą Jono Šostako atminimo taurę. Šiųmetis Pauliaus rezultatas – 49 taškai iš 50 galimų.

Beje, ši gražuolė taurė į Širvintas atvyksta jau trečią kartą. Prieš kelerius metus ją buvo iškovojęs tuomet šauliams atstovavęs širvintiškis Giedrius Čepas.

Be Pauliaus, šįkart šaudymo varžybose gerai pasirodė ir Aurelija Pečiukaitytė bei Ligita Stankevičiūtė, surinkusios po 31 tašką.

– Gal kitąsyk tai būtų vidutiniškas rezultatas, bet šįkart dauguma šaulių šaudė prastokai, – įvertino Leonas Vaicekauskas. Jis apgailestavo, kad rajone nėra sąlygų kultivuoti šaudymo sportą, nors pasiekimų ir yra. Štai olimpiniame moksleivių festivalyje „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos šauliai šalyje užėmė 11 vietą.

Ketvirtąją vietą širvintiškiai Gytis Bilotas, Ernestas Rokas, Aira Davidavičiūtė, Vykintas Lučiūnas, Inga Kanapienytė ir švenčioniškis Kęstas Pilipavičius iškovojo vasaros biatlono varžybose. Šeštąsias vietas užėmė orientavimosi komanda (širvintiškiai Gytis Vaitkūnas, Aistė Jotautytė, Lukas Ališauskas, Eglė Krasauskaitė, Tomas Mickonis ir vilnietis Jeroslav’as Mikulevič’ius) ir virvės traukėjai (be musninkiečio Romo Švedavičiaus ir širvintiškių Armino Pimpio bei Juliaus Beliakovo, dar varžėsi po du švenčioniškius ir vilniečius).

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Širvintiškiai išlaikė aukštai iškeltą apskrities rinktinės vėliavą”

  1. Raul parašė:

    Ustedes me perdonare1n, pero el reatlo fue tan pero tan insoportable con esa catarata de corazon de leonas , garra , coraje , quieren quedarse con el trono , emocionados , grite1 , etc. que ya quereda que ganen las holandesas ased se callaban.Me1s: El timbre de voz de Onetto todaveda me taladra la cabeza.La tribuna Jugate Conmigo me exasperf3. El cuerpo te9ncico saltando como si fuera la final de Feliz Domingo me dieron vergfcenza ajena. En fin, una mierda. Que se mueran todas. Que prohiban este deporte insoportable de burgueses medio pelo.

  2. sieras parašė:

    kas ta inga kanapienyte kiek jai metu??:)

  3. ;]* parašė:

    Mmm kokie sexai :)*

Comments are closed.

scroll to top
+