Negi administracijos direktorė dirba 25 valandas per parą?

 Administracijos direktorė - dar viena Savivaldybės "devyndarbė"?

Administracijos direktorė - dar viena Savivaldybės "devyndarbė"?

Dienos tema

Širvintų rajone tikriausiai dar niekada vienu metu nebuvo vykdoma tiek projektų: „Širvintų miesto pietinio kvartalo ir Igno Šeiniaus gatvės rekonstrukcija“, „Širvintų miesto nuotekų valyklos rekonstrukcija“, „Musninkų vidurinės mokyklos renovavimas mažinant suvartojamos energijos sąnaudas“, „Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos pastato rekonstravimas siekiant sumažinti suvartojamos energijos sąnaudas“, „Širvintų mieste esančio Beržės upelio būklės gerinimas“, „Paplūdimio prie užtvenktos Širvintos upės Širvintų mieste įrengimas“ ir t.t. Tačiau žmonės tokius darbus vertina įvairiai. Vieni širvintiškiai piktinasi sugadintomis gatvėmis, iškasinėtu miestu, kiti – kantriai laukia išgražėjusio miesto, pasibaigus darbams. Yra ir tokių, kurie mano, kad suskubta viską daryti iš karto tik dėl artėjančių rinkimų – juk reikia pasirodyti, kaip dirbama. Tačiau ar nors vienas gyventojas susimąstė, kam Širvintų rajono Savivaldybėje šiuo metu vykdomi projektai atneša papildomos materialinės naudos?

Remiantis Širvintų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir savivaldybės nuosavybės skyriaus vedėjos Ingridos Baltušytės pateiktais duomenimis, iki 2010 metų rugpjūčio 19 dienos:

– pasirašyta 14 projektų finansavimo ir administravimo sutarčių;

– 1 projekto paraiška patvirtinta ir priimtas sprendimas dėl  finansavimo;

– 3 projektų paraiškos vertinamos;

– 3 projektų paraiškas planuojama pateikti 2010 metais;

– 6 projektų projektiniai pasiūlymai planuojami pateikti 2010 metais.

Pasak Ingridos Baltušytės, įvertinus projektus, dėl kurių pasirašytos finansavimo ir administravimo sutartys, pateiktos paraiškos, bei planuojamas pateikti paraiškas ir projektinius pasiūlymus, šiuo metu yra vykdomi 27 projektai.

Širvintų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vedėja Roma Džiovėnaitė „Širvintų kraštą“ informavo, kad už projektų, vykdomų iš ES struktūrinių fondų lėšų, įgyvendinimą yra tiesiogiai atsakingas projekto vadovas, kuriuo dažniausiai paskiriamas projektą įgyvendinančios institucijos vadovas. Anot Teisės ir personalo skyriaus vedėjos, visų šiuo metu vykdomų projektų, išskyrus „Musninkų vidurinės mokyklos renovavimas mažinant suvartojamos energijos sąnaudas“ ir „Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos pastato rekonstravimas siekiant sumažinti suvartojamos energijos sąnaudas“, vadovė yra Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Elena Davidavičienė. Minėtų dviejų projektų vadove yra paskirta Investicijų ir savivaldybės nuosavybės skyriaus vedėja Ingrida Baltušytė.

Administracijos direktorė Elena Davidavičienė patikino, kad valstybės tarnautojai, kuriems projektuose numatytas darbo užmokestis už projektų veiklų įgyvendinimą, leidimus dirbti kitą darbą turi.

Tikime, kad Elena Davidavičienė, kuri yra beveik visų šiuo metu vykdomų projektų vadovė, leidimą dirbti kitą darbą turi. Juk užmokestis už projektų veiklų įgyvendinimą tikriausiai yra visai nemenkas? Sako, jis gali siekti net keliasdešimt tūkstančių… Jei taip yra iš tikrųjų, kodėl gi nepasinaudoti – ar ne? Juk tokios progos, pasikeitus valdžiai po ateinančių Savivaldos rinkimų, Elenai Davidavičienei daugiau gali ir nepasitaikyti? Tačiau problema kita – kaip vienas žmogus gali rūpintis tokiu skaičiumi projektų? Juk jiems reikia skirti tikrai nemažai laiko. Kada tuomet Elena Davidavičienė dirba savo tesioginį – Administracijos direktorės darbą? Ar visiems darbams atlikti Elenai Davidavičienei tikrai užtenka 24 valandų per parą? Nebent minėtus projektus iš tikrųjų vykdo Savivaldybės specialistai, o pinigėliai atitenka Administracijos direktorei? Klausimų iš tiesų daug, tačiau gyvenimo tiesa viena – dažniausiai tas, kuris vienu metu mėgina sėdėti ant kelių kėdžių, nė vieno darbo nepadaro gerai…

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

45 Atsakymai į “Negi administracijos direktorė dirba 25 valandas per parą?”

 1. eikite dirbti parašė:

  ar tau neatsibodo?Juokingai atrodai tiek sau liaupsiu Kėstuti is vieno kompo ir vieno (aipi) adreso save girdamas visi matom tavo „nuopelnus“.Skaudu kad niekas daugiau taves neliaupsina neliudek….. pasirupink kitais ne tik savimi tada ir tave pagirs

 2. OT parašė:

  ta storule vis taip pat smirdz

 3. To 2010-09-02 14:06 parašė:

  Gerai, kad sugeba paimti lėšas iš Europos sąjungos fondų, kol jas iš ten galima paimti. Pramiegos – negaus.
  O iš savivaldybės vargano biudžeto ir kiauro valstybės iždo vėliau nieko nepadarys. Projektas pradedamas įgyvendinti, ne tada, kada nori, o kada lėšas paskiria.
  Šaunuoliai, kad dirba ir stengiasi širvintiškių labui.

 4. *** parašė:

  O ar reikėjo tiek projektų vienu metu pradėti ir paskui neapžioti visko. Štai čia ir yra esmė – daug norėsi, mažai turėsi, nes tiesiog fiziškai neįmanoma visko sąžiningai sužiūrėti. Matyt, tokio skubėjimo priežasčių reikia ieškoti artėjančiuose rinkimuose…

 5. Priklauso nuo vadovo parašė:

  Savivaldybės, kaip ir kitos įstaigos darbas didžia dalimi priklauso nuo tinkamo vadovavimo.
  Jei vadovas leidžia savo pavaldiniams tinginiauti – jie taip ir daro:)
  Apie dabartinį rajono merą to nepasakysi.
  Šitiek projektų suvaldyti vienu metu tikrai nėra lengva. Žinoma ne jis vienas ir ne viena administracijos direktorė tai daro. Tai komandinis darbas.
  Žinoma, norint prikibti,rasi prie ko. Kad nespėja, broko nesužiūri. Tik kad klaidų nedaro tas, kas nieko nedaro. Daugybę metų taip ir buvo. Stagnacijos, manau, niekas nepasiilgo.

 6. ...... parašė:

  ?

 7. Piaras parašė:

  Kiek gi laiko dirbo Pinskuvienė vadove, kad visus dabartinius darbus ir nuopelnus jai surašote?
  Kiek skaičiau spaudoje ir mačiau, ši ponia daugiau laiko praleido bylinėdamasi su Širvintų savivaldybe, kariaudama su meru negu dirbdama. O jau intrigų , intrigėlių jai pradėjus vadovauti…Miestas net ūžė. Gal kam tai ir patinka?
  Triukšmo ir skandalų buvo daugiau negu darbo.
  Jei kažką gero padarė – šaunu,.Visi po truputį stengiames, kad Širvintos gražėtų ir žmonėms gyvenimas gerėtų. Kiekvienas savo darbą stengiamės gerai atlikti. Bjauru skaityti, kai kitų geri darbai nuvertinami, o savas kuklus indėlis padidinamas šimteriopai.
  Prašome neįsižeisti – tai tik mano asmeninė nuomonė.
  Gal kiti mano kitaip.

 8. Krislas parašė:

  Apie pinigus ir jų ėmimą kiekvienas sprendžia pagal sąve .

 9. pavydu parašė:

  Oi kaip apmaudu, juk Davidavičienė šitiek lengvai gavus pinigų galės ne tik per rinkimus rinkėjų balsų prisipirkti, bet ir rūmus pasistatyti Vilniuje Antakalnio rajone šalia kuklių Pinskų namų pastatytų iš sunkiai uždirbto darbo užmokesčio.

 10. *** parašė:

  P. Antose, Jūs tikrai nieko nesupratote…

 11. info parašė:

  taip ir as esu dirbes su ES projektais pinigai tikrai nemazi galima uz viena gauti iki 20.000 ir daugiau. Reikejo sia ponia sodinti ant pinigu maiso

 12. skaitovas parašė:

  Davidaviciene matem kaip uoliai dirbo investiciju vedeja daugel metu su Simoneliu niekas is mirties tasko nejudejo atejo Pinskuviene su nauja sava komanda jaunu graziu ir dar protingu zmoniu ir viskas sukruto tik dabar Davidaviciene su Pakalniu nuopelnus tai yra grietinele seme.Pradziu pradzia tai sunkiausia ir tik Pinskuvienes reiklumo deka turesime grazejanti rajona o konkursa paskelbti proto daug nereikia.

 13. antose parašė:

  Nieko nesuprantu. Kas turejo pasidaryti, kad pinsku laikraštis pradejo girti Davidavičiene. Dirba, iš tikrųjų, ji ne jokios 25 valandas per parą, bet taip kaip ir kiti savivaldybeje. Gal tų projektų ir daugiau daroma nei Šimonelio laikais, bet kažin ar čia jos jau toks didelis nuopelnas? Pasikeitė projektų finansavimo tvarka, visos savivaldybes tvarkosi. Matyt Pinskai planuoja po rinkimu eiti į kolicija su valstiečiais, tai ir pradejo girti valstiete Davidavičiene, kad dirba be miego diena nakti.

 14. “drancingalijai” parašė:

  tegu tavo pinskuviene tik eina i rinkimus o ne ant kitu išjoja i valdzia

 15. teisingai, parašė:

  kaip gali vienas zmogus viska aprepti….ant popieriaus aisku gali, bet realiai…abejoju, na, bet nepavydekit cv bus pas zmogu grazus…

 16. pries tai parašė:

  jaigu slykstu tai nereika skaititi..

 17. Ivonai parašė:

  Ivonėle tu ivonėle, prieš rašydama galėtum pasidomėti, kas įeina į administracijos direktoriaus pareigybę ir ar priklauso papildomas užmokestis už tai, kas pareigybėje įrašyta. Ir nespręsk apie Davidavičienę pagal savo „patronės“ pagedimo laipsnį. Šlykštu skaityti tavo visiškai nekompetetingus straipsnius. Nors suprantama… kitaip rašyti tau niekas neleis.

 18. to esmei parašė:

  parodyk gersni specialista projektu asyme uz Dovydaviciene, jei toks ar ten tokia gudri esi.

 19. esme parašė:

  mano nuomone aiškinu esmę – kad dirba specialistai savivaldybės, o nuopelnus ir pinigiukus iz projektu paruosima pasiima davidaviciene. kokie jus visi naivus, tik komentarus galite rasineti, o esme nedasunta!

 20. drancingalija parašė:

  bet sito staripsnio galejo nebuti.

 21. drancingalija parašė:

  O as tik uz Pinskuviene balsuosiu.

 22. to krastietei parašė:

  tegul tas sirvintu krastas pastebi viska teisingai, o ne tik pinsku naudai, reikia dziaugtis, kad yra viskas daroma del miesto ir miesto gyventoju, jie gi labai daug matai padare, tik savus i savivaldybe sukiso, ir is ju tokia nauda, o man ka kitas daro ir dar puikiai tai blogai, reikia siuksles ant jo pilti. jie tokie, nors nepazistu bet tik pazadais vaziuodami per kaimus ir gyvena. moka tik zadeti

 23. to kraštietė parašė:

  Ir gerai, kad Sirvintu krastas pastebi visas negeroves. O straipsnis, kaip suprantu, ne pries vykdomus ES projektus, bet apie ju vadove. Juk vienas zmogus tiek nepadarytu, nebent atmestinai?

 24. Samuele parašė:

  Renovacijos daromos uz ES pinigus. Ar jus zinote kiek komisiju ir instanciju praeina pinigai kol nuses rajone? Ar Pakalnis, o gal Vaskeliene reguliuoja tu pinigu kelius?
  Kai atejo pinigai, tada ir remontus pradejo daryti. Netikekite sudu kurie Pinskai raso. Mastykite.

 25. to piktiems parašė:

  Gerai tie projektai, žurnalistai, kaip suprantu, ne prieš juos. Bet prieš betvarkę. Juk nei gimnazija, nei Buratinas rugsėjui nepasiruošę. Ot už tai ir reikia duot visiems, kurie už tas „renovacijas“ atsakingi. Sako, viename iš renovuojamų objektų net durų rankenos „išgaravO“, nekalbant kad išdažytos grindys „ant šiukšlių“… Ar tarybos nariams įdomu?Pirmajam rajono DVIRATININKUI -, turbūt irgi ne. Jam odės giedamos.

 26. svečias parašė:

  Keista, bet išties – straipsnis apie viena, o komentarai – visiškai į lankas. Jūs gal „Laisvą laikraštį“ ar „Karštą komentarą“ paskaitykit, užuot koneveikę „Širvintų kraštą“. Tik … ar pagausit mintį?..

 27. Samuele parašė:

  to to to kraštietė:
  O ar tu zinai kas yra geras zurnalistas? Tau Ivona – geras zurnalistas?

 28. To širvintukas parašė:

  Toks įsitikinęs, kad Pinskuvienė į valdžią ateis?
  Įdomu kas už ją balsuos? Širvintose ją visi pažįsta kaip nuluptą.

 29. Šaunu parašė:

  Labai šaunu ir sveikintina, kad pagaliau Širvintose stagnacija baigėsi ir šitiek daug projektų vykdoma vienu metu.
  Mūsų dabartinė valdžia: meras, administracijos direktorė, investicijų skyriaus ir kiti savivaldybės darbuotojai tikrai dirba, o ne veltui algą gauna.
  Reikėtų juos už tai pagirti, kad stengiasi miestelio žmonių labui, rašo projektus, gauna ES finansavimą, o ne ieškoti šaukšto deguto medaus statinėje.
  Nejaugi Širvintų krašto žurnalistė norėtų, kad tokį sunkų, atsakingą darbą, kaip projektų valdymas jį vykdantys darbuotojai dirbtų už dyką? Socializmas ir komunizmas baigėsi. Už kiekvieną darbą turi būti ir užmokestis.
  Straipsnių į šį laikraštį Ivona irgi už dyką nerašo.Tik labai gaila, kad kieno rogėse sėdi – to ir giesmę giedoti privalo.
  Na nėra pas mus laisvos, nepriklausomos spaudos – visa nupirkta. Ir labai pikta skaityti, kai viskas apverčiama aukštyn kojomis, už gerus darbus žmonės yra šmeižiami ir rašoma netiesa.

 30. Anonimas parašė:

  šita tetulė pinigus ir turtus mėgsta, iš nuotraukos matyti…

 31. Širvintukas parašė:

  Dabar Širvintų kraštas purvus drebia. Neužilgo ateis Pinskuvienė į valdžią, tada tie patys žurnalistai užsidės rožinius akinius ir liaupsins tą pačią jų apdergtą savivaldybę. Toks kaimo žurnalisto darbas. Kas pinigus moka – tas ir muziką (=straipsnius) užsako!

 32. to kraštietė parašė:

  O ar žinai, kas yra geras žurnalistas, kuo jis privalo skirtis nuo gaidžio? Gaidys kapstosi po šiukšlyną ir ieško grūdo, o geras žurnalistas kapstosi po grūdus ir ieško šūdo. Tokia jų profesija ir reikia tuos žmones gerbti, kad net valdžios puolami, niekinami elgiasi sąžiningai, pagal savo profesine etika. Ačiū Jums Ivona, Aldona ir visi kiti.

 33. Jane parašė:

  Kaip visada, straipsnis apie viena, komentarai apie kitka.

 34. kraštietė parašė:

  Na ir velnio pramanas tas „Širvintų kraštas“. Nieko pozityvaus nemato.Patys kaip vištos po šiukšlyną kapstosi ir ieško, ką negero parašyt, ką apdergt. Dirba žmonės ir padėk jiems ,Dieve. Kad tik tas mūsų miestelis bent kiek keistųsi ir gražėtų. Dar kad kaip nors išsisprestų laisvalaikio praleidimo problema – tai išvis būtų rojus.

 35. Antanas parašė:

  Jei nedirbtu nieko savivaldybe ir jokiu projektu nedarytu sakytumete kas cia per velniava, nieks nieko nedirba. Dabar daro daug projektu tai ir vel blogai. O jus nepagalvojote, kad cia Jums su galva negerai?

 36. as to aha parašė:

  na tai tu padaryk geriau, kodel tik varomes, o patys net mazo pirstelio nepajudinam, viskas tik blogai, kritikuoti lengviausiai tiems kurie nieko nedaro.

 37. aha parašė:

  kas gi ten dirba ….juokas is tu darbu

 38. ivonai parašė:

  nu tu ir bjauri, reikia dziaugtis kad taip yra, kad viskas keiciasi, jus tik ir eiskot, kaip apdergti zmones, bjauru, slykstu, neberasysiu i jusu laikrasti net skelbimu, visiskai pasibjaurejau

 39. o kur parašė:

  o, Jonui nelieka?

 40. ar parašė:

  cia pirmas kartas Lietuvoje?

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+