Vakaronė „Pabūkim kartu“ Bartkuškyje

Vakaronės akimirka

Vakaronės akimirka

Penktadienio vakarą Bartkuškio mokykloje-daugiafunkciniame centre vyko šventė po rudens darbų „Pabūkim kartu“, subūrusi bendruomenę į jaukią, šventinę vakaronę. Šventėje netrūko juoko ir žaidimų, gerą nuotaiką kūrė ir šokiui kvietė Širvintų kultūros centro Anciūnų filialo kaimo kapela, Širvintų rajono Bagaslaviškio vokalinė instrumentinė grupė, liaudiškos muzikos grupė „Noragas“, Širvintų kultūros centro Šiaulių filialo vokalinis ansamblis „Ringė“, Arvydo Golco ir Eglės Radzevičiūtės duetas bei jungtinis mokyklos ir bendruomenės ansamblis. Visi susirinkusieji praleido vakarą su linksmai, dainingai ir nuotaikingai nusiteikusiais savo kraštiečiais. Susirinkusius pasveikino ir aktyviausiems bendruomenės nariams padėkas įteikė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Vakaronės akimirka

Vakaronės akimirka

Vakaronės akimirka

Vakaronės akimirka

Vakaronės akimirka

Vakaronės akimirka

„Už puikiai suorganizuotą rudens darbų pabaigos šventę nuoširdžiai dėkoju mokyklos direktorei Danguolei Kalesnikienei ir jos komandai, seniūnaitei Irenai Bekionienei, rėmėjams ir geradariams bei visiems buvusiems drauge. Kiekviena tokia šventė – puiki proga atitrūkti nuo kasdienių darbų ir puikiai praleisti laiką su savo kaimynais, bičiuliais ir artimaisiais,“ – džiaugėsi ir dėkojo už šventę Savivaldybės merė.

Užs. Nr. 116

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 16 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.