P. Kamienui rūpi tik savas kailis

Savivaldybės tarybos posėdžio pabaigoje tarybos narys Valdas Radionovas paprašė, kad Savivaldybės administracijos direktorius Pranas Kamienas paaiškintų, kokia yra padėtis UAB „Ecoservice“ sudarant sutartis su Širvintų rajono gyventojais, ir išsakė nemažai priekaištų dėl to, kad Administracijos direktorius neįsigilino į sutarties turinį, todėl žmonės pasirašo sau nepalankius dokumentus: vykdytojas savarankiškai turės galimybę nustatyti, ar konteineriai neperpildyti, ar juose nėra medžiagų, nepriklausančių buitinėms atliekoms, ir t.t.; galės skirti gyventojams baudas, o jie net negalės apsiginti ir įrodyti, kad yra teisūs.

P. Kamienas patikino, kad sutarčių sudarymo situacija yra gera, jis įsitikinęs, jog iki spalio 1 dienos visų seniūnijų pagrindinių miestelių gyventojai tikrai bus aprūpinti konteineriais. O kada konteineriai pasieks aplinkinių kaimų gyventojus, taip ir neaišku. Kuo jie prastesni už seniūnijų centruose gyvenančius žmones? Administracijos direktorius neturėtų „rūšiuoti“ gyventojų tik dėl to, kad pats nesugeba visų darbų atlikti laiku.

Anot P. Kamieno, skubėti būtina todėl, kad Aplinkos apsaugos ministerija grasina Savivaldybei didelėmis baudomis, jeigu atliekų surinkimo ir išvežimo sistema Širvintų rajone nepradės veikti iki spalio 15 dienos. Suprantama, kad P. Kamienas bijo didelių baudų, bet kodėl konkurso dėl šiukšlių tvarkymo negalima buvo paskelbti anksčiau? Kodėl tinkamai parengtos sutartys nebuvo pateiktos svarstyti bei patvirtinti rajono tarybai? Tam, anot P. Kamieno, laiko nebeliko, todėl su gyventojais pradėtos sudarinėti sutartys, kurių sąlygos vis dar yra keičiamos. Taigi, dėl Savivaldybės vadovų aplaidumo ir nerūpestingumo kenčia žmonės.

Beje, P. Kamienas kaltino ir „Širvintų krašto“ žurnalistus, aiškindamas, kad šie rašo straipsnius neperskaitę sutarties. Tačiau tarybos posėdyje išlindo yla iš maišo: administracijos direktorius pats prisipažino, kad sutartys, kurias jau mėnesį pasirašinėja širvintiškiai, dar yra tobulinamos, ir dabartinė skiriasi nuo pirmosios. Taigi „Širvintų krašto“ žurnalistai rašė tiesą!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “P. Kamienui rūpi tik savas kailis”

 1. makaronas parašė:

  Pasiutusi merga kazkokia.

 2. Jadvyga parašė:

  Ivona, esi, kiek žinau, pedagogė. Gerai, kad nedirbi mokykloje ir nemokai vaikų. Ar bent įsivaizduoji, kas yra pagarba žmogui, žmogui, kuris gali būti tau tėvas?
  Gyvenimas visada viską sustato į savo vietas. Ar tau ateityje nebus gėda dėl davartinių tavo nepamatuotų išpuolių, netakto ir melo? Net marionetė kartais turi savo nuomonę. O tu?

 3. zz parašė:

  uzteks varyt – normali ta sutartis. Paimkit bent koki paslaugu teikeja ir visur bus ta pati tvarka – atsakomybes naudotojui daugiau, nei teikejo isipareigojimu.
  O jei klaust „kodel kazkas kazko nepadare anksciau“, tai Sirvintu mieste kiekvienam projektui galima ta pati pritaikyt, pvz. miesto kanalizacijos ir vandentiekio pletros projektas. Mums, kas 3-4 sav. sumokantiems po 76 Lt tai gerokai svarbiau, nei keliolika Lt/men uz siuksles

Comments are closed.

scroll to top
+