Trečioji vicemero V. Radionovo kiemo tvarkymo versija

Po to, kai rašėme

Šeštadienio „Širvintų krašte“ rašėme apie tai, kad redakcija, gavusi pranešimą apie vicemero V. Radionovo kieme vykdomus darbus, tikrino faktus ir kreipėsi telefonu į namo šeimininką, kuris paaiškino, kad apie jokius darbus nieko nežino, prašė važiuoti ir aiškintis, nes tikriausiai gatvę rekonstruojantys statybininkai tikrina, ar veikia kanalizacija.

Po pusvalandžio vicemeras pats paskambino į redakciją ir sakė išsiaiškinęs, kad Naujakurių gatvės rekonstrukcijos rangovo „Fegda“ subrangovas UAB „Kelda“ iš tikrųjų išardė jo kieme trinkelių plotelį, atkasė kanalizacijos vamzdį, patikrino, ar jis neužsikišęs, o dabar perkloja trinkeles. Esą taip buvo elgiamasi ne tik prie jo, bet ir prie kitų gatvės gyventojų namų.

Suabejojome, ar turi teisę statybininkai be šeimininko žinios eiti į privačius kiemus, kasinėti, ardyti trinkeles, remontuoti, šluoti… Klausėme, ar neturėtų privačioje valdoje kanalizacijos kokybe rūpintis pats kiemo šeimininkas?

Kai „Širvintų krašto“ laikraštis jau buvo parengtas spaudai, ketvirtadienį, 17 valandą 40 minučių, apžvalgininkui Steponui Liktoravičiui paskambino Rimu (pavardės nesakė) prisistatęs neva UAB „Kelda“ darbų vadovas. Jis sakė norįs paaiškinti, kad UAB „Kelda“ nėra jokia Pietinio kvartalo gatvių rekonstravimo rangovo subrangovė, Širvintose dirba visiškai kitą darbą. Naujakurių gatvėje prie Valdo Radionovo namų trečiadienį ir ketvirtadienį remontavo kanalizaciją pagal namo šeimininko V. Radionovo ir bendrovės sutartį, pasirašytą prieš porą dienų. Smulkiau šios sutarties detalių ponas Rimas nekomentavo.

Keista viena aplinkybė – jei statybinės organizacijos darbų vadovas sako tiesą, jei UAB „Kelda“ vicemero kieme dirbo iš tiesų pagal privatų užsakymą, kodėl apie tai ketvirtadienio rytą nežinojo pats V. Radionovas, kodėl po korespondento skambučio jis pats aiškinosi, kas ir kodėl dirba jo kieme, suteikė redakcijai klaidingą informaciją apie kažkokius gatvės kanalizaciją tikrinančius subrangovus? O gal privati sutartis (jei ji iš tikrųjų yra) buvo pasirašyta atbuline data tik įsikišus žurnalistams?

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

9 Atsakymai į “Trečioji vicemero V. Radionovo kiemo tvarkymo versija”

 1. Anonimas parašė:

  Lauksime rinkimu rezultatu. Oi idomus jie bus.

 2. jo parašė:

  jo jo………..

 3. cv parašė:

  bus matyt, kai gyvens po balsavimo.

 4. kas gi čia kam kiek kainavo? parašė:

  O jie ir be balsavimo labai gerai gyveno, nereikia žmonių klaidinti.

 5. kort parašė:

  V

 6. kiek tai mums kainavo? parašė:

  ir toliau balsuokit uz tokius kaip radionovas ar pakalnis tai tikrai manau jie ir toliau gyvens geriau nei jus nes moka gyventi …….

 7. to ciau parašė:

  Jus matot ir tilit nes Jus balsuosite uz krikscioniu- konservatoriu bloko kandidatus.

 8. ciau parašė:

  Ne tik trinkeles deda, žiemą komunalio darbuotojai su technika ir sniegą išvalo. Visi matom, bet visi tylim.

 9. Li parašė:

  Cha cha!!! Ne nu jus saunuoliai kartais bunat, zurnalistai! Taip ir toliau. Geras straipsnis. Siaip tai daznai nesamones rasot- na suprantama reikia Zivkai itinkt 😉 O cia gerai pavaret. Taigi Radionovas megsta pasinaudot : atsimenat, kai i Ukmerge vazinejo zmonos reikalais su valdisku transportu :))))))

Comments are closed.

scroll to top
+