Į politinių aistrų sūkurį įsisukęs meras pasijuto „borto“ šeimininku

Dėl žodinio konflikto su kitų partijų atstovais policijoje buvo užregistruotas ir Darbo partijos atstovės pareiškimas.

Dėl žodinio konflikto su kitų partijų atstovais policijoje buvo užregistruotas ir Darbo partijos atstovės pareiškimas.

Pasibaigę Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimai rajone buvo nuobodūs. Vien jau todėl, kad politikai nesivaikė konkurentų automobiliais ir jų neužspeitė į griovį, kaip yra nutikę per kažkuriuos rinkimus į Seimą.

Tačiau skundų neišvengta ir šįkart. Trečiadienį rašėme, jog per vykusius rinkimus policija gavo Vilniaus rajono gyv. J. T. skundą, kad prie parduotuvės Širvintų rajone kilo žodinis konfliktas su Darbo partijos atstovais. Dėl žodinio konflikto su kitų partijų atstovais policijoje buvo užregistruotas ir Darbo partijos atstovės pareiškimas.

Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė „Širvintų kraštui“ patvirtino, kad tokio konflikto tikrai būta, kai praėjusį sekmadienį prie Jauniūnų parduotuvės Darbo partijos deleguoti stebėtojai užfiksavo grupelę gyventojų, kuriuos, jų nuomone, balsuoti galimai kažkas pavėžėjo ir už balsavimą galimai atsilygino.

– Apie šiuos galimus rinkimų tvarkos pažeidimus informavome policiją, – sakė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. – Kai prie rinkimų apylinkės atvyko pareigūnai, ten atsirado ir Širvintų rajono meras Vincas Jasiukevičius bei Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Remigijus Čirba. Išgirdęs, kaip kilusio incidento metu galimas pažeidėjas juodina Darbo partiją, Vincas Jasiukevičius, net nepasivarginęs išsiaiškinti, kas čia nutiko, „darbiečiams“ viešai pagrasino, kad šie „liks už borto, jei turės reikalų Savivaldybėje“. Kelioms stebėtojoms pasipiktinus, jog pasikarščiavęs meras nusišneka, užuot sprendęs rajono problemas, Vincas Jasiukevičius skubiai išvyko.

Anot „darbiečių“ lyderės, viešoje vietoje nesusivaldęs meras įžiebė dar didesnes aistras, po kurių atsirado ne tik minėti pareiškimai, bet ir Širvintų savivaldybės rinkimų komisijai adresuotas protestas. Konflikte dalyvavęs galimas pažeidėjas policijos pareigūnams prisistatė esąs Jaroslavas Tamašunas. Vietos gyventojai patvirtino, kad tas asmuo – Lietuvos lenkų rinkimų akcijos deleguotos Seimo narės Ritos Tamašunienės sutuoktinis.

– Tikiu, bus išsiaiškinta, ar mūsų įtarimai dėl galimo pavėžėjimo bei galimo atsilyginimo yra pagrįsti, – sakė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. – Bet labiausiai norėčiau išgirsti, už kokio borto meras grasino palikti Savivaldybėje reikalų galbūt turėsiančius „darbiečius“…

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

15 Atsakymų į “Į politinių aistrų sūkurį įsisukęs meras pasijuto „borto“ šeimininku”

 1. Anonimas parašė:

  ot bortinykas

 2. to to bravo parašė:

  Kaip nebūna? O Picasso? 🙂

 3. Исмаил parašė:

  …….очень хороший мэр!.

 4. to bravo... parašė:

  Raudonuos spalvos CITROEN markės minivenu nebūna ….jūs melagis

 5. Wanda parašė:

  KOKS MIESTAS TOKS IR MERAS ….KITAIP NEBUS

 6. nulis parašė:

  meras be jokios vizijos.nulinis

 7. Rukavisnikova parašė:

  Pakalnis geresnis.

 8. ajajai parašė:

  Mūsų meras apsileides ,tinginis. Nuvažiuoji į kitus miestus ,tai visur kur eini gėlės ,o pas tik ten kur rajono valdžia vaikšto. GĘDA.

 9. yes parašė:

  This mayor should respect and love.

 10. ANALINIS parašė:

  Meras labai geras – SUPER

 11. ananymas parašė:

  Meras yra geras bus dar vena kadencija.

 12. gaila parašė:

  blogesnio mero sirvintos dar neturejo

 13. l parašė:

  O kas bus tame borte? O tiems uz borto?

 14. bravo... parašė:

  …patys muša, patys rėkia. Retorinis klausimas. Ar tikrai raudonas CITROEN markės minivenas išankstinio balsavimo dienomis nenuvežė nė vieno širvintiškio į Vilnių balsuoti?

 15. BRAVO parašė:

  na va ….nesupratau tai kas ir kurios pagavo ….o gal prisipažino….
  – Tikiu, bus išsiaiškinta

Comments are closed.

scroll to top
+