Ant bangos neišsilaikė

Futsal A lygos pirmenybėse taškų skonį pajutusiai „Širvintos-VGTU-Vilkai“ salės futbolo komandai nepavyko išsilaikyti ant bangos – lapkričio 2 dieną savo salėje 5:6 pralaimėta trečią pergalę iš eilės iškovojusiai ŠSPC „Radviliškis“ komandai.

„Vilkai“ jau septintąją rungtynių minutę pirmavo 2:0, tačiau radviliškiečiai dar pirmame kėlinyje įgijo minimalią persvarą. Antrojo kėlinio viduryje „vilkams“ vėl pavyko išsiveržti į priekį (5:4), tačiau kiti du radviliškiečių įvarčiai liko be atsako.

Du įvarčius pelnė Kiril’as Levšin’as, po vieną – Oskaras Kružikas, Mantas Leonavičius ir Deividas Maciulevičius.

Turint omenyje radviliškiečių patirtį šiame lygyje ir jų sėkmingą ruožą, rezultatas tarp pajėgiausių komandų debiutavusių širvintiškių neturėtų labai liūdinti. Ko gero, šiųmečiame čempionate jie sau kelia tikslą išsilaikyti A lygoje, o minimalus uždavinys būtų aplenkti bent vieną komandą.

Šiandien „vilkai“ rungtyniaus išvykoje. Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ salėje juos priims FK „Saulės kraštas“. Praėjusiame ture šiauliečiai namuose 2:3 pralaimėjo Jonavos „Vikingams“.