Į finalą – net 7 širvintiškiai

Birželio 19-20 dienomis Vilniaus Vingio parko stadione vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių lengvosios atletikos zoninės varžybos, kuriose dalyvavo 1991-1993 metais gimę sportininkai. Varžybose sėkmingai startavo rajono rinktinė komanda, kurią sudarė Širvintų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos ir Širvintų L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai, lankantys sporto mokyklą.

Į finalus pateko net septyni Širvintų atstovai, zoninėse varžybose iškovoję 1-3 vietas šuolių, metimų rungtyse bei 1-4 vietas bėgimo rungtyse. Finalinės varžybos vyks liepos 3-4 dienomis ten pat.

Šuolių į aukštį rungtyje Ervinas Snitkas užėmė 2 vietą. Jo rezultatas – 170 cm – yra asmeninis rekordas. Asmeninį rekordą, 600 g ietį nuskraidinusi 29,20 m, pasiekė ir Monika Ivanauskaitė. Šis rezultatas jai taip pat garantavo 2 vietą.

2 vietą šuolių į tolį rungtyje užėmė Deimantė Stankutė, nušokusi 422 cm. Deimantė tapo prizininke ir šuolių į aukštį rungtyje – įveiktas 130 cm aukštis jai garantavo 3 vietą.

Dar vieną prizinę vietą širvintiškiams pelnė Laura Lebeckaitė. Nušokusi į tolį 418 cm, ji buvo trečia. Trečia buvo ir Aiste Kavaliauskaitė, kurios sviesta ietis nuskrido 19,79 m.

Nerijus Bilotas 200 m nubėgo per 24,92 sek. ir buvo ketvirtas. 100 m nubėgęs per 11,94 sek., jis užėmė 6 vietą. 4 vietą pelnė ir bėgikės Aistė Kavaliauskaite, Deimantė Stankutė, Sandra Adomavičiūtė ir Laura Lebeckaitė. Merginos dalyvavo 4×100 m bėgimo estafetėje ir šią distanciją įveikė per 56,54 sek.

Be to, varžybose dalyvavo Ineta Žvikevičiūtė, į tolį nušokusi 390 cm ir užėmusi 4 vietą, Ugnė Jankauskaitė, 800 m nubėgusi per 2:36,44 min. ir užėmusi 7 vietą, bei Ugnė Chmeliauskaitė, tą pačią distanciją nubėgusi per 3:05,14 min. ir buvusi dešimta.