+

Už „Saugius namus“

Rugpjūčio 20 d. Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba surengė akciją „Saugūs namai“, į kurią pakvietė Policijos komisariato darbuotojus, kolegas iš Ukmergės. Merė Živilė Pinskuvienė pasveikino akcijos dalyvius, palinkėjo jiems sėkmingos kelionės ir pabrėžė prevencijos svarbą. Pasak jos, tokios akcijos labai naudingos tiek rajono gyventojams, tiek jų dalyviams, o rezultatas – mažesnis gaisrų kiekis – yra visų mūsų bendras tikslas.
Didelis būrys pareigūnų kartu su šeimų nariais, savanoriais dviračiais nukeliaus per 20 kilometrų mūsų rajono keliais. Aplinkinių vietovių gyventojus, sutiktus žmones, laukuose dirbančius darbininkus akcijos dalyviai informuos apie laužų kūrenimą atvirose teritorijose, saugų atstumą nuo pastatų, miškų, durpingų pievų, gaisrinę saugą atliekant derliaus nuėmimo darbus, pirmines gaisro gesinimo priemones. Merė Živilė Pinskuvienė su Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininku Rimantu Steponavičiumi ir Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovu Eugenijumi Iziumcevu aptarė galimybes skatinti savanorišką veiklą, įtraukti į ją jaunimą.
Savivaldybės administracijos informacijos

rugpjutis 099Rugpjūčio 20 d. Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba surengė akciją „Saugūs namai“, į kurią pakvietė Policijos komisariato darbuotojus, kolegas iš Ukmergės. Merė Živilė Pinskuvienė pasveikino akcijos dalyvius, palinkėjo jiems sėkmingos kelionės ir pabrėžė prevencijos svarbą. Pasak jos, tokios akcijos labai naudingos tiek rajono gyventojams, tiek jų dalyviams, o rezultatas – mažesnis gaisrų kiekis – yra visų mūsų bendras tikslas.

Didelis būrys pareigūnų kartu su šeimų nariais, savanoriais dviračiais nukeliaus per 20 kilometrų mūsų rajono keliais. Aplinkinių vietovių gyventojus, sutiktus žmones, laukuose dirbančius darbininkus akcijos dalyviai informuos apie laužų kūrenimą atvirose teritorijose, saugų atstumą nuo pastatų, miškų, durpingų pievų, gaisrinę saugą atliekant derliaus nuėmimo darbus, pirmines gaisro gesinimo priemones. Merė Živilė Pinskuvienė su Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininku Rimantu Steponavičiumi ir Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovu Eugenijumi Iziumcevu aptarė galimybes skatinti savanorišką veiklą, įtraukti į ją jaunimą.  rugpjutis 093

Savivaldybės administracijos informacijos

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Jaunimo sodas atidarytas – saugokime ir tausokime tai, kas mūsų visų

Darbą pradės dar vienuolika seniūnaičių

Prasideda senojo kino teatro transformacija!

Susitikimas su gyventojais

Bartkuškyje atidaryta nauja daugiafunkcė sporto aikštelė – jau 4-oji Širvintų rajone

Nauji mokslo metai – įkurtuvės Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

Susitikime su gyventojais paaiškėjo: problemos tos pačios

Širvintos vėl tapo medžio skulptūros centru

Pristatytas naujosios žiedinės sankryžos Žarnavagių k. projektas

Naująjį rugsėjį pasitiko dar gausesnis pirmokų būrys

Pasirašydami nepamirškite atsakomybės

Širvintose rugsėjį gims 8 nauji briedžiai

Pažymėjimai – naujai išrinktiems seniūnaičiams

Širvintų rajonas tvarkosi – išvežamas asbestinis šiferis

Merė sutiko tarptautinio bėgimo dalyvius

Merė Ž. Pinskuvienė: šeimoms reikia konkrečios pagalbos, o ne brangių strategijų

Projektai pasiekia ir mažesnes kaimiškas vietoves

Gyventojai išreiškė nuomonę

Susitikimas su pakuočių tvarkymo organizacijomis – ką svarbu žinoti kiekvienam

Širvintose įrengtas lauko batutų parkas

Ansamblis „Czerwone Maki“ minėjo 30-ties metų gyvavimo sukaktį

Kiek Širvintų rajono įmonių atsiras Šeimos kortelės partnerių sąraše?

Medžiukuose įrengiama daugiafunkcė sporto aikštelė

Žaisti statybvietėje nesaugu!

Pinskuvienė: tikiu, jog mūsų rajono verslininkai noriai prisidės prie Šeimos kortelės idėjos įgyvendinimo

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+