Prasmingas ir ilgas gyvenimas, pažymėtas neeiline meilės istorija

Gruodžio 15 d. nuoširdūs Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimai, rankų darbo austa juosta su garbingu 90 metų jubiliejumi ir nuoširdūs linkėjimai, perduoti vicemerės Janinos Pažusienės, skriejo į širvintiškio Vinco Narušio namus.

Aktyvus, energingas ir optimistiškai nusiteikęs senolis džiaugiasi artimųjų – dviejų dukterų, anūkų ir jau 5 proanūkių dėmesiu bei rūpesčiu. Ir nors karantinas tiesioginį bendravimą nutraukė, jubiliatas gyvenimą mato šviesiomis spalvomis. Juk jame svarbiausia – meilė ir šeima. Tai, ką per šiuos ilgus metus Vincas Norušis patyrė, brangino ir puoselėjo.

Jubiliejaus proga mylimų dukterų įteikta prasminga dovana – namuose surasti jų tėvelio dar jaunystėje iki vedybų rašyti tauriausiais jausmais alsuojantys laiškai, skirti jau amžinybėn iškeliavusiai mamai – nukelia į gražiausias dienas ir prisiminimus, dėl kurių verta gyventi. Gyvenimas suteikė 62 bendro gyvenimo su Aldute, kaip ją meiliai vadina savo laiškuose, suglaudus pečius, dalijantis džiaugsmais ir vargais metus. Jubiliatas su malonumu prisimena ir darbo metus, ir tai, kad jo rankose gražias melodijas virkavo armonika, džiaugiasi bičiulių iš „bočių“ draugijos bendryste. Ir ateitį mato optimistiškai – juk Vinco giminėje jau yra buvę šimtamečių, tad dukrų ir vicemerės linkėjimai sulaukti 100 ir net 120 metų jam atrodo visai realūs.

Užs. Nr. 193.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+