Širvintų r. savivaldybėje būsto šildymo kompensacijų gavėjų skaičius išaugo daugiau nei dvigubai

Visoje Lietuvoje stipriai augant šildymo kainoms, vis daugiau būstų savininkų kreipiasi į Savivaldybė dėl šildymo kompensacijos. Palyginti: 2021 m. sausio mėnesį kompensaciją gavo 249, o 2022 m. sausio mėnesį – 556 būstų savininkai. Kompensacijos suma atitinkamai išaugo nuo 12 311 Eur iki 26 929 Eur.

Norime priminti gyventojams, kad norėdami sužinoti, ar priklauso būsto šildymo išlaidų kompensacija ir preliminarų jos dydį, galite pasinaudoti www.spis.lt esančia Būsto šildymo išlaidų kompensacijos skaičiuokle.

Prašymai dėl kompensacijų priimami elektroniniu būdu www.spis.lt arba galima kreiptis į Širvintų r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Vilniaus g. 61) bei seniūnijas.

Atkreipiame dėmesį, kad šildymo kompensacijos yra skiriamos nepriklausomai nuo šildymo būdo, t. y. tiek centralizuoto šildymo, tiek šildant būstą kitos rūšies kuru (malkomis, anglimi, dujomis ar kt.).

Kiekvieną atėjusį gyventoją Socialinės paramos skyriaus darbuotojai konsultuoja individualiai.

Užs. Nr. 23.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Širvintų r. savivaldybėje būsto šildymo kompensacijų gavėjų skaičius išaugo daugiau nei dvigubai"

  1. PENSININKAS parašė:

    Pateikta informacija yra aktuali rajono gyventojams. Tik iškyla klausymas, kodėl skaičiuojant kompensaciją už būsto šildymą, jeigu būstas apšildomas malkomis, tai malkų įsigijimo vertė imama 34,80 Eur už kubinį metrą. Malkų įsigijimo vertė nustatyta 2019 m kovo 28 d. Nr.1-42 merės Živilės Pinskuvienės pasirašytu sprendimu.
    Tokių malkų pirkimo kainų mes nematome porą metų. Tai kodėl nežengiame kartu su kainų didėjimu ir nepriimami nauji sprendimai?
    Konkrečios informacijos norėtųsi gauti ir apie rajono biudžeto lėšų panaudojimą. Ypatingai, kaip tvirtinant biudžetą nėra nurodyta konkrečios paskirties, kam bus panaudotos lėšos.
    Ačiū!

Comments are closed.

scroll to top