„Metų ūkio 2016“ apdovanojimai – geriausiems Širvintų rajono ūkininkams

Irmantas ir Asta Drėgvos su Jūrate Meškutavičiene (viduryje).

Irmantas ir Asta Drėgvos su Jūrate Meškutavičiene (viduryje).

Lapkričio 18 d. Kauno kultūros ir sporto centre „Girstutis“ pilna salė sveikintojų, garbių svečių susirinko pagerbti jau dvidešimt trečią kartą šalyje organizuojamo konkurso „Metų ūkis“ laimėtojų. Po Lietuvą pasklido skirtingos formos ir svorio stiklo gaminiai, simbolizuojantys svarbiausius gyvybės šaltinius: žemę, vandenį ir saulę, kuriuos sujungus ir pridėjus sunkų žemdirbio darbą, ūkyje pasiekiami matomi rezultatai, kuriuos galima įvertinti ir jais pasidžiaugti.

Džiugu, kad „Metų ūkio“ apdovanojimai atkeliavo ir į Širvintų rajoną. ,,Metų ūkio 2016“ I vietos nugalėtojais tapo ūkininkai Aistė ir Justinas Inčiūros, II vietos nugalėtojai – Asta ir Irmantas Drėgvos, III vieta skirta Snieguolei ir Robertui Šimanskams.

Apdovanojimus geriausiems šalies ūkininkams įteikė Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, sveikino Seimo nariai, konkurso rėmėjai.

Širvintų rajono ūkininkus sveikino Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja Jūratė Meškutavičienė, perdavusi nuoširdžias merės padėkas.

Po apdovanojimų

Po apdovanojimų

Užs. Nr. 148

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+