Širvintų „darbiečių“ gretose – naujų narių antplūdis

Darbo partijos Širvintų skyriaus gretas papildė būrys jaunų, energingų narių: Inga Grišutinienė, Vilma Lajauskaitė, Neringa Lubytė, Dovilė Adėjūtė ir Sima Grišutinienė su Darbo partijos skyriaus pirmininke Živile Pinskuviene ir aktyviste Ingrida Četrauskiene.

Darbo partijos Širvintų skyriaus gretas papildė būrys jaunų, energingų narių: Inga Grišutinienė, Vilma Lajauskaitė, Neringa Lubytė, Dovilė Audėjūtė ir Sima Grišutinienė su Darbo partijos skyriaus pirmininke Živile Pinskuviene ir aktyviste Ingrida Četrauskiene.

Pastarojo meto visuomenės apklausos liudija, kad populiariausia politinė jėga Lietuvoje – Darbo partija. Ji turi didžiausią žmonių pasitikėjimą. Ne išimtis ir Darbo partijos Širvintų skyrius, vadovaujamas Živilės Pinskuvienės. Tai puikiai liudija naujų narių antplūdis į Širvintų „darbiečių“ gretas.

– Susidomėjimas Darbo partijos Širvintų skyriaus veikla pastaruoju metu labai išaugo, – sako Živilė Pinskuvienė. – Džiugu, kad mūsų gretas papildo daug jaunų, aktyvių, išsilavinusių žmonių. Tai rodo, kad žmonės mumis pasitiki, mus palaiko, pritaria mūsų veiklai. O tai – didelis paskatinimas nenuleisti rankų ir toliau vykdyti užsibrėžtus darbus, pateisinti rajono žmonių lūkesčius.

Štai ir šį antradienį vykusiame išplėstiniame Darbo partijos skyriaus tarybos posėdyje į Širvintų „darbiečių“ gretas buvo priimti net 27 nauji nariai: valstybės tarnautojai, medicinos darbuotojai, kitų profesijų atstovai.

Sveikinimai su gimtadieniu - Leokadijai Mažul.

Sveikinimai su gimtadieniu - Leokadijai Mažul.

– Džiaugiuosi, kad mūsų skyrius auga, stiprėja naujų narių atėjimu į partiją. Labai vertiname kiekvieno savo partijos nario profesinę kompetenciją, pilietinį aktyvumą, – džiaugiasi Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė. – Energingi, kovingi, norintys dirbti žmonės mums – tikra atgaiva. Juk nesame iš tų „vienadienių“ partijų, kurios šiek tiek sukrunta tik prieš kuriuos nors rinkimus. Reguliariai vyksta skyriaus tarybos posėdžiai, aptariame aktualiausias rajono problemas, Darbo partijai atstovaujantys rajono tarybos nariai nuolat susitinka su gyventojais ir išklauso jų nusiskundimus. Turime susikūrę ir savo tradicijų – pagerbiame jubiliatus, pasveikiname partijos narius su eiliniais gimtadieniais.

Ir šį kartą su gimtadieniais buvo pasveikinta grupelė partiečių, padėkota už entuziazmą, aktyvumą.

Darbo partijos Širvintų skyriaus informacijos centras

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

16 Atsakymų į “Širvintų „darbiečių“ gretose – naujų narių antplūdis”

 1. Logika parašė:

  Z.Pinskuvienei tai gera reklama..O merginos ir moterys atejusios su ja dirbti net neitaria ko jomis yra siekiama..Naivumas niekada nepasireiske gebejimu blaiviai,logiskai ir realiai mastyti..Na bet sekmes darbuotis pasirinkus toki ‘protinga’ sprendima.. :)))

 2. jooo parašė:

  kai istojo tai dabar jau savu nekritikuos

 3. Jega parašė:

  Saunuoles merginos galvokit apie ateiti butent su sia partija gali pasiekti tikslu ar matyti daugiau perspektyvu nes kitos nusenusios arba vos egzistuojamcios

 4. x2x parašė:

  del to ir stoja kad pakritikuoja.

 5. jooo parašė:

  2009 11 06 dienos publikacijoje Sau ir saviesiems – ar tokia valdžios misija?. vare ant kai kuriu,o dabar i partija prieme.Tokia ir partija

 6. X parašė:

  Saunuoliai dp dirba aktyviai

 7. gerdas parašė:

  visos ledines:)

 8. Jurgis parašė:

  Gal Lubytei pazadetas skyriaus vedejos postas?

 9. Jonn.Carter. parašė:

  Aš taip pat noriu i tas gretas

 10. Pavelavusi parašė:

  Kada sekantis energingu priemimas? Neturiu ka veikti Sirvintose, padekit…

 11. toLiuks parašė:

  ei tu liuks į kelnes nepridaryk

 12. Liuks parašė:

  Saunuoles geras pasirinkimas nes po kitu rinkimu merdinciu partiju tikrai neliks o darbieciai liuks

 13. jooo parašė:

  saunuole Lubyte nuo kasininkes maksimoi kaip pakylo

 14. CYPA parašė:

  Vau, kaip man pakliūt i tą partiją, labai ledus mėgstu ir Uspaksis patinka. Ale kad prikolo nier. vienos bobos stoja… Kažin ko vyriokai nein, gal žino, kad Uspaksio neperspjaus, a ne?

 15. Anonimas parašė:

  O ka ten Lubyte veik.

 16. vaiva parašė:

  grazus ir stiprus partijos papildymas

Comments are closed.

scroll to top
+