Kas apgins rajono žmones nuo A. Murnikovo storžieviškumo?

Jau praėjo beveik 9 mėnesiai, kai buvo pasirašyta sutartis tarp Širvintų savivaldybės ir UAB „Ecoservice“ dėl atliekų surinkimo ir išvežimo rajone. Per šį laikotarpį lyg ir apmažėjo gyventojų nusiskundimų dėl nelaiku išvežamų atliekų. Tačiau problemoms dėl sąskaitų ir „chamiško“ Andriaus Murnikovo elgesio nematyti galo. Gyventojai piktinasi, kad, nuėję į UAB „Ecoservice“ padalinį Širvintose išsiaiškinti jiems rūpimų klausimų, būna tik pašiepti ir iškoneveikti.

Šią savaitę į „Širvintų krašto“ redakciją užsuko Vilniaus gatvės gyventoja Nijolė Valeišienė, kuriai irgi teko nemalonė susidurti su Andriumi Murnikovu. Moteris pasakojo, kad jos bute yra įregistruoti penki žmonės, tačiau gyvena tik du. Mat trys dukros mokosi ir gyvena Vilniuje. Vienos iš jų apskritai kurį laiką nėra Lietuvoje, nes pagal mainų programą jį pusmečiui išvažiavo studijuoti į užsienį ir griš tik birželio mėnesį.

Nijolė Valeišienė teigė, kad sudarinėdama sutartį su UAB „Ecoservice“ nieko neslėpė ir pasakė, kad bute gyvena tik ji su vyru, o čia įregistruotos dukros gyvena sostinėje. Taigi tąkart užteko tik moters žodžių, ir sutartis su operatoriumi buvo sudaryta dviems žmonėms. Tačiau praėjo keli mėnesiai ir minėtas dokumentas tapo bevertis, nes UAB „Ecoservice“ sąskaitą už atliekų išvežimą atsiuntė penkiems žmonėms. O teisybę pamėginusiai rasti moteriai buvo pasakyta, kad niekur ji nesidės ir mokės tiek, kiek parašyta sąskaitoje, mat operatorius pasirašė sutartį su Savivaldybe, ir gyventojai neturi kitos išeities, kaip tik susitaikyti su esama padėtimi. Anot N. Valeišienės, Andrius Murnikovas pridūrė, kad jeigu moteris nenori mokėti už penkis asmenis, tai tegul išregistruoja dukras. Tačiau kaip galima išregistruoti savo vaikus, kai jie tik nuomojasi butą kitame mieste?

UAB „Širvintų komunaliniam ūkiui“ pakakdavo kaimynų parašų, liudijančių, kad bute, nors ir įregistruoti, bet vaikai nebegyvena. O UAB „Ecoservice“ Širvintų padalinio vadovas reikalauja, kad būtų pristatytos kitame mieste su operatoriumi sudarytos sutartys ar pažymos iš aukštųjų mokyklų. Moteris teigė, pristatysianti minėtas sutartis ir pažymas, bet esmė visai kita. Juk tarp ponios Nijolės Valeišienės ir UAB „Ecoservice“ pasirašyta sutartis ir yra pagrindinis dokumentas, patvirtinantis, kad mokėti reikia už sutartyje nurodytą žmonių skaičių, šiuo atveju – už du žmones. Nejaugi UAB „Ecoservice“ negalioja Lietuvos įstatymai? Juk tai operatorius nesilaiko sutartyje nurodytų sąlygų? UAB „Ecoservice“ darbuotojams prieš pasirašant dokumentą reikėjo viską tiksliai išsiaiškinti, o ne dabar siuntinėti sąskaitas, neatitinkančias pasirašytų sutarčių.

Dar viena labai rimta problema – Andriaus Murnikovo nemandagus, arogantiškas elgesys su Širvintų rajono gyventojais. Daugelis žmonių, nuėję į operatoriaus padalinį, sakosi pasijuntą bejėgiai, nes A. Murnikovas su jais ne tik nemandagiai kalba, bet ir nuolat akcentuoja, kad Savivaldybė pasirašė sutartį su operatoriumi, tad gyventojai tegu „nesišakoja“, o ją vykdo. Padalinio vadas net nekreipia dėmesio į tai, kad daugelis atėjusiųjų yra kur kas vyresni už jį, tad jau vien dėl to yra nusipelnę žmogiškos pagarbos bei mandagaus elgesio. Bet, matyt, toks jau A. Murnikovo suvokimas apie bendravimą su klientais?.. Ne veltui kalbama, kad A. Murnikovas tikriausiai turi labai gerą Širvintų vadovų užnugarį, jeigu jaučiasi toks didelis viršininkas. Jis ne tik drįsta nesilaikyti sutartyje nurodytų sąlygų, bet net ir nurodinėja, kas ir kada turi išregistruoti vaikus iš buto.

Rajono gyventojams tik belieka tikėtis, kad naujoji administracijos direktorė imsis taisyti P. Kamieno priimtus sprendimus. Juk iki šiol nepadaryta nieko, kad būtų apginti žmonių interesai.

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Kas apgins rajono žmones nuo A. Murnikovo storžieviškumo?”

 1. Kaze parašė:

  Palaikau Fedia – prisijunkit visi, kuriems saskaitos pateiktos padidintos.
  P.s, as tai atminusuoju suma, kuri neatitinka sutarties ir uzsimoku tik ta dali, kuri ir priklauso. Jei netinka, prasau mane i teisma, jei irodysit jog esu neteisi- as sumokesiu .
  Visi i kova ..

 2. koperuojames parašė:

  palaikau komentatore fedia na ir mera kartu traukiam su ekoservisu visgi jam turim but dekingi

 3. fedia parašė:

  o as manau,kad jei saskaita neatitinka tikroves,tai yra neatitinka pasirasyto sutarties, nereikia moketi,tegul paduoda i teisma. O teisme matyt bus aisku-reikia laikytis sutarties. Taigi mieli Sirvintiskiai kvieciu visus kuriems siunciamos saskaitos neatitinka pasirasyto sutarties nemoketi. O teisme is ekoserviso dar reikalauti kelesdesimt tukstanciu morolines zalos. Be to manyciau tuo klausimu butu ne pro sali pasisakyti ir rajono teisesaugai.

 4. oho parašė:

  varyti lauk reikia tuos aferistus is rajono raso saskaitas tokias kokios jiems patinka parazitai

 5. taip parašė:

  o kas tas a. murnikovas,ar jis sirvintose gyvena?

 6. zz parašė:

  nesuprantu kam keliamos tokios problemos. Kazkada, kol neturejau savo kampo ir nuomojausi butus, buvau registruotas pas tevus, kurie mokejo uz mane visus priklausancius mokescius. Siais laikais galioja gyvenamosios vietos deklaravimas. Jei studentes gyvena bendrabuty ar legaliai nuomojasi buta, neturi buti problema deklaruot realia gyvenama vieta. Kai Vilniuj uz siuksles pradejo skaiciuot ne pagal gyventojus, o plota, irgi ne geriau gavosi, ypac tiems, kurie gyvena 1-2 keliu kambariu butuose.

 7. pilietė parašė:

  Šaunuolė Nijolė Valeišienė, kad iškėlė šią problemą.
  Ne Murnikovui spręsti išregistruoti vaikus iš butų ar ne.
  Reikalavo būtinai sudaryti sutartis, o vėliau tų sutarčių patys nesilaiko ir pripaišo mokesčius už išvykusius žmones.
  Blogiausia, kad Ecoservice – vienintelis šiukšlių vežėjas Širvintų rajone. Jei būtų dar viena įmonė teikianti šiukšlių išvežimo paslaugas, Ecoservice negalėtų taip tyčiotis iš gyventojų. Dabar jie monopolininkai, kuriems rūpi tik jų pelnas o ne kokybiškų paslaugų gyventojams teikimas.

Comments are closed.

scroll to top
+