Iš tarptautinio turnyro – su bronziniais apdovanojimais

Širvintų „Inta“

Širvintų „Inta“

Kovo 10-12 dienomis Gardine (Baltarusija) vyko 6-asis tarptautinis žolės riedulio veteranų turnyras. Dalyvavo 6 moterų ir 4 vyrų komandos iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos. Mūsų šaliai atstovavo Vilniaus ŽRK „Ardas“ vyrų ir Širvintų žolės riedulio klubo „Inta“ moterų komandos. 

Savo pogrupyje 4:3 nugalėjusios Sumų „Burevestnik“ (Ukraina) komandą ir 5:1 Sankt-Peterburgo (Rusija) rinktinę, širvintiškės tapo pogrupio nugalėtojomis. Pusfinalyje mūsų rajono riedulininkių laukė Maskvos (Rusija) rinktinė komanda. Po labai įdomios lygios ir permainingos kovos mūsų rajono riedulininkės 2:3 pralaimėjo savo varžovėms ir pateko į mažąjį finalą. Rungtynėse dėl bronzos medalių 4:3 (tokiu pat rezultatu kaip ir pogrupyje) nugalėta Sumų „Burevestnik“ komanda. Turnyro nugalėtojomis tapo šeimininkių Gardino „Ritmo“ (Baltarusija) komanda, o Širvintų „Intos“ žaidėjos pasipuošė bronzos medaliais.

Turnyrinė lentelė:

1. Gardino „Ritm“
2. Maskvos rinktinė
3. Širvintų „Inta“
4. Sumų „Burevestnik“
5. Minsko rimktinė
6. Sankt-Peterburgo rinktinė.

Širvintų „Inta“ komandoje žaidė Aušra Janutaitė, Asta Čatrauskaitė, Živilė Šalkauskienė, Gita Lukošienė, Lina Diksienė, Loreta Girdzijauskienė, Loreta Ulpienė, Asta Meiduvienė, Rita Gujienė, Vaiva Pauliukonytė, Aurelija Butkevičienė, Laura Radžiūnaitė ir Rasa Buzienė.

Tarptautiniame turnyre teisėjavo teisėjas iš Italijos, kuris Širvintų „Intos“ riedulininkes pakvietė į turnyrą Veronoje (Italija).

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Iš tarptautinio turnyro – su bronziniais apdovanojimais”

  1. labai parašė:

    Saunuoles mergaites.

  2. Super parašė:

    Saunuoles moterys!!!

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+