Ignas Kružikas sužydėjo FK „Vilnius“ komandoje

Ignas Kružikas (su kamuoliu).
Širvintiškis Ignas Kružikas FK „Vilnius“ komandai jau pelnė 15 įvarčių.

Praėjusį trečiadienį futbolo klubas „Vilnius“ visiems širvintiškiams, miesto svečiams ir komandos gerbėjams suruošė tikrą futbolo šventę Širvintų miesto stadione.

Ignas Kružikas įmušė daugiau kaip pusę komandos įvarčių

Šių metų pradžioje įsikūręs futbolo klubas „Vilnius“ savo kelią pradėjo kartu su jaunimo ugdymo partneriu „Baltijos futbolo akademija“, suburdamas komandą ir startuodamas Pirmos lygos turnyre. Šiame klube žaidžia ir buvęs „Širvintos“ žaidėjas Ignas Kružikas. Širvintiškis nepabijojo nežinios, įsijungė į klubą ir jau spėjo tapti rezultatyviausiu klubo žaidėju šalies čempionate.

Trumpame interviu Ignas papasakojo, jog komandai šiame sezone liko sužaisti (įskaitant ir šias) dvejas rungtynes. Sekmadienį dar teks žaisti namuose su „Pakruojo“ komanda, esančia priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje. Ignas žaidžia aikštės viduryje, yra saugas, tačiau iš visų komandos įmuštų 25 įvarčių, jis yra pelnęs net 15. „Taip jau gaunasi…“ – sako futbolininkas. Prieš šį sezoną Ignas žaidė FK „Riteriai“ (buvę „Trakai“) gretose, treniravosi su pirmąja komanda, buvo nemažai šansų įsitvirtinti aukščiausioje A lygoje, tačiau vienoje treniruotėje skilo pėdos kaulas, teko praleisti nemažai turų, o kai vėl galėjo žaisti, klubas nebepratęsė kontrakto. Paskutinį kartą už Širvintų komandą futbolininkas žaidė prieš kokius 5 metus. Iš gimtojo miesto išvažiavo turėdamas 15 metų, iš pradžių žaidė jaunimo komandoje, vėliau suaugusiųjų.

Buvo galima laimėti šaliką

Prieš pagrindinį renginį – LFF I lygos – antrosios pagal stiprumą Lietuvos futbolo lygos varžybas tarp FC „Vilniaus“ ir FC „Kupiškio“ komandų, „Vilniaus“ klubo direktorius Stasys Petrauskas (kartu ir renginio vedėjas) paskelbė konkursą „Įmušk Vilniaus komandos vartininkui“, kurio metu galima buvo laimėtį vertingą prizą – klubo rekvizitą – šaliką. Į žiūrovų tribūną buvo metamas mažas kamuoliukas pagal principą „Kas pagaus, tas ir dalyvaus“… Visus tris mestus kamuolius „iškovojo“ jaunieji Širvintų sporto centro futbolininkai, trenerio Vytauto Skirmanto auklėtiniai Kajus, Joris ir Karolis, puikiais kamuolio smūgiais nuginklavę „Vilniaus“ vartininką Audrių Likšą.

Eduardas Butiuto
Eduardas Butiuto
Rajono tarybos narys Remigijus Bonikatas ir buvęs ilgametis sporto koordinatorius Borisas Sockis.
Širvintų SC vadovė Alina Zapolskienė.
Ignas Kružikas kažkada futbolininko karjera pradėjo būdamas panašaus amžiaus.
Rėmėjų prizai jaunųjų futbolininkų rankose.

Kaip ir per kiekvienas rungtynes klubas rinko aukas partnerei „Lietuvos vaikų vėžio asociacijai „Paguoda“. Pasak „Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ direktorės Daivo Žaromskienės, jų asociacija negali išgydyti ligos, tačiau gali nupirkti sergančiam vaikui vaistų, kada jis tęsia gydymą namuose, gali padaryti ligoninės palatas jaukesnes, kad jie jaustųsi kaip namuose. „Visi Lietuvos žmonės gali padovanoti sergantiems vaikams paramą ir paguodą. Džiaukimės, kad esame sveiki ir atjauskime tuos, kurie serga“, – kalbėjo direktorė.

Širvintų Sporto centro direktorė Alina Zapolskienė padėkojo komandų vadovams ir žaidėjams už futbolo šventę ir už suteiktą galimybę širvintiškiams stebėti įdomias futbolo rungtynes.

AkA
Repo atlikėjas AkA
Daiva Žaromskienė
Daiva Žaromskienė
Eduardas Butiuto
Eduardo Butiuto pamoka.
Širvintų stadionas. Tarp FK „Vilnius“ žaidėjų - ir širvintiškis Ignas Kružikas.
Komandos pasirengusios rungtynėms.
Kaip žaidžia Ignas Kružikas labiausiai domino susirinkusius Širvintų stadione.
Širvintų stadionas

Šventės metu koncertavo repo atlikėjas AkA, o rungtynių pertraukos metu savo pasirodymą (žongliravimas su futbolo kamuoliu) pristatė Lietuvos futbolo „FreeStyle“ čempionas Eduardas Butiuto, savo įspūdingais triukais sužavėjęs žiūrovus.

„Vilniaus“ klubas laikosi tam tikrų tradicijų. Pirmiausia į aikštės centrą merginos išneša dvi klubo vėliavas, po jų išeina komandų žaidėjai, kartu su jaunaisiais futbolininkais (šiuo atveju širvintiškiais). Komandoms išėjus į aikštę giedamas Lietuvos himnas. Pergalę iš Širvintų išsivežė FC „Kupiškis“, nugalėjęs vilniečius rezultatu 2:0.

E. Žaldario nuotraukos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+