Futbolo klubui „TransINVEST“ skirtas 100 tūkst. eurų čekis

Arminas Čivilis tarp komandos žaidėjų (antroje žaidėjų eilėje iš dešinės) per priėmimą Vilniaus rajono savivaldybėje.

Šiandien Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič įteikė 100 tūkst. eurų čekį šio rajono futbolo klubui „TransINVEST už spalio pradžioje iškovotą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę, informuoja Vilniaus rajono savivaldybė.

Priminsime, kad savotišką sensaciją futbole pateikusi komanda rungtyniauja Širvintų miesto stadione, o jos spalvas gina širvintiškis Arminas Čivilis. Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė po sėkmingo finalo pasidžiaugė „TransINVEST“ komandos pasiekimu.

Komandos futbolininkus, jų trenerius, klubo vadovus Vilniaus rajono savivaldybės Didžiojoje salėje priėmęs meras R. Duchnevič dėkojo sportininkams už istorinį įvykį Lietuvos futbolui. Pasak mero, ši komanda savo atsidavimu, lyderyste ir sunkiu darbu rodo pavyzdį, kad norint galima daug ką pasiekti.

„Meras R. Duchnevič komandos nariams palinkėjo sėkmingai pabaigti LFF I lygos sezoną, tampant šių pirmenybių čempionais ir taip iškovojant kelialapį į stipriausią šalyje „Optibet A lygą“. Savivaldybės vadovas taip pat vylėsi, kad po laimėjimo LFF taurėje „TransINVEST“ galės kitąmet kautis tarptautinėje arenoje – UEFA Europos konferencijų taurės turnyro atrankoje,“ – teigiama pranešime spaudai.

Sprendimui, kad Vilniaus rajono savivaldybės administracija skirtų 100 tūkst. eurų sumą už iškovotą LFF taurę, pritarė šios savivaldybės tarybos kolegija.

Primenama, kad Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda, gyvuojanti dvejus metus ir žaidžianti tik Pirmojoje lygoje, LFF taurę iškovojo spalio 1 d. Kauno Dariaus ir Girėno stadione 2:1 (0:1) įveikusi stipriausios A lygos komandą „Šiaulius“.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top