Nauja gamykla – naujos darbo vietos

Vis daugiau verslo įmonių renkasi mūsų rajoną. Palanki aplinka, patogus susisiekimas, mažiausi nuo Savivaldybės priklausantys žemės ir nekilnojamojo turto mokesčių tarifai, lengvatos – visa tai atveria Širvintų duris verslui.

O vietos gyventojams suteikia daugiau galimybių surasti darbo vietą arčiau namų. Jauniūnų sen. Meiliakalnio k. bus statoma nauja tauriųjų metalų perdirbimo gamykla ir sandėliavimo pastatai.

Spalio 21 d. Širvintų rajono savivaldybėje vyko gamybos, pramonės paskirties pastatų ir sandėliavimo paskirties pastato statybos Meiliakalnio k. projekto viešasis svarstymas. Deja, gyventojai šiuo projektu nesusidomėjo ir svarstyme nedalyvavo.

Naujų statinių statybų iniciatorius – UAB „Noravit“. Projekte numatyta statyti 2 gamybos, pramonės paskirties ir 1 sandėliavimo paskirties pastatą. Planuojama suformuoti įvažiavimą iš rajoninio kelio Maišiagala-Širvintos. Patekimas į teritoriją bus kontroliuojamas, įrengta vaizdo stebėjimo sistema.

Užs. Nr. 146.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.8 (5 įvert.)

7 Atsakymai į “Nauja gamykla – naujos darbo vietos”

 1. ? parašė:

  kaskodel anksciau niekas nepaise gamyklu ar fabriku kaiministes, kad ir prie Širvintu buvo kiaulininkistes kompleksas ir nieko, o dabar jeigu kur kas tuoj negerai, tai tegul buna fabrikas, vis maziau pasalpiniu bus, ar taip blogai naujos darbo vietos?

 2. Rasa parašė:

  Tai aš ir nesakau, kad jos sprendimus priima. Tik klausiu- jos už ar prieš.

 3. Rasai parašė:

  Kad gerbiamoji, ne vadoves del retroplasto sprendimus priima, o aukstesne valdzia, pasidomekite

 4. Rasa parašė:

  O kaip su Retroplastu? Vadovės UŽ ar PRIEŠ? Yra pagaliau kažkokią poziciją pasirinkusios, ar dar mėtosi?

 5. Tomazas parašė:

  Mane tai labai teigiamai nuteikia tokios naujienos, kazkada buvumo uzmirstas visu ir apleistas krastas,o dabar visi apie musu rajona zino, domisi, investuoja, viskas tik geryn

 6. boratas parašė:

  saunuoliai,kaip bebutu bet reikia duot galimybe atokiai gyvenantiems uzsidirbti ar tureti veiklos.nes viskas tik i kauna ir vilniu nusikelia,neina pravaziuot,tuoj bus kaip londone,po to zmones bega is geru darbu i kaimus ir vistas augina,nes pavargsta nuo miesto,nepatogumu ir tt. o siaip reik daugiau rimtu imoniu i mazesnius miestelius kad turetu galimybe aplinkiniai o ne tik pasalpas gaut.

 7. f-f parašė:

  man tai atrodo labai gerai, betgi pas mus įprasta su skundais lakstyti, negi visiems įtiksi.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+