Jau šį sekmadienį didžiųjų metų švenčių šviesomis nušvis ne tik Širvintos, bet ir Širvintų rajonas

Mieli širvintiškiai, nuoširdžiai prašome Jūsų sąmoningumo ir atsakingumo.

Dėl šalyje esančio karantino, tradicinės eglės įžiebimo šventės sekmadienį nebus. Įžiebimo momentas 19 val. bus transliuojamas socialiniame „Facebook“ tinkle.

Tačiau Šv. Kalėdų laukimo metas ypatingas savo paslaptingumu, jaukumu, džiaugsmo nuojauta. Tad neskubėkite, nesibūriuokite – pamatyti ir pasigrožėti tikrai suspėsite. Šventinės šviesos, kurios įsižiebs sekmadienį, džiugins Jus iki pat 2021 m. sausio 12 d.

Net ir esant karantinui, žmonėms reikia būti gryname ore, pasisemti gerų emocijų, pasivaikščioti su šeimos nariais.

Tik saugiai, laikantis visų rekomendacijų ir saugant vieniems kitus.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.5 (6 įvert.)

4 Atsakymai į “Jau šį sekmadienį didžiųjų metų švenčių šviesomis nušvis ne tik Širvintos, bet ir Širvintų rajonas”

 1. avsd parašė:

  dŽIAugiuosi net labai, kad balsavau už Pinskuvienę.

 2. Dainius Graužinis parašė:

  Suklydau praeitame komentare – 1002 eurų ne į rankas, o tik ant popieriaus (715 eurų į rankas).
  Turetų būti taip:
  Jei dar pakeltumėte varganus atlyginimus mūsų medikams, mokytojams, savivaldybės darbuotojams, tai visai būtų šventė. Minėtų sričių darbuotojai Širvintose gauna mažiausius atlyginimus lyginant su gretimais rajonais. Pvz, Všį „Širvintų ligoninė“ atlyginimų vidurkis 1002 eurų ant popieriaus (715 eurų į rankas). Bijau, kad ir lovų, įrangos ten šiandien trūksta. O šventes triukšmingai atšvęsti galėtume po pandemijos

 3. Dainius Graužinis parašė:

  Jei dar pakeltumėte varganus atlyginimus mūsų medikams, mokytojams, savivaldybės darbuotojams, tai visai būtų šventė. Minėtų sričių darbuotojai Širvintose gauna mažiausius atlyginimus lyginant su gretimais rajonais. Pvz, Všį „Širvintų ligoninė“ atlyginimų vidurkis 1002 eurų į rankas. Bijau, kad ir lovų, įrangos ten šiandien trūksta. O šventes triukšmingai atšvęsti galėtume po pandemijos

 4. birute parašė:

  Dabar jau mieste visur labai grazu, o bus dar graziau. Vis musų mere del mūsų stengiasi. kad būtu grazu. abai miela Širvintose ir visi labai džiaugiasi, kad pas mus gražu.

Comments are closed.

scroll to top
+