Savivaldybės administracijos taktika: šiltos vietelės – saviems

Skaitytojų nuomonė

Pernai netilo kalbos: Savivaldybės administracijos direktorė Živilė Pinskuvienė priima į darbą Darbo partijos narius, kaimynus. Apie tai rašė ne tik „Širvinta“, bet ir „paksistų“ „Laisvas laikraštis“. I.Baltušytė, S.Bankauskas. Už tai direktorė buvo net išmesta iš darbo. O tie žmonės dirba tikrai sąžiningai, kvalifikuotai, Alionių seniūną Sigitą Bankauską žmonės net labai gerbia ir myli.

Gerbiama redakcija, pasidomėkite, kas darosi dabar. Socialinių paslaugų centre dirba paties vicemero Alfredo Astiko žmonos sesuo, draugės, partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovė rajono taryboje Melanija Jachimavičienė. Kernavės seniūnu be jokio konkurso įdarbintas tos pačios partijos narys, mano galva, labai neveiklus žmogus Stanislovas Gaidakauskas. Pranui Kamienui ėmus dirbti Savivaldybės administacijos direktoriumi, tuoj pat Savivaldybės administracijoje be jokio konkurso buvo įdarbinta jo buvusio kolegos, Krikščionių demokratų partijos rinkimų sąraše penktuoju numeriu įrašyto Zibalų pagrindinės mokyklos direktoriaus Broniaus Lubio duktė. Girdėjau, kad į Juridinį skyrių priimta darbuotoja proteguojant rajono tarybos sekretorei. Paskelbtas konkursas Infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigoms eiti. Visas miestas šneka, kad nuostatai pakeisti taip, kad laimėtų partijos „Tvarka ir teisingumas“ rinkimų sąraše penktuoju numeriu įrašytas autošaltkalvis Norbertas Iljeitis.

Nesnaudžia ir socialliberalai (Naujoji sąjunga). Pastarosiomis dienomis Širvintų ligoninės ūkvedžiu be jokio konkurso dirbti priimtas jos narys ir partijos rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas Rimas Saidys. Beje, Meilės Saidienės, dirbančios Žemėtvarkos skyriaus ir Ligoninės juriste (ir kaip ji visur suspėja?), vyras.

Apskritai, įsidarbinti Savivaldybėje arba jos įmonėse pasidarė įmanoma tik pagal protekciją. Ir visi tyli, visiems gerai. Gal neturėtų būti dvigubų standartų?

Alena Kavaliukienė

Širvintos

Redakcijos prierašas:

Paskambinome Širvintų ligoninės vyriausiajai gydytojai Daliai Aleknienei. Ar laiške minimas faktas apie R.Saidžio įdarbinimą ligoninėje yra tikras? Vyr. gydytoja paaiškino, kad, išėjus iš darbo ligoninės ūkvedžiui, reikėjo skubiai rasti naują darbuotoją. Vyriausioji gydytoja ieškojo žmogaus dvi savaites. Apie R.Saidžio įdarbinimą ligoninėje pranešta rajono merui, kitiems Savivaldybės specialistams. Niekas neprieštaravo. Naujasis ūkvedis pristatytas ligoninės kolektyvui.

Nė vienam ūkio dalies vedėjui nebuvo rengiami konkursai, nerengtas ir šį kartą. Vyr. gydytoja čia neįžiūri jokio kriminalo.

Gal?.. Bet iš šalies žiūrint, daugiau nei keista: vyr. gydytoja „dvi savaites ieškojo“ ir rado… įstaigos juristės vyrą… Kaip čia žmonės nesipiktins?

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Savivaldybės administracijos taktika: šiltos vietelės – saviems”

 1. Smilte parašė:

  Jau jeigu ponas Kapeckai įlindot į tokią šiltą vietelę, bent jau pasistenkit padoriai apsirengti.Jums labiau tiek pagal protą, tiek pagal išvaizdą tiktu turgui sedėt.

 2. gabi69 parašė:

  O kaip tas Gediminas Kapeckas patapo seniūnės pavaduotoju?Tikriausiai Fredis įsodino į šiltą vietelę.Viešpatie,atleisk ir apšviesk jam protą!jei jau toks seniūnas.Jis gi turguj nesugebėjo susitvarkyti su 5 moteriškom,tai ką toks gali veikti seniūnu būdamas.Senai senai privatizacijos viršininku dirbo,kai prichvatizacija buvo madinga ir pelninga.Tai ir turgų- tada gudrutis nusižiūrėjęs prichvatizavo.O kai prichvatizuoti pinigai baigės pardavė kitiems veikėjams.Pats dėjo į kojas ir į kitą šiltą vietelę-SENIŪNIJA vadinama.Nei konkurso nebuvo,gerai Fredis draugelį prakišo sau į kaimynystę.Galės kartu afioras regzt.Tikras Varnalėšų Twin Pyksas.

 3. voras parašė:

  maladec Živka vištas ar nevištas, bet susodino,bet silpnų gaidžių į savivaldybe prilindo daugiau, nors ir laikinu…

 4. Durnas pavizdys parašė:

  O tai jau Živilė tai ne savas vištas susodino į visokių vedėjų ir direktorių šiltas vietas? Net iš Alytaus, Panevėžio, Vilniaus bendražygius įdarbino. Durnas pavizdys kaip žinia užkrečia.

 5. pazįstama parašė:

  saidiene-tai toks tipas-,kad jei jai bus naudinga gali bet ka padaryti,bet kaip pasakyti-dviveide .

 6. zose parašė:

  butu idomu kad suskaiciuotu faktiskas valandas.

 7. eglute parašė:

  tikrai,kaip speja saidiene dirbti dviejose vietose?o dar…rinkimineje kompanijoje pirmoje,nes ten dideli pinigai sukasi,o jinai sita labai megsata.Nejaugi ligonine negali rasti juristo „ilgus metus“ taip kaip ukvedzio „ieskojo“.Kiek dirba valandu per diena Saidiene?Atspekite

Comments are closed.

scroll to top
+