LŽRF taurė SK „Baltic Champs-Ježvito“ komandos riedulininkams

Geriausiu žaidėju pripažintas Lukas Janukaitis. Foto: Alfredas Pliadis

Savaitgalį atnaujintose Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės finalinėse rungtynėse trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujami Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkai Vilniuje žaidė su vietos SŽK „Žuvėdra-SM Tauro“ komanda.

Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkai. Foto: Alfredas Pliadis

Rungtynės buvo kovingos, permainingos, vertos tikro finalo. Aštrūs momentai tai prie vienų, tai prie kitų vartų. Vartininkai patikimai saugojo vartus. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:0. Antrajame kėlinyje, 22 min., Lukas Janukaitis įmuša pirmąjį įvartį – 1:0. Baigiantis antrajam kėliniui po ilgos pertraukos komandai atstovaujantis Andrius Šarka padvigubino rezultatą – 2:0. Trečiasis kėlinys pasibaigė be įvarčių. Ketvirtajame kėlinyje, likus iki rungtynių pabaigos 9 minutėms, vilniškiai sušvelnino rezultatą – 1:2. Bet tai buvo viskas. Širvintiškiai išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – 2:1.

Be minėtų žaidėjų, komandoje dar rungtyniavo Giedrius Gridziuška (kapitonas), Lukas Kojala (vartininkas), Žygimantas Balsiukas, Artūras Kudrešovas, Maksim Tarasov, Arvydas Bilotas, Laimonas Aleknavičius, Algirdas Jackevičius, Deividas Černiauskas, Justinas Blažys, Povilas Pušklevičius, Martynas Jonas Buzys ir Danielius Kojis.

Varžybų uždarymo metu komandai buvo įteikta taurė. Širvintų komandos geriausiojo žaidėjo prizu buvo apdovanotas Lukas Janukaitis.