Meras atsakymus pateiks raštu. Gal šį kartą tikslesnius?

Praėjusiame rajono tarybos posėdyje opozicijos lyderė Živilė Pinskuvienė pateikė kelis paklausimus.

Pirmasis – dėl teisininkų įmonės, su kuria Savivaldybė turi pasirašiusi sutartį. Tarybos narė teiravosi, kiek rajono gyventojams kainuoja tokios paslaugos ir, jei Teisės ir personalo skyriaus vedėja Roma Džiovėnaitė nesusitvarko su savo tiesioginėmis pareigomis, kodėl dar pavaduoja ir Civilinės metrikacijos skyriaus viršininkę? Kas be ko, už papildomą darbą gauna ir atitinkamą priedą. Negi tai teisinga mokesčių mokėtojų atžvilgiu? Į šiuos klausimus Ž. Pinskuvienė paprašė atsakyti raštu.

Antrasis tarybos narės klausimas buvo susijęs su mero pavaduotoju Andriumi Jozoniu. Prieš kurį laiką vicemeras buvo išsiųstas į komandiruotę, tačiau jos metu esą dalyvavo rajono tarybos posėdyje ir balsavo už pateiktus sprendimo projektus. „Ar komandiruotėje būdamas jis galėjo dalyvauti tarybos posėdyje ir balsuoti?“ – domėjosi Ž. Pinskuvienė.

Tiesa, analogišką klausimą opozicijos lyderė merui pateikia jau ne pirmą kartą. Tačiau, pasak, Ž. Pinskuvienės, nebuvo pasivarginta atsakyti į klausimo esmę, o tik paprasčiausiai pasakyta, kada komandiruotė vyko ir kiek už tai gavo vicemeras.

Į abu klausimus meras pažadėjo atsakyti laikydamasis visų Reglamente numatytų terminų.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+