Moterys – geresnės organizatorės?

Vis mažiau dalyvių sutraukia rajone rengiamos seniūnijų sporto žaidynės. Praėjusį savaitgalį į jas savo sportininkus atsiuntė tik pusė iš rajone esančių aštuonių seniūnijų. Apatiją visuomeniškumui pademonstravo net valdančiųjų koalicijos statytinis Kernavėje „paksininkas“ Stanislovas Gaidakauskas. Dar neseniai karčiais žodžiais pliekęs tariamą buvusių valdžios vyrų nedėmesingumą vietos iniciatyvai, mero pavaduotojo Alfredo Astiko bendražygis nesugebėjo suburti net šaškininkų komandos.

Namų sienos tradiciškai padėjo Širvintų seniūnijos sportininkams, tarp kurių buvo ir miesto gyventojų. Seniūnės Laimutės Griškienės vadovaujami širvintiškiai laimėjo vyrų ir moterų krepšinio 3X3 į vieną krepšį, šaškių varžybas, po labai atkaklios kovos triumfavo rankų lenkimo varžybose ir iškovojo komandinę pirmąją vietą. Širvintiškiai buvo antri stalo teniso ir smiginio varžybose.

Seniūnės Birutės Jankauskienės suorganizuotų musninkiečių sąskaitoje – dvi pirmosios vietos, iškovotos stalo teniso ir smiginio varžybose. Musninkų komanda buvo antra moterų krepšinio 3X3 į vieną krepšį ir rankų lenkimo varžybose.

Trečioji komandinė vieta teko seniūno Virginijaus Niekio suburtiems čiobiškiečiams, kurie buvo antri vyrų krepšinio 3X3 į vieną krepšį, treti – stalo teniso, šaškių ir rankų lenkimo varžybose.

Ketvirtoji komandinė vieta teko seniūno Liongino Juzėno vadovaujamiems gelvoniškiams. Jie džiaugėsi iškovoję trečiąją vietą vyrų krepšinio 3X3 į vieną krepšį ir smiginio varžybose.

Apskritai, seniūnai vyrai savo kolegių atžvilgiu šįkart pasirodė kaip džentelmenai, nes tenkinosi kuklesniais savo vadovaujamų komandų laimėjimais.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+