+

Ko verti mero pažadai?

Jau ne vieną kartą rašėme apie Švietimo įstaigų tinklo pertvarkymo procesą ir jo padarinius Širvintų pedagogams, mokiniams ir jų tėvams. Atrodytų, kiek galima rašyti apie „Atžalyno“ galimybę tapti dešimtmete mokykla. Tačiau rajono mero neveiklumas skatina dar kartą sugrįžti prie šios temos.

Klausimą, ar nebuvo padaryta klaida „Atžalyno“ vidurinę mokyklą pertvarkant į pagrindinę (net nepilną pagrindinę), ir gal vis dėlto „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje turėtų būti bent dešimt klasių, iškėlė Marija Gudonienė birželio 30-tos dienos rajono tarybos posėdyje tvirtinant Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos nuostatus. Tuomet K. Pakalnis pažadėjo sudaryti komisiją, kuri ištirtų susidariusią situaciją. 

Liepos pabaigoje mero pasiteiravus, kada bus sudaryta minėtoji komisija, jis patikino, kad tai įvyks rugsėjo mėnesį, kai tik visi mokytojai grįš iš atostogų. Tačiau savo asmeninės nuomonės šiuo klausimu K. Pakalnis neturėjo ir visą atsakomybę užkrovė ant būsimos komisijos pečių.

Šiandien jau spalio pabaiga. Taigi pasiteiravome mero apie komisiją, turinčią nustatyti, ar „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje turėtų būti bent dešimt klasių? Deja, K. Pakalnis nesugebėjo žodžiu atsakyti į pateiktą klausimą. O juk reikėjo tik vieno trumpučio žodelio – „Taip“ arba „Ne“. Į raštu pateiktą klausimą meras irgi nepajėgė atsakyti per dieną, kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymas. O ir Savivaldybės interneto tinklalapyje nėra įsakymo sudaryti minėtą komisiją. Nejaugi rajono merui visai nerūpi Širvintų vaikų ateitis, jeigu per du menėsius nesugėjo sudaryti komisjos, kuri ištirtų daugeliui tokį svarbų dalyką? O gal rajono meras tiesiog pamiršo, kad duotus pažadus reikia tesėti?

Ivona Komarovska

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • Mile parašė:

  jo tusti pazadai

 • Mile parašė:

  zinot as nieko nesuprtantu ka tas meras galvoja bet as zinau kad kai bus blogiau as isesiu i masina ir isvaziusiu nuo sito miesto!!!

 • xx parašė:

  Zinote, jei nepastebejote Tuskeviciene dirba ne tam laikrasciui.O du laikrasciai, du frontai, kurie viens kita juodina.O treciasis – mero liaupsina save.

 • Zinote parašė:

  Zinot: ta jusu Tuskeviciene juodai nusiraso, nes nic nieko neismano, o kiek pridaro klaidu??? kol ji dirbs tol „Sirvintu krastas“ degraduos.

 • Meska parašė:

  O idomu,dabar kai pinskus neatstovaus Sirvintom ir nebus seimo nariu,ar bus rubrikele -„pinskio klausiam-jis atsako“?!Na ivairus teisiniai klausimai…Nebera tikslo pataikaut sirvintiskiam-jis mums neidomus…

 • kancelskis parašė:

  pinsku atsilyno is seimo tai db neturi kur detis, tures daug laisvo laiko tai ir kabinesis prie pakalnio, astiko ir rasynes nesamoningus straipsnius, kaip visada vel pudrins smegenys o save kels i aukstumas. cirkai tesiasi.

 • as parašė:

  negi nesuprantate kam priklauso sis laikrastis. Vienas ponas liko prie geldos ir dabar iesko kaltu.

 • Aurimas parašė:

  Jus zmones mokate tik skustis ir dejuoti kaip jums blogai ir pan. Butu idomu paziureti ar patis butumete neprikaistingi valdzioja ir nieks nesiskustu jusu darbu. Nors karta paziurekite ir i tai kas gero nuveikta o ne tik kabinekites ir priekaistaukite. Ir beto jus paklauskite mokiniu kurie is „Atzalyno“ perejo i gimnazija kur jiems geriau. garantuoju visi atsakis, kad gimnazijoje. Tad as 100% pries tai kad atzalinas taptu 10-klase mokykla.

 • skaitytojas parašė:

  gerai pastebejote-jam is vis niekas nerupi,cia tikru tikriausias pazadukas.

 • oho parašė:

  nieko neverti jo pazadai tuscia vieta

Kiti straipsniai:

Ar pakeis Ž. Pinskuvienę „gubernatorius“ iš Vilniaus!?

3 kartą sužibėjusi mažo rajono merė įtakingesnė už 3 ministrus

Kas, kiek ir kam skolino ir ką praskolino?

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Savivaldybė kviečia dalyvauti apklausoje dėl draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais Širvintų rajone rugsėjo 2 d.

2019-07-30 Tarybos posėdis

Kodėl Astikui ir Šimonėliui rūpi ne rajono gyventojai, o galimai kiaura verslininko kišenė?

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (IV)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (III)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (II)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Prie Širvintų rajono savivaldybės vairo – keturios moterys

Prisiekė nauja tarybos narė

Vieno piršto kombinacija?

Antrą kartą tiesiogiai išrinktai merei regalijas įteikė pirmasis Širvintų miesto meras

Taryboje bus kariaujama žnyplėmis ir ragais, o įsiplieskusios aistros bus gesinamos šaltu vandeniu

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Tarybos posėdis

Stebėkite Tarybos posėdį

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+