Kaip ir kiekvienais metais, tęsiama graži tradicija!

Paskelbti geriausi 2022 m. Širvintų r. savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai, išrinkti Administracijoje organizuoto slapto balsavimo metu.

Gegužės 3 d. vykusiame Širvintų r. savivaldybės tarybos posėdyje merei Živilei Pinskuvienei paskelbus, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, vicemerė Laima Versekėnaitė ir direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė įteikė sveikinimus ir apdovanojimus:

  • Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojai Eglei Piškinaitei – Savivaldybės projektų „guru“, kruopštumo, atsakingumo pavyzdys mums visiems. Eglę mes pažįstame ir kaip renginių vedėją, švelnią, subtilią kolegę, sugebančią puikiai suderinti visas šias savybes, nelengvą darbą Savivaldybėje su moksline geografijos doktorantūros veikla.
  • Visada nuoširdžia šypsena švytinčiai Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjai Jūratei Meškutavičienei, kuriai bendravimas, pagalba, dialogas su Širvintų rajono ūkininkais, žemdirbiais, skyriaus darbuotojais, bendradarbiavimas su seniūnijomis, Administracijos kolegomis yra svarbi darbo dalis, leidžianti siekti geriausių rezultatų.
  • Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotojai Vaidai Šeipūnei. Turbūt nėra Administracijos darbuotojo, kuriam šio žmogaus žinios, profesionalumas, suteikta pagalba bei patarimai nebūtų buvę naudingi. Sveiku humoro jausmu, tiesumu ir teisingumu įveikianti net pačias sudėtingiausias „čia ir dabar“ situacijas.
  • Biudžeto valdymo ir strateginio planavimo poskyrio vedėjai Vilijai Ščipokienei – atsakingai, vidine ramybe ir elegancija spinduliuojančiai finansų specialistei, kurios lūpose net sudėtingiausi skaičiavimai, teisės aktų reikalavimai, eilutės ir langeliai tampa suprantama informacija, kurios gera širdis ir komunikabilumas buria kolegas, telkia kolektyvą.
  • Alionių seniūnijos darbininkui Juozui Šačiui, kurio darbštumas, supratingumas, paprastumas, atsidavimas, pagalba čia ir dabar – yra savybės, be kurių Alionių seniūnijoje tvarkytis būtų kur kas sunkiau. Seniūnijos darbininkas yra vyras, iš kurio niekada neišgirsite žodžių „ne“, „rytoj“, „palauk“. Jo rankose – ir traktoriaus vairas, ir išgreideriuoti keliai, ir aplinkos tvarkymas.

Užs. Nr. 66.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top