Permainos UAB „Širvintų šiluma“ būtinos

Permainos UAB „Širvintų šiluma“ būtinosLaikinai Širvintų rajono savivaldybės mero pareigas einanti Tarybos narė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktoriaus pareigas einanti, UAB „Širvintų šiluma“ valdybos pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė susitiko su UAB „Širvintų šiluma“ kolektyvu pristatyti įmonės direktoriaus pavaduotoju paskirtą Raimondą Ragauską. R. Ragauskas – energetikos ekspertas, nuo 1982 m. dirbantis šilumos gamybos ir tiekimo srityje, paskutiniuosius metus vadovavo UAB „Ukmergės šiluma“, įmonei, patyrusiai didelį išbandymą. Šio žmogaus patirtis ir žinios padės įmonę valdyti efektyviau, plėsti jos veiklą. R. Ragausko teigimu, resursų ir galimybių tam yra.

Pasak Živilės Pinskuvienės, įmonei ne šilumos sezono metu tikrai nėra būtini du vadovaujantys asmenys – direktorius ir pavaduotojas, todėl Raimondas Ragauskas priimtas į pavaduotojo pareigas.

Susitikimo metu rajono vadovės kvietė susirinkusius UAB „Širvintų šiluma“ darbuotojus užduoti rūpimus klausimus, diskutuoti. Kalbėdama apie įmonės veiklą Ž. Pinskuvienė pabrėžė, kad būtina dirbti skaidriai ir principingai – pvz., priedus už papildomą darbą mokėti žmonėms, kurie iš tikrųjų dirba daugiau, o ne pagal neaiškius kriterijus, kaip buvo iki šiol. Laikinoji merė akcentavo, kaip svarbu įmonę sustiprinti, plėsti jos veiklą, sumažinti šilumos kainą Širvintų žmonėms.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+