Auklėtinių sidabras – dovana trenerei sidabro medalio proga

Trenerei įteiktas garbingas apdovanojimas.

Trenerei įteiktas garbingas apdovanojimas.

Šalčininkuose vykusiose Lietuvos jaunučių, gimusių 1996 metais ir jaunesnių, komandinėse stalo teniso superfinalo varžybose dar vieną įspūdingą pergalę pasiekė Širvintų merginos: trenerės metodininkės Virginijos Lisevičienės vadovaujamos Evelina Žygytė, Greta Gujytė, Karolina Raginskaitė ir Jurgita Gurskaitė nepabūgo didžiųjų miestų sportininkių konkurencijos ir įrodė, kad rajonų grupės čempionių laurai buvo pelnyti ne atsitiktinai.

Šalčininkuose dėl apdovanojimų kovojo po penkias geriausias didžiųjų miestų ir rajonų komandas.

Širvintiškės pogrupyje 3:0 įveikė Alytaus rajono komandą, 3:1 – šalčininkietes, kauniškes ir panevėžietes. Su „auksiniu“ tašku patekusios į finalinę ketveriukę, mūsų rajono sportininkės 3:1 įveikė šiauliškes, bet lemiamoje dvikovoje rezultatu 0:3 pripažino sostinės jaunučių pranašumą.

Šalčininkuose iškovoti sidabro medaliai tapo puikia dovana penkiasdešimtąjį gimtadienį švenčiančiai trenerei, kuri už savo sportinę veiklą prieš kelias savaites buvo apdovanota sidabro medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“. Tai – ne pirmas apdovanojimas už profesinę veiklą. Lygiai prieš dešimtmetį, 2004-ųjų sausio 6-ąją, trenerei buvo įteiktas Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės atminimo medalis.

Šįmet sukanka 32 metai, kai Virginija Lisevičienė, 1982 metais baigusi Širvintų vidurinę mokyklą, įsidarbino Širvintų sporto mokykloje. Per tris dešimtmečius nueitas kelias nuo eilinės trenerės iki trenerės metodininkės.

Pradėjusi treniruoti vaikus, Virginija įstojo į Lietuvos kūno kultūros institutą ir 1988 metais jį baigė. Asmeninis įvertinimas – trečioji vieta, 2005 metais užimta Lietuvos jaunimo žaidynių stalo teniso trenerių konkurse.

Per trenerės rankas perėjo dešimtys gabių vaikų, tarp kurių reikėtų išskirti Julitą Meškutavičiūtę, kuri yra buvusi Lietuvos jaunučių ir jaunių varžybų prizininkė, o 2002 metais Europos čempionate atstovavo Lietuvos rinktinei. Virginijos treniruojama dukra Gintarė 2002 metais Lietuvos jaunučių dvejetų pirmenybėse užėmė antrąją vietą ir pateko į Lietuvos jaunučių rinktinę. Savo sėkmę Gintarė pakartojo ir 2003 metų Lietuvos jaunių čempionate.

Tarp dabar rungtyniaujančių auklėtinių ypač išsiskiria Greta Gujytė, 2012 metais Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse užėmusi trečiąją vietą. Greta šiuo metu yra Lietuvos jaunių stalo teniso rinktinės narė, jai dar viskas prieš akis.

Apskritai Virginijos Lisevičienės treniruojamos komandos nebesuskaičiuoja pergalių ir prizinių vietų įvairiose varžybose.

Virginija Lisevičienė pati kelis dešimtmečius atstovavo įvairioms stalo teniso komandoms ir pelnė ne vieną titulą įvairaus rango varžybose bei čempionatuose.

Gintaras Bielskis

Širvintų komanda - Lietuvos jaunučių stalo teniso komandinių pirmenybių vicečempionės.

Širvintų komanda - Lietuvos jaunučių stalo teniso komandinių pirmenybių vicečempionės.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+