+

Karštas interviu! Kas užims vicemero kėdę? Merė Ž. Pinskuvienė: „Kandidatas yra“

Karštas interviu! Kas užims vicemero kėdę? Merė Ž. Pinskuvienė: „Kandidatas yra“

Karštas interviu! Kas užims vicemero kėdę? Merė Ž. Pinskuvienė: „Kandidatas yra“

„Širvintų kraštas“ paskutiniu metu sulaukia ne vieno skaitytojo skambučių, laiškų su prašymu išsamiau pristatyti politinę situaciją rajone. Gyventojai nuogąstauja, kad iš pareigų atsistatydinant vicemerei I. Vasiliauskienei, kyla grėsmė valdančiajai koalicijai. Skaitytojai teiraujasi, ar Živilė Pinskuvienė ir toliau eis mero pareigas, rajone sklando įvairių kalbų, paskalų apie slaptus susitikimus. Tam, kad pateiktume kuo tikslesnius atsakymus, šiuos ir kitus klausimus pateikėme pačiai rajono merei.

– Kaip Jūs vertinate TS-LKD pirmininko G. Landsbergio siūlymą I. Vasiliauskienei trauktis iš vicemero pareigų ir valdančiosios koalicijos?

– Tai jų partijos vidiniai reikalai, kurie manęs visiškai nedomina. O sprendimą atsistatydinti priėmė pati Irena Vasiliauskienė. Tiesiog mane labai stebina Gabrieliaus Landsbergio visiškas nenoras įsigilinti į situaciją, nesupratimas, kurį jis pademonstravo. Kai garsiai šaukdamas išplatino per visas jam pasiekiamas žiniasklaidos priemones savo „principingus“ pareiškimus, ir parodė, kad net nežino, kokia buvo koalicijos sutartis, už kokias sritis pagal ją I. Vasiliauskienė buvo atsakinga. Pasak jo, vicemerė kuravo švietimą ir kultūrą, kai iš tikrųjų buvo atsakinga už aplinkosaugą, vaiko teises ir sveikatą. Manau, kad taip jis parodė, kad Širvintų rajonas iš tikrųjų jam nei kiek neįdomus.

– Mere, kokia yra tikroji politinė situacija Jūsų pavaduotojai I. Vasiliauskienei pareiškus apie atsistatydinimą.

– Politika yra nuolat vykstantis ir besikeičiantis procesas. Todėl Irenos Vasiliauskienės pasitraukimą vertinu kaip politinį žingsnį. Kai esi partijos narys, privalai prisiimti tam tikrus įsipareigojimus. Būtent taip ir pasielgė I. Vasiliauskienė, TS-LKD prezidiumui rekomendavus jai atsistatydinti. Nieko naujo. Visoje Lietuvoje tai vyksta kasdieną. Rajono gyventojams, kurių palaikymas nulėmė, kad 2015 m. į Širvintų rajono savivaldybės tarybą pateko net 10 Darbo partijos kandidatų, noriu atsakingai pareikšti, kad kartu su Liberalų Sąjūdžio atstovu, Finansų, investicijų ir ūkio reikalų komiteto primininku Dariumi Valkausku Tarybos dauguma yra. Pasitikime Administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene, Liberalų Sąjūdžio deleguota direktoriaus pavaduotoja, kuruojančia aplinkosaugos, sveikatos, vaiko teisių apsaugos sritis, Elona Pečiukaitiene, jų suformuota Administracijos komanda. Nepaisant visų politinių peripetijų, visi pradėti projektai ir darbai bus tęsiami ir vykdomi. Tik labai gaila, kad didžiausi rajono kenkėjai – opozicijos Tarybos nariai – nuolat kiša pagalius taip stabdydami visus daromus darbus. Tačiau jie kenkia ne man, jie kenkia Jums – rajono žmonėms.

– Ar tiesa, kad I. Vasiliauskienei bus parūpinta kita „šilta“ darbo vieta? Žmonės kalba net apie kelias galimybes – kad vicemerė vadovaus lopšeliui-darželiui „Boružėlė“, Širvintų ligoninei ir pan.

– Visų pirma noriu pasakyti, kad į politiką niekas jėga nevaro. Kiekvienas žmogus, pasirinkdamas politiko kelią prisiima ir riziką, kad vieną dieną jis dirba, o kitą gali likti be posto. Kaip jau sakiau, politika – nuolat vykstantis ir besikeičiantis procesas. Kiekvienas iš mūsų turi profesiją, išsilavinimą ir turi būti apgalvojęs, ką veiks toliau. Antra, noriu pabrėžti, kad Savivaldybės tarybos narys negali užimti jokio vadovaujančio posto Savivaldybės kuruojamose biudžetinėse įstaigose. Tad visos šios kalbos tėra prasimanymai.

– Ar tiesa, kad I. Vasiliauskienė jau Tarybos komitetų posėdžio metu persėdo prie opozicijos?

– Taip, komitetų posėdžio metu ji sėdėjo opozicijos pusėje.

– Dažnai girdime aštrią kritiką Darbo partijai. Ar nemanote, kad Jums būtų paprasčiau dirbti, jei nebūtumėt Darbo partijos narė?

– Neatmetu tokios galimybės. Labai aiškiai tai parodo ir atskiri pavyzdžiai. Štai Šilalėje paėmus vaikus nusižudo jauna moteris. Ar jūs matėte žiniasklaidoje bent vieną straipsnį ar girdėjote kokio Seimo nario pasisakymą, kad dėl to būtų kaltas meras? Ar buvo Šilalės r. meras kviečiamas pasiaiškinti, apsuptas kamerų? Ne. Gal todėl, kad yra „teisingos“ partijos? Na, o Širvintos visuomet po padidinamuoju stiklu ir tai jau tampa įprasta. Kad ir kas atsitiktų, linksniuojama Pinskuvienės pavardė. Ar tai būtų susiję su savivaldybe ar visiškai ne. Ž. Pinskuvienė būna kalta net dėl iškritusio gausaus kritulių kiekio.

– Tai gal būtų logiška keisti politinę kryptį?

– Yra išmintingas posakis: niekada nesakyk niekada. Tačiau šis klausimas niekaip nėra susijęs su mano kaip merės ar Tarybos darbu.

– Po visą savaitę žiniasklaidoje skambėjusių „skandalų“, po vicemerės pareiškimo atsistatydinti praeitą savaitgalį Širvintas staiga aplanko Seimo Pirmininkas, „valstietis“ V. Pranckietis. Ką tai galėtų reikšti?

– Tai reiškia, kad Širvintų rajonas yra įdomus ir atviras. Apie jį daug kalbama. Na, o aukščiausių šalies pareigūnų dėmesys parodo, kad mūsų darbai yra vertinami.

Apie galimą merės pasitraukimą, naują vicemerą, neskelbtus susitikimus skaitykite kitame laikraščio numeryje.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • - parašė:

  Sirvintose gera gyventi, kai tiek geru pasikeitimu.

 • to karstas parašė:

  Tai pasiskaitykite savo „teisingame“ laikrastyje arba „novatoriskame“ laikrastyje smeizto arba melo ir gal jums nebus taip vesu 🙂 Atauseliu siais laikais dar randasi

 • to karstas interviu parašė:

  ismokit skaityt, tokiu klausimu nekils, neidemiai skaitot, arba kazka vartojat

 • Karštas interviu? parašė:

  „Kas užims vicemero kėdę? Kandidatas yra?“ Na jau kėdę užimti ir dar už tokį atlyginimą, tai tikrai kandidatų turėtų rastis šimtai? O pasirodo ( sprendžiant iš merės karšto interviu) yra tik vienas kandidatas, ir dar netgi perskaičius visą interviu, jo neradau įvardinto. Tai jis yra, ar jo nėra, ar dar tik kas nors kandidatuos? Anot komentatorių „geriausias laikraštis“ , bet mano nuomone taip ir nesugebėjo paruošti tikrai karšto interviu ir atsakyti į žmonėms rūpimus klausimus. Taigi interviu gavosi ganėtinai vėsokas…

 • dabar parašė:

  sirvintu zmones jau vaduojasi is stagnacijos pinkliu, jau nebijo pasakyti tiesos, nebijo skundiku patyciu ir apsmeizimo. Nes niekas jau netiki apsmeizimu.

 • ? parašė:

  Aš palaikau ,,ir vėl aš“ palykit Ireną ir pamatysit, kad per rinkimus viskas bus gerai. Nes kartais valdžia tikrai nežino esamos situacijos

 • stase parašė:

  tIK Pinskuviene sugebėjo gauti pinigų ir taip isgražinti miesta.

 • pastebėjau, parašė:

  kad visi komentarai teisingi, isskyrus kelis purvinus.

 • x parašė:

  paskutinis komentaras labai teisingas.

 • ir vėl aš ........... parašė:

  Labas vakaras .
  Jau daugelis pastebi ,kad Darbo partija labai dažnai puolama nepelnytai,bet žmonės jau pradeda suvokti ,kad toje partijoje taip pat mūsų rajono žmonės ,su savo sumanymais ,norais ir darbais .Tad reikia žiūrėti į komandos nuveiktus darbus ,o ne kokiai partijai priklauso minėta komanda . Suprantu G.Landsbergį ,jo toks elgesys byloja ( TS-LKD prezidiumo nutartis trauktis I.Vasiliauskienei iš koalicijos ) kad jis paveldėjo sudvasintą partiją ( mums saulės nereikia ,mums partija šviečia ) tik niekaip neaišku ,kaip yra bendraujama su dvasia . Priešingu atveju TS-LKD pasidomėti realia padėtimi rajone ir ta pačia sutartimi su Darbo partija . Leisti savo narei dirbti iki kitų savivaldos rinkimų ir leisti spręsti rajono konservatoriams ,bei nepartiniams žmonėms balsuoti už Konservatorius ar ne per kitus savivaldos rinkimus .
  Aš pvz .nesuprantu ,kodėl per sekančius rinkimus į savivaldą aš turėčiau balsuoti už konservatorius ? Kur ir kokie jų nuveikti darbai ? Ar vien dėl to ,kad jų ,, teisinga partija “?
  Tiesa TS-LKD prezidiumas gali ramiai miegoti opozicijoje ,dar jie nėra prie ,,išnykimo “ribos ,ir pagal sąrašus vėl pateks į seimą ,nes geresnių už juos matomai nėra ir negali būti .

 • Stojakas parašė:

  Aš pavaduotoja Annos K. neskirčiau dėl to, kad broliai Jozoniai yra neprognozuojami, o Anna K. elgsis taip kaip jos bosas Sysas. Tam juk seniai galvoje pūzrai.

 • ir parašė:

  Ir ministrai, ir seimo nariai, ir net seimo pirmininkas, ambasadoriai lanko, vadinasi domisi ir yra del ko lankytis, matyt pazanga tokia padare per 2 metus, kiek kiti nepadare, uz tai ir atvaziuoja

 • vida parašė:

  Grazu, kad Širvintas aplanko net ministrai. Vadinasi, turi kuo pasidžiaugti. Argi taip budavo anksciau, kad aukščiausioji valdžia Širvintas lankytų.

 • Anonimas parašė:

  Labai gerai , kad yra toks laikrastis, o tai zmones jau pavargo nuo opozicinio melo. Pilnos kaimo parduotuves jo, kazkodel zmones neskaito?

 • As parašė:

  „Kiekvienas is musu turi profesija, issilavinima…“ :))))))

 • to :) parašė:

  durniau as bute net negyvenu 🙂

 • Rimas parašė:

  Pohui

 • to :) parašė:

  eik geriau daiktus krautis ir buta uzgrobta atlaisvink, o ne komentarus rasinek cia, laiko sutaupysi

 • :) parašė:

  o kodel ligonine dirba be licenziju? triuksma kele del kavos aparato o licenzijos pofik?

 • Araita parašė:

  Tik prie sios neres rajonas pradejo keistis nes pagaliau turime dirbanti rajono vadova o ne swdinti ir nosi krapstanti

 • v parašė:

  Labai daug teisingu komentaru. Pagaliau zmones nebenori pataikauti.

 • oi oi parašė:

  koks skirtumas kas bus, svarbu komanda dirbtu taip kaip dirbusi, o dirba sauniai

 • fidzeraldas parašė:

  buvusiems iki pinskuvienes toli toli toli, nieko 12 metu nedare, o dabar sujudo, pinskuviene maladec

 • :) parašė:

  pinskienes nuopelnas yra tas kad po visu tu buvusiu molio motieju lietuva mus zino.

 • razinka parašė:

  Pinskuvienes deka tiek projektu vykdoma ir pagaliau mes islipame is duobes.

 • aaaaaaa parašė:

  Labai smalu suzinoti, kas patycias ir purvinima finansuoja?

 • to Ana parašė:

  Jūs smeizejoms kertate is peties. 🙂

 • Ana parašė:

  To joo.
  Nepykite, bet negaliu neparašius dar vieno komentaro. Jus teisus ir mąstote, kaip ir daugelis šio laikraščio skaitytojų. Ir dar. Po pašaipomis, šmeižimais slypi žmogaus dvasios skurdas, o kiekviename žingsnyje matyti tik negatyvumą – jau paranoja.

 • ? parašė:

  Reikia rinktis nepriklausomą tarybos narį

 • as parašė:

  As manau, kad tu, kurie jau kartą isdave, mere vel nesirinks.

 • paskutiniam parašė:

  ten purvas

 • juozas parašė:

  taip, cia geriausias laikrastis, anu net liezuvis neapsivercia pavadinti lakrasciu, rasliavos tiesos neatitinkancios

Kiti straipsniai:

„Derliaus kraitėje“ bus apdovanoti gražiausių Zibalų seniūnijos sodybų šeimininkai

Kaip feniksas iš pelenų – atidarytas atgimęs Jaunimo sodas

Širvintos – gerasis pavyzdys, kuris užkrečia?

Ar pakeis Ž. Pinskuvienę „gubernatorius“ iš Vilniaus!?

Lietus nesutrukdė pasigrožėti gražiausiomis Čiobiškio seniūnijos sodybomis

Lydimi Bučkio ir Aguonos, komisijos nariai grožėjosi Musninkų seniūnijos sodybomis

Kuriama jaukumą kelianti sodybų aplinka

„Baltijos kelio“ vienybės banga suplazdeno didžiulę Širvintų krašto vėliavą

Originalių idėjų nestokoja Alionių seniūnijos gyventojai

Kernavės apylinkėse grožėtasi svirnu, pušaitėmis, flioksais…

Liepą ilgalaikių bedarbių rajone buvo mažiausiai nuo 2010-ųjų

Kaip protingas pensininkas iš vidutinės pensijos Lietuvoje gali gyventi oriai…

Įpratusių pasėdėti būdelėje su popieriaus skiaute rankoje laukia „eurobizūnas“: pats laikas susitvarkyti tiems, kurie neskuba

Kaip Širvintos minės Baltijos kelio 30-metį?

Gelvonų gimnazija turės nuolatinį vadovą

VMI pervedė 543 tūkst. eurų GPM permokų Širvintų r. savivaldybės gyventojams

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Gelvonų seniūnijoje komisijos narių akį glostė egzotiški augalai

Antrąja projekto „Globalios Širvintos“ garbės ambasadore tapo Daiva Zuehlke

Širvintų mieste stabdomas karšto vandens tiekimas

Gražiausios sodybos konkursas Jauniūnų seniūnijoje

Pasaulio širvintiškių susitikimas minint Pasaulio lietuvių metus

Gaukite „Širvintų krašto“ metų prenumeratą dovanų!

Iš Astravo atominės elektrinės pasklidus radiacijai, jodo preparatų tabletes turėtų gerti ir širvintiškiai

Širvintų miesto gyventojų sodybos kasmet suspindi gėlynų gausa

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+