+

Seimo nario ir seniūno pastangomis – labdara alioniškiams

Šiais laikais kai viskas brangsta, o žmonės sunkiai suduria galą su galu. Dažnas, atėjęs į parduotuvę, svarsto, ar užteks pinigų maistui, o ką jau kalbėti apie tai, kad jų užtektų drabužiams. Suaugusieji gal ir gali sau kažko nenupirkti, bet kaip paaiškinti vaikui, kad rugsėjo 1-ąją į mokyklą jis turės eiti su nudriskusiais drabužėliais? Kaip jam pasakyti, jog mamytė ir tėvelis neturi pinigėlių gražesniam apdarui?

Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas, matydamas sunkiai besiverčiančius žmones, nutarė ištiesti jiems pagalbos ranką. Nusprendė padaryti viską, kad rugsėjo 1-oji taptų vaikams švente, į kurią jie ateitų gražiai apsirengę.

S. Bankauskas susisiekė su Seimo nariu Jonu Pinskumi ir pasiteiravo, ar negalima būtų Alionių seniūnijai gauti labdaros. J. Pinskus ilgai nedelsęs išsiaiškino, kokios organizacijos užsiima labdaringa veikla ir tarpininkavo S. Bankauskui tariantis su Raudonojo Kryžiaus „Caritos“ organizacija, kuri mielai sutiko duoti labdaros.

Trečiadienį, su Savivaldybės administracijos įgaliojimu Alionių seniūnas nuvažiavo į Vilnių ir pasiėmė labdarą. Tačiau dabar seniūno laukia dar sunkesnis darbas – viską išdalinti žmonėms taip, kad niekas neliktų nuskriaustas. Mat S. Bankauskas nori, kad labdara galėtų pasinauduoti visi norintys. Pasitaręs su socialinėmis darbuotojomis (Liuse Bagdanavičiene ir Irena Oršauskiene) seniūnas nusprendė, kad teisingiausiai būtų labdarą dalinti po darbo. Tuomet visi norintys galėtų ateiti ir kažką sau išsirinkti.

Alionių seniūnas tikisi, kad ši labdara bus tik pirmas žingsnis pagalbos žmonėms kelyje. Jis teigia, kad jei šį kartą viskas bus gerai, ir seniūnijoje gyvenantys žmonės liks patenkinti, tai jis ir toliau bendradarbiaus su „Caritas“ tam, kad galėtų padėti ne tik savo, bet ir kitoms seniūnijoms. Mat sunkūs laikai atėjo į kiekvieno kiemą.

Pirmadienį (rugpjūčio 4 dieną) Alionių seniūnijoje nuo 17.00 iki 19.00 val. visiems norintiems Alionių seniūnijos gyventojams bus dalinama labdara.

Antradienį (rugpjūčio 5 dieną) Juodiškių bendruomenės namuose nuo 17.00 iki 19.00 val. visiems norintiems Juodiškių kaimo gyventojams bus dalinama labdara.

Ivona Komarovska

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • bee parašė:

    oi nepavidekit,kad jus to nesugebat

  • juozas parašė:

    …tiek metu kaip laisvi…o maišu,terbeliu laikas dar nesibaigia,graudu žiureti i tuos tevus ir ju vaikelius,kurie gaus ta žmogu žeminančia labdara…

  • :) parašė:

    malacius Sigitas Bankauskas ir Jonas Pinskus. Kaip gi kitaip pasidarysi sau reklamos… juk taip arti rinkimai i seima. O kaip gi del alaus labdaros sirvintuose? mes jos taip laukiam 😀

Kiti straipsniai:

Ar pakeis Ž. Pinskuvienę „gubernatorius“ iš Vilniaus!?

3 kartą sužibėjusi mažo rajono merė įtakingesnė už 3 ministrus

Kas, kiek ir kam skolino ir ką praskolino?

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Savivaldybė kviečia dalyvauti apklausoje dėl draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais Širvintų rajone rugsėjo 2 d.

2019-07-30 Tarybos posėdis

Kodėl Astikui ir Šimonėliui rūpi ne rajono gyventojai, o galimai kiaura verslininko kišenė?

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (IV)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (III)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (II)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Prie Širvintų rajono savivaldybės vairo – keturios moterys

Prisiekė nauja tarybos narė

Vieno piršto kombinacija?

Antrą kartą tiesiogiai išrinktai merei regalijas įteikė pirmasis Širvintų miesto meras

Taryboje bus kariaujama žnyplėmis ir ragais, o įsiplieskusios aistros bus gesinamos šaltu vandeniu

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Tarybos posėdis

Stebėkite Tarybos posėdį

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+