J. Pinskus: „Ukmergės gydytojai pažadėjo širvintiškius ir informuoti, ir profesionaliai konsultuoti“

Seimo narys Jonas Pinskus ir Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Živilė Pinskuvienė susitiko su Ukmergės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotoju medicinai Vladislovu Spruogiu.

Seimo narys Jonas Pinskus ir Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Živilė Pinskuvienė susitiko su Ukmergės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotoju medicinai Vladislovu Spruogiu.

Šią savaitę Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Pinskus su žmona – Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininke Živile Pinskuviene lankėsi Ukmergės rajono ligoninėje, kur susitiko su šios ligoninės vyr. gydytojo pavaduotoju medicinai Vladislovu Spruogiu.

„Širvintų kraštas“ paprašė Seimo narį Joną Pinskų pasidalyti mintimis, koks buvo vizito tikslas, kokius reikalus aptarė.

– Vykstant Širvintų ligoninės reorganizacijai, sumažėjus joje teikiamų paslaugų gyventojai pokalbiuose susitikimų metu, laiškuose, be kita ko, išsako susirūpinimą, kad nesusigaudo, kokios paslaugos teikiamos mūsų rajono ligoninėje, kokios – Ukmergėje ar Vilniuje. Pacientai dėl informacijos stygiaus patiria tam tikrą diskomfortą. Tad susitikimo su artimiausios širvintiškiams Ukmergės ligoninės vadovybe tikslas ir buvo pasikalbėti apie tas problemas, apie jų sprendimo galimybes, kaip galima pagelbėti jas spręsti.

Susitikimo metu pabrėžiau, kad širvintiškiams reikėtų konkrečios informacijos apie Ukmergės ligoninėje teikiamas paslaugas, konsultuojančius gydytojus. Sutarėme, kad tokio pobūdžio maksimali informacija bus teikiama.

Ukmergės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai Vladislovas Spruogis sakė, kad daugiausia širvintiškių pacientų gydoma neurologijos, traumų ir chirurgijos skyriuose. Pasak vyr. gydytojo pavaduotojo, kažkodėl nėra populiarus akušerijos skyrius, nors jame dirba tikrai labai geri specialistai.

Pasidomėjus, kodėl Ukmergės ligoninė netesėjo savo pažado ir neįdarbino 4 slaugytojų iš panaikinto Širvintų chirurgijos skyriaus, Vladislovas Spruogis pareiškė, kad buvo tartasi, kad tie žmonės bus įdarbinti tuo atveju, jei Ukmergei bus perduota visa nauja Širvintų chirurgijos skyriaus įranga. Kadangi tos įrangos ukmergiškiai negavo, tai ir medikų neįdarbino…

Manau, kad man pavyko įkalbėti vyr. gydytojo pavaduotoją medicinai, kad nereikalautų iš širvintiškių tos įrangos. Mano manymu, geriau jau bendromis jėgomis su ligoninės vadovais pasirūpinsime, kad Ukmergės ligoninei būtų nupirkta nauja chirurgijos įranga, o širvintiškių turėtoji – ir toliau tebūna saugoma mūsų ligoninėje. Gyvenimas sukasi ratu, tad, gali būti, kad po Savivaldybių tarybų rinkimų ir Širvintų, ir galbūt kitose ligoninėse, pakliuvusiose į reorganizacijos mėsmalę, bus vėl atstatytos chirurgijos stacionarų paslaugos, tad prireiks ir įrangos. Tai vienas iš nedažnų atvejų, kai pritariu Širvintų valdžiai, kuri neskuba išparceliuoti taip sunkiai įgytos ir gana brangios įrangos.

Apskritai su Ukmergės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotoju medicinai sutarėme, kad širvintiškiai pacientai kaimyninėje ligoninėje nejaus jokios diskriminacijos, medicinos specialistų bus jautriai sutinkami, atidžiai ir profesionaliai apžiūrimi, konsultuojami.

Trečiadienį Seime lankėsi Ukmergės ligoninės vyr. gydytojas A. Velička. Susitikome, aptarėme tolesnius veiksmus dėl chirurgijos įrangos Ukmergės ligoninei įgijimo. Viliuosi, kad gavus ligoninės prašymą, reikalai pajudės, juk modernia įranga Ukmergės ligoninėje būtų operuojami ir širvintiškiai.

„Širvintų krašto“ informacija

P.S. Šiame „Širvintų krašto“ numeryje Ukmergės ligoninė jau pateikė pirmąją informaciją apie teikiamas paslaugas ir konsultuojančius specialistus. Skaitykite mūsų laikraštį – informacija bus pateikiama periodiškai.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

29 Atsakymai į “J. Pinskus: „Ukmergės gydytojai pažadėjo širvintiškius ir informuoti, ir profesionaliai konsultuoti“”

 1. Nooploy parašė:

  Sveiki, jei perku bilietus ic5a1 LT ir atgal be jokic5b3 tinapric5b3 skrydc5beic5b3, matyt, labiau apsimoka pirkti litais bilietus? Kortelc499 turiu tik eurinc499, tai c4af jc485 vedant pinigus ic5a1 savo sc485skaitos litais kac5bekiek prarasiu, o po to dc497l valiutos keitimo Ryanair’o puslapy vc497l kac5bekiek prarasiu (net jei atsisakysiu Ryanair’o sic5ablomo nepalankaus valiuto keitimo kurso), tai turbc5abt apsimoka c4afsigyti kortelc499 lietuvic5a1ka valiuta ir su jc485 pirkti bilietus? Ir dar klausimas, kac5bekur skaic48diau, kad net jei kortele litais atsiskaitinc497siu uc5be skrydc4af ic5a1 Lietuvos, visvien reikia nuimti varnelc499 ir atsisakyti Ryanai’ro sic5ablomo valiutos keitimo kurso, tac48diau nesupratau, koks valiutos keitimas, jei kaina nurodyta litais ir atsiskaitau litais.Ac48dic5ab uc5be pagalbc485.

 2. Rinkimai parašė:

  aš balsuosiu uz partiją ne uz zmones.

 3. Anonimas parašė:

  Nereikia labai pulti ir peikti. Rinkimu baigti nulems sarasai. Juk balsuojama ne uz partijas o uz zmones.

 4. to to puiku parašė:

  dar pamiršote MARIJA -būtų ji………

 5. to puiku parašė:

  o gal jau pamirsai, kad ponia Živilė jau bandė įsitrint į savivaldybės darbą. Bet kažkodėl trumpai padirbo…. Veltui tikrai nebūtų buvus atleista.. Tad prieš balsuojant patarčiau dar pasvarstyti..

 6. puiku parašė:

  puikus tendemas vyras seimunas zmona mere rezultatas garantuotas balsuosiu uz DP viska suprantame kas yra lobizmas tik kvailiai kituose leidiniuose mekena nesamones

 7. apklausai II parašė:

  Ta prasme. mokyklu ir kulturos istaigu isdestymas??

 8. Apklausa II parašė:

  Ar Jus tenkina Širvintų m. ir seniūnijų gyvenviečių apšvietimas?

 9. skaitytojas parašė:

  Nėra ko eiti iš proto – visame pasaulyje yra, klesti ir vertinama lobistinė veikla. Pasiskaitykit daugiau – išplėsit akiratį ir neputosit, kad kažkas kažkam padeda. padeda – o ne atima… O jei kažkas pavydi galinčiam padėti lobistui – tai jau niekinga…

 10. to "va taip" parašė:

  gera reklama pries rinkimus….

 11. Apklausa parašė:

  Ar Seimas turėtų save paleisti?

 12. Geras būdas parašė:

  taip……..OBOSRAT’s

 13. taip “gudriosios” parašė:

  taip – mąstymas aštuntokų lygio.Kaip apgaut ,sumenkinti ,apšmeižti,pažeminti….geras būdas.

 14. Anonimas parašė:

  Jeigu visas supratimas apie valdymą tik per pramušimus, tai man tikrai nuoširdžiai gaila ir pono seimo nario, ir jo „gudriosios“ žmonos. Mąstymas aštuntokų lygio, gal tikrai Širvintoms tokių nereikia?…

 15. Pfüati Gott parašė:

  Mit’n Frosch im Hois und Schwammerl in de Knia

 16. Širvintų KT parašė:

  kak oni prisli i pizdec potkralas ne zametno SIRVINTAM bus Krach.

 17. to : ( parašė:

  Nejuokink žmonių

 18. :( parašė:

  o kas viska pramuse? gal pamirsome? tik su dp atejimu viskas pajudejo ko niekas anksciau nieko nemuse. idomu ar toliau kas ka mus. gera pramusti kai viskas jau buvo pramuusta.

 19. To anAnimui parašė:

  padlaizyyyyy

 20. . parašė:

  vai vat, visiems viskas blogai… Na tikrai darbu buvo atlikta tikrai nemazai ir visiems vistiek blogai. Itikti tokiems neimanoma! O dar prisiminus tokius laikraščio straipsnius, kai didžiausią bėdą padarydavo iš to, kad įmonės įsirengdavo statybines aikšteles. Iškyla toks klausimas, kam reikalingas toks straipsnis?? Negi tikit, kad DP būnant valdžioje tokių statybviečių mieste nebūtų buvę? Nebūkit naivūs…

 21. to anonimui parašė:

  o kas dabar ko nepramušė. Tiek darbų atlikta. Apsispręskit vieną kartą, o nepezėkit be reikalo.

 22. Anonimas parašė:

  to nebus, bus gal kiek geriau. vis rysiai su seimu, vis kazka pramus ir visi gyvensim geriau

 23. . parašė:

  palaukit jus savo tos issvajotos DP, veliau tokiais pat zodziais vadinsit,kaip ir dabartines…

 24. Anonimas parašė:

  tik uz DP

 25. pirmyn parašė:

  koks pavydas Pinskams kad ranku nenuleidzia maladec mes uz Darbo partija

 26. Juozui parašė:

  Už ką dėkojate? kad save reklamuoja prieš rinkimus? Oi koks darbas su fotografu nuvykti, papozuoti ir pakalbėti apie nieką.

 27. Juozas parašė:

  Ačiū Pinskams.Šaunuoliai

 28. Babunia parašė:

  O tai kur gudruoliai Pinskai buvo kai ligoninės skyrius uždarinėjo, kai finansavimą karpė? Ko tada tylėjot? O tylėjot todėl, kad žinojot, jog nieko nepakeisi kai „iš viršaus“ įsakyta! Tad gal gana čia išsi..sinėt ir avinėlius vaidint? Juk vilko uodega tai jau kyšo!
  Prašom įvardint bent vieną TIKRAI SAVO GERĄ DARBĄ rajonui. Bet juk tokių nėra!

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+