Živilė Pinskuvienė: atsiprašau už padarytą klaidą

Živilė Pinskuvienė
Živilė Pinskuvienė, Širvintų rajono savivaldybės merė

Nuo klaidų apsaugotas tik tas, kuris nieko nedaro. Dirbantis, ieškantis žmogus, deja, klysta. Todėl turiu nuoširdžiai atsiprašyti Širvintų rajono gyventojų už savo padarytą klaidą.

Kai mažas vaikas, pradėjęs pirmus savarankiškus žingsnius, krinta, jis vėl stojasi ir vėl eina. Jis nepaiso mamos ar tėvo prašymo neskubėti, būti atsargiam, neužsigauti. Nesu mažas vaikas ir nesu naujokė politikoje, tačiau suklydau. Tikėjau žmonėmis, kurie nuvylė.

Pranešdama, kad išstojau iš Lietuvos socialdemokratų darbo partijos, atsiprašau Jūsų už tai, kad skatinau palaikyti šią politinę jėgą, kad agitavau Seimo rinkimuose balsuoti už Petrą Čimbarą. Tai buvo skaudi klaida. Tačiau gyvenime ir darbe iš klaidų mes mokomės. Ir tikiu, kad ši skaudi pamoka ateityje lems giliau apsvarstytus, išanalizuotus sprendimus.

Dėkoju savo kolegoms Tarybos nariams, mano įkurto visuomeninio rinkimų komiteto „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“ žmonėms, kitiems širvintiškiams, kurie išreikšdami solidarumą Lietuvos socialdemokratų darbo partiją paliko kartu su manimi.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.08 (13 įvert.)

30 Atsakymų į “Živilė Pinskuvienė: atsiprašau už padarytą klaidą”

 1. paskutinei parašė:

  Ponia Aldona, jūsų komentaras labai teisingas ir jūsų įžvalgos teisingas, bet jusų komentaro pabaiga TIKRAI užmušė, Cituoju „Ir kaip gali žmogus dirbti, jeigu viena partija, kita partija, komitetas. Kiekviena partija turi programas, idėjas. Tai jeigu keičia partijas, tai tokio žmogaus kokie įsitikinimai, kokios idėjos? Tai gali būti tik chaotiškas darbas.“ Manau aš visai kitaip ir tikrai tikiu, kad yra kitaip nei jūs rasote: 99,99 proc. sirvintiškių partijos ir idejos yra nulio vietoj, todel komentuodama labai išmintingai pabaigoje nenusikomentuokite. Niekada jokių programų ir jokių ideju neskaičiau, o balsuoju už zmones, kurie yra saraše. Man ir manau, kad daugeliui to visai užtenka. Idejos buvo komunistų laikais ir jų laikosi tokio mastymo žmones. O mes gyvename demokratineje ir sparciai besikeičiančioje (labilioje) visuomeneje.

 2. Aldona parašė:

  Atsiprašymų bus dar daug. Dar vienas turėtų būtų atsiprašymas, dėl briedžio pabėgimo nuo pjedestalo. Matomai briedis neišgirdo tiesos apie baseiną, apie gydytojų trūkumą Širvintose, apie mažą finansavimą darželiams, švietimui, kultūrai, nekalbėjimą apie viešuosius pirkimus darbams atlikti, dėl baudų mokėjimą už įvairius pažeidimus.
  Taip pat būtų įdomu sužinoti apie bendradarbiavimą su UAB „IRDAIVA“. Nesitiki, kad merė nežinojo bendrovės pajėgumus, kas liečia statybos darbus. Mano manymu už viską turi atsakyti vadovas, o rajono vadovas yra merė. Tai mažiau reklamos, mere, o darbo. Lėktuvai galėtų ir neskraidyti, kurių skrydžiai kainuoja maždaug 10000 Eur. Mažiau samdytų šventėms pravesti vedėjų, dainininkų. Man atrodo, kad mūsų rajone yra talentingų, darbščių žmonių, kurie gali palinksminti ir patys žmonės sugeba dirbti ir linksmintis.
  Noriu tik sužinoti ar tikrai, kaip žmonės kalba, Širvintų miesto darbams išleista apie 20 milijonų Eur. Tai yra didžiuliai pinigai. Ir ar pas mus savivaldybėje jie yra ekonomiškai panaudoti. Tokia pinigų suma galėtų daugeliui žmonių palengvinti gyvenimą. Geras ekonomistas skaičiuoja taip, kad išleisti pinigai turėtų atnešti žmonėms naudą. O ką mes turime daug trinkelių miesto centre, kalniukai. Nors būtų kažkiek ir už miesto ribų. Grožiu reikia dalintis. Visi kalba, kad Živilės Pinskuvienės po didelių reklamų kelias – seimas. Duok dieve, bet nežinau.
  Ir kaip gali žmogus dirbti, jeigu viena partija, kita partija, komitetas. Kiekviena partija turi programas, idėjas. Tai jeigu keičia partijas, tai tokio žmogaus kokie įsitikinimai, kokios idėjos? Tai gali būti tik chaotiškas darbas.

 3. Anonimas parašė:

  Mūsų Merė – labai graži .

 4. Anonimas parašė:

  As net uz konservatorius balsuociau, jeigu ju komandoje būtu merė.

 5. Anonimas parašė:

  Musu mere BLONDINE….

 6. Anonimas parašė:

  Šaunuolė mūsų merė.

 7. Anonimas parašė:

  Paskaičius Jūsų komentarą, kyla klausimas, kokio laikotarpio vadove laikote merę? Manyčiau, kad vadovą reikia gerbti , o nebijoti. Nuo 91-ųjų prabėgo nemažai laiko.

 8. to Aldona parašė:

  O kurio vadovo kas nebijo? Ar nuėję istorijon vadai buo labai medumi patepti? Dauguma istaigų vadovų buvo tarybinių laikų statytiniai ir valde kumščiu. Ar jų nebijojo? Ar juos idealizavo? Tikrai ne. Todel dabartine vadove nera išimtis. Kažkodėl buvę valdininkai užmiršta, kaip jiem buvo pataikauta ir jų bijojo, dabar jie labai mato kitų minusius, o savęs ankssčiau nematė. Manau, kad kai kas save atpažins. O tokie dabar labai reiškiasi, kurie anksčiau buvo labai netaktiški ir neteisingi.

 9. Aldona parašė:

  Kadangi dažnai bendrauju su širvintiškiais, tai manyčiau, kad Pinskuvienę vertina prieštaringai. Dauguma jos bijo, tiksliau bijo prarasti darbą. Nors esu vilnietė, tačiau kartą teko kreiptis į Čimbarą , galiu pasakyti, kad Čimbaras yra savo žodžio Žmogus. Pakalbėjus su Molėtų m. gyventojais / atsiliepimai teigiami/. Rekomenduoju kilus problemai kreiptis į jį.

 10. Vietinis parašė:

  Kada Pinskuvienė pasisakys „IRDAIVA” bankroto atveju. Įdomu kiek mokesčių mokėtojų pinigų nuplaukė bankroto atveju. Kiek pinigų liko iki projektų įgyvendinimo. Kodėl apie tokius klausimus TYLA? Ar skundikai tiek daug apskundė, kad net firma bankrutavo?

 11. neringa parašė:

  paskutiniam komentarui labai pritariu. Tik mūsu rajone visokios partijos labai sureiksmintos ir suskirstytos i geras ir blogas. Is tikrujų balsuotojams tai visai nesvarbu. Ir merei tos partijos visai nereikalingos, nes balsuojama uz ją, o nes už partiją.

 12. tadas parašė:

  koks skirtumas, kokia partija, ar jei isvis jokio, balsuoja zmones uz konkrecius asmenis, o musu merei konkurentu nera

 13. Vilkas parašė:

  O tai baseiną naują atidarys kada ar ne? Ar poniutė nenorės atsiprašyti, kad apsimelavo ?

 14. adele parašė:

  Vilniui ji gardus kasnelis. Bet kas atsliaus ant keliu prasyti pagalbos. Nenustebciau, jeigu koncervatnykų buryje ji pasirodys. Juk musu rajono konservatoriu partijau suzydet reikia?

 15. Darba parcija parašė:

  Nugriusit isgirde: sventoji grizta pas Viktariuka. Astikelis eina sunu lodyt. NEtikit? Sekit naujienas!!!!

 16. kirkirkir parašė:

  dabar musu reitingai bus minusiniai

 17. A parašė:

  Gal, jei nebūtų piderastikas.

 18. Leonora parašė:

  Man tos partijos jokios reiksmes neturi, as jomis nesidomiu, o balsuoju visada uz Pinskuviene, nes tai dirbanti mere.

 19. Majus parašė:

  Dabar pas Astiką?

 20. liuks parašė:

  teisingai padare

 21. širvintiškė parašė:

  o aš neatleidžiu :o)

 22. Rinkėjas iš Bezdonių parašė:

  O aš nesistebiu nei kiek. Čia iš pat pradžių buvo aišku, kad su šia politinių lavonų partija – tik į politines kapines! Po metų apie LSDDP niekas nebeprisimins. Vieni bus pensijoje, kiti istorijos šiukšlyne.

 23. Anonimui parašė:

  paskutinis komentaras dar TOPIŠKESNIS.

 24. Juzef Pilsudski parašė:

  Susidėjusi su lenkų krikšč. šeimų sąjunga ji 120 proc. būtų Seime!

 25. Anonimas parašė:

  paskutinis komentaras tiesiog TOPINIS.
  🙂

 26. Medziuku zose parašė:

  Iš patikimu saltiniu suzinojau kad Pinskuvene pereina pas Palucka. sake musu pieno punkto vedeja o ji kaime gerbemas zmogus.

 27. pritariu parašė:

  pritariu tokiam sprendimui, valdzioje esantys sios partijos atstovai puikiai parode, kas jiems yra svarbiausia, ir tai tikrai nera valstybes gerove….

 28. Dainora parašė:

  seniai reikejo,veikliai, darbsciai ir aktyviai moteriai nepakeliui tik kalbomis veikianciais

 29. Gedas parašė:

  Kokia partija sekanti?

 30. Saulis parašė:

  Tai ne pirmas kartas kai Pinskuvienė išduoda savo bendražygius ir teigia, kad tai nedidelė jos klaida. Manau tai įrodymas, kad tuo žmogumi negalime pasitikėti.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+