Vienas iš pirmų Seimo nario darbų palies didelę dalį gyventojų

2019 m. Jonas Pinskus su žmona Savivaldybės mere Živile Pinskuviene Kūčių vakarą Širvintų socialinių paslaugų centre.

Gruodžio 8 d. Lietuvos Respublikos Seimo plenarinio posėdžio metu naujasis Seimas pritarė Socialinio draudimo pensijų įstatymo pataisoms dėl pensijų indeksavimo. Automatinis indeksavimas turėtų nulemti, kad vidutinė pensija kitąmet didės 27 eurais – t.y. iki 404 eurų, arba iki 411 eurų, jeigu Seimas pritartų ir Prezidento siūlymui.

Po šio labai didelei visuomenės daliai svarbaus balsavimo Molėtų–Širvintų vienmandatės apygardos Seimo narys Jonas Pinskus socialinio tinklo savo profilyje pasisakė:

„Suprasdamas ir palaikydamas vienos jautriausių mūsų visuomenės žmonių dabartinę padėtį, balsavau UŽ tai, kad kitąmet, net ir neaugant ekonomikai šalyje, pensijos didėtų. Manau, kad užtikrinant mūsų senjorų geresnę gyvenimo kokybę, pensijų didinimas turi būti vienas iš svarbiausių valstybės politikos prioritetų. Mano, kaip Seimo nario, pareiga yra siekti, kad bendrų sutarimų dėka mūsų senjorai gyventų oriai. Tai gali užtikrinti ne tik palaipsniui didėjančios pensijos, bet ir nuolatinis dėmesys, bendravimas, pagarba,“ – teigia J. Pinskus.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Vienas iš pirmų Seimo nario darbų palies didelę dalį gyventojų"

  1. Anonimas parašė:

    Dėkojame Gerb.Seimo Nariui už gražią darbų pradžią.

Comments are closed.

scroll to top
+