Prisirpo tarnystės Lietuvos valstybei vaisiai

2013 metų gruodį anuometė Širvintų rajono tarybos dauguma nutarė, kad tada rajonui vadovavęs meras Vincas Jasiukevičius vertas 9 procentų pareiginės algos priedo už ištarnautus Lietuvos valstybei metus. Tuometė opozicija, vadovaujama Živilės Pinskuvienės, šiam sprendimui nepritarė, nes manė, kad Vincas Jasiukevičius nieko nenuveikė, kad galėtų pretenduoti į šį priedą.  

Pasirodo, buvęs meras nuveikė tiek, kad net po ketverių metų Savivaldybė ragauja to įdirbio vaisius. Tiesa, ne be paties Vinco Jasiukevičiaus šiandieninių pastangų.

Šis sausas faktas išlindo iš užmaršties pažiūrėjus rusų televizijos reportažą apie tai, kai „viščukų meru“ virtęs Vincas Jasiukevičius, ne be kai kurių savivaldybės tarybos opozicionierių dalyvavimo, po rajoną vežiojo pas mus atvykusią Ščiolkovo delegaciją. Su šiuo Maskvos srities rajonu broliški santykiai buvo užmegzti, kai prie rajono vairo stojo nuo „konservatorių“ grandinės atitrūkęs Vincas Jasiukevičius.

Dabartinei rajono vadovybei po Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijų nutarus stabdyti bendradarbiavimą su šia Rusijos savivaldybe, buvusieji su savo svita ištaisė šią didžiosios politikos „klaidą“ ir svetingai sutiktai delegacijai iš Rusijos akivaizdžiai parodė, kad Lietuvoje yra daugiau su oficialia valstybės linija nesutinkančių kitamanių, o ne vienas Algirdas Paleckis, tvirtinęs, jog sausio 13-ąją „savi šaudė į savus“.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Prisirpo tarnystės Lietuvos valstybei vaisiai”

 1. cirkas be bilieto parašė:

  Nepatenkintieji ir ju patarnautojai verkia is sielvarto?

 2. Hmm parašė:

  O tai ka oficiali valstybes linija – rusai puola? Ir kas su tuo nesutinka tie kremlinai ???

 3. birute parašė:

  taip skaniai prisijuokiau is varnalesu istorijų.

 4. zvengutis ima parašė:

  zvengutis ima

Comments are closed.

scroll to top
+