„Viskas dėl rajono žmonių saugumo“ – ugniagesiams dar vienas automobilis

Nuotrauka atminčiai

Nuotrauka atminčiai

Gruodžio 13 d. merė Živilė Pinskuvienė Širvintų rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos Šešuolėlių ugniagesiams perdavė dar vieno gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobilio raktelius. Prisiminsime, kad Savivaldybės tarybai skyrus didesnį finansavimą, tai jau antrasis automobilis, šiemet atnaujinęs pasenusią tarnybos transporto bazę.

Susirinkę Tarnybos darbuotojai dėkojo merei, džiaugėsi, kad jų darbo sąlygos gerėja: pradedant transportu, baigiant kokybiška apranga ir apsaugos priemonėmis. Direktorius Gintaras Pumputis sakė, kad naujai įsigyti automobiliai naudoja kur kas mažiau kuro, yra patikimesni ir saugesni. Taip užtikrinamos ir geresnės sąlygos darbuotojams, ir taupomos tarnybos lėšos.

Ceremonijos akimirka

Ceremonijos akimirka

Ž. Pinskuvienė, pasveikinusi susirinkusius tarnybos darbuotojus su artėjančiomis šventėmis, sakė, kad daug kas tampa įmanoma atsakingai dirbant ir aiškiai sudėliojant prioritetus. „Viskas dėl rajono žmonių saugumo,“ – teigė ji, palinkėjusi ugniagesiams, kad, nepaisant geresnės įrangos, rajone kiltų kuo mažiau gaisrų.

Ceremonijos akimirka

Ceremonijos akimirka

Šešuolėlių ugniagesius sveikino ir Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Iziumcevas, pavaduotojas Mantas Usevičius, Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Vytautas Aleksandravičius.

Nuotraukos iš socialinės paskyros facebook

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse!

Kviečiame fotografijos meno gerbėjus, mėgėjus ir profesionalus dalyvauti Širvintų rajono savivaldybės administracijos skelbiamame nuotraukų konkurse „Širvintos metų sūkuryje“.

Konkurso tikslas – populiarinti Širvintų krašto savitumą, grožį, patrauklumą ir vertybes:

atsižvelgiant į skirtingus metų laikus (žiema, pavasaris, vasara, ruduo);

skatinant savojo krašto pažinimą ir patrauklų jo pristatymą;

nustatant geriausiai Širvintų kraštą atspindinčius/reprezentuojančius gamtos, lankytinų vietų, kultūros paveldo objektus;

pristatant kultūros, sporto, jaunimo ir bendruomenių renginius;

ugdant Širvintų rajono gyventojų kūrybiškumą.

Konkurso laikas – nuo 2016 m. gruodžio 1 d. iki 2017 m. gruodžio 1 d. Nuotraukas galite siųsti elektroniniu paštu sirvintusavivaldybe@gmail.com visą konkurso laikotarpį.

Konkurso nuostatus rasite www.sirvintos.lt

Užs. Nr. 159

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+