Širvintų „Šustauskas“ liko be skandalo

Priimant Avižonių krašto bendruomenei labai svarbų sprendimą Tarybos narys V. Mateika kažkodėl nusišalino.

Priimant Avižonių krašto bendruomenei labai svarbų sprendimą Tarybos narys V. Mateika kažkodėl nusišalino.

Spalio 12 d. merės Živilės Pinskuvienės potvarkiu buvo skubiai sušauktas Tarybos posėdis. Vienintelis jame svarstytas klausimas buvo kaimiškose Širvintų rajono vietovėse planuojamų gatvių apšvietimo ir kitos mažosios infrastruktūros plėtros projektų papildymas, įtraukiant Kielių ir Avižonių kaimus.

Jau pusvalandį prieš posėdį Savivaldybėje pradėjo būriuotis avižoniškiai ir kieliškiai, susirinkę su šeimomis, vaikais. Savaime aišku, jie yra patikėję buvusiu savo bendruomenės pirmininku, Tarybos nariu Vidmantu Mateika. Tačiau Širvintų „Šustausko“ pravardę įgijęs politikas savo kraštiečiams pateikė staigmeną: nuo balsavimo sprendžiant Kielių ir Avižonių gyventojų svarbų klausimą jis nusišalino. Raštu. Sakysit, keista? Ne tik keista, bet ir visiškai nesuprantama, kad, pats gyvendamas tame krašte, atstovaudamas jo žmonių interesams, ne tik nepateikia jokio siūlymo Tarybai priimant sprendimus dėl kaimų projektų, bet visiškai atsikrato atsakomybės balsuoti už sprendimą pagerinti savojo krašto aplinką. Sako, privatūs interesai? Kokie? Juk jis nebėra bendruomenės pirmininkas, tas pareigas eina kitas žmogus. O kaip to krašto žmonės? Kaip atstovavimas jų poreikiams?

Posėdyje pasisakyti užsiregistravusi dabartinė Avižonių bendruomenės pirmininkė Gražina Sūdžiuvienė Tarybos nariams kalbėjo apie tai, kad Kielių ir Avižonių kraštas buvo visiškai pamirštas. Daugiau nei 10 metų iš valdžios nesulaukė jokio dėmesio. O juk ne paslaptis, kad Vidmantas Mateika jau pusantrų metų yra išrinktas į Tarybą, tačiau jokio pasiūlymo nėra pateikęs.

Bendruomenės pirmininkė džiaugėsi ir dėkojo merei, Tarybos nariams, kad pagaliau investicijos planuojamos ir jų krašte, kuriame gyventojai labai laukia ir apšviestų gatvių, ir vaikų žaidimų aikštelės. Ji sakė, kad bendruomenė tikisi, kad šis projektas bus įgyvendintas.

Džiugu, kad nors V. Mateikai ir nepalaikius savo kraštiečių, nusišalinus, sprendimas įrengti gatvių apšvietimą Kielių kaimo Širvintų ir Alyvų gatvėse, Avižonių kaimo Kaštonų gatvėje bei įrengti vaikų žaidimų aikštelę ir lauko treniruoklius prie Avižonių bendruomenės namų posėdyje buvo priimtas.

Matyt, ne tokios posėdžio eigos tikėjosi nusišalinęs nuo savo kraštiečiams svarbaus klausimo Vidmantas Mateika, šį kartą likęs be skandalo.

Nuotrauka iš www.sirvintos.lt

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

87 Atsakymai į “Širvintų „Šustauskas“ liko be skandalo”

 1. :) parašė:

  Sian posedis. Lauksime 🙂

 2. Anonimas parašė:

  Saunuole mere, kad ji labai stengiasi ir miestas grazeja. Gaila tik, kad piktosios jegos visaip jai trukdo ir kaisioja pagalius i ratus.

 3. to paziurejus parašė:

  tai gal ziurejai patarnautoju sufabrikuota irasa?

 4. paziurejus parašė:

  irasa, tai sunku suprast, ko cia buvo isstota siuo klausimu…

 5. taip:) parašė:

  ir dp isniko

 6. :) parašė:

  Nesugebejo opozicija ir jos slovintojai savo giesmiu apie sviesu rytoju ideti rinkejams i sirdi
  🙂

 7. laima parašė:

  Seimo sudetis bus idomi.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+