Prizai kaimo seniūnijų varžybose

Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Kūno kultūros ir sporto deparamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės bei Žemės ūkio ministerija liepos 19 dieną Raseinių rajone, Rokynėje, buvo surengę pirmąsias Lietuvos kaimo seniūnijų finalines varžybas. Iš visos šalies į vieną gražiausių poilsiui skirtų Lietuvos vietų suvažiavo per 3 tūkstančius kaimo seniūnijose gyvenančių ir ne mažiau kaip 6 mėnesius dirbančių sportininkų. Vasario-kovo mėnesiais atrankinės varžybos vyko seniūnijose, balandį-birželį – rajonuose.

Programoje – 12 sporto šakų: futbolas, krepšinis, tinklinis, smiginis, rankų lenkimas, stalo tenisas, šaškės, šachmatai, seniūnų trikovė, svarsčių kilnojimas, galiūnų turnyras, virvės traukimas.

Sportininkai gyveno savo palapinėse, laisvalaikiu vyko diskoteka, meno saviveiklininkų pasirodymas, atrakcionai, Raseinių kultūros centro estradinės grupės JAM koncertas, vidurnakty – fejerverkai.

Į finalines varžybas važiavo ir dviejų Širvintų rajono seniūnijų: Širvintų ir Čiobiškio – atstovai, pilnas autobusas sportininkų. Čiobiškiečiai dalyvavo tinklinio ir vyrų krepšinio, širvintiškiai – futbolo, vyrų ir moterų krepšinio, smiginio, seniūnų trikovės rungtyse. Tiksliau – moterų krepšinio komandą buvo jungtinė (viena čiobiškietė ir trys širvintiškės).

Varžybų rezultatai nuostabūs: laimėta viena pirmoji ir viena antroji vieta. Širvintų seniūnė Laima Griškienė tapo sportiškiausia Lietuvos seniūne, o jungtinė moterų krepšinio komanda užėmė antrąją vietą. Vyrų komandų pasiekimai – deja, kuklesni.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Prizai kaimo seniūnijų varžybose”

  1. Isna parašė:

    To anonimasBirželis 9, 2011 22:39Ar nemialingi vaikai mokyklose taps laimingi?Paskaityk gal šitą, jei patį laikraštį esi užsisakęs ir gausi dozę realybės. Tai gal nevepsėk, kad nėra nieko gero. Parašyk pats, jei toks gudras.

  2. xxx parašė:

    x

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+