Informacija iš naujausio numerio: Ar tik Mateika su Šimonėliu nesiruošia stoti į „konservatorių“ partiją?

Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai liberalcentristas Vidmantas Mateika ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų organizuotame susitikime pūtė į vieną dūdą su „konservatoriais“.

Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai liberalcentristas Vidmantas Mateika ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų organizuotame susitikime pūtė į vieną dūdą su „konservatoriais“.

Demokratijos erozija skverbiasi per Lietuvą! Demokratiški rinkimai tapo blogiu – Širvintose atsirado stiprus meras, žmonės jį myli, ir demokratijos procesas … pradeda eiti žemyn. Būtina formuoti nuomonę prieš šį marą, jungtis prieš tokį režimą! Reikia remti nepriklausomą spaudą, išeiti į nacionalinę žiniasklaidą. Rašyti paklausimus, rašyti skundus. Tokią informaciją prieš Pinskuvienę puikiai ima portalai…

Nors tai gali pasirodyti lyg minčių kratinys, būtent tokie ar panašūs raginimai, mūsų šaltiniais, skambėjo praėjusią savaitę Širvintose surengtame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) susitikime su vietos partiečiais, palankios žiniasklaidos atstovais ir kai kuriais Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariais opozicijoje. Aukščiau pacituotus patarimus širvintiškiams žarstė Seimo narė Rasa Juknevičienė ir TS-LKD deleguotas Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Vilius Semeška, paskui kurį lyg blogas kvapas velkasi negražių finansinių istorijų ir įtarimų šleifas.

Seimo narė Rasa Juknevičienė su savo atstovaujamos partijos statytiniu VRK išsijuosę pliekė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS), nors susitikime dalyvavo ir jiems buvo pristatytas ilgametis „valstietis“, du dešimtmečius Širvintų rajono tarybos narys Vytas Šimonėlis, anot susitikimo organizatorių – „labai sveiko proto“. Išgirdęs iš Seimo narės, kad „valstiečiai-žalieji“ Lietuvoje vykdo Rusijai naudingą politiką, o Seime balsuoja taip pat vieningai, „kaip Baltarusijoje“, kad „velnio ir šėtono žaidimas Lietuvoje yra per visas širinskienes ir per karbauskius“, kad „valstiečiai-žalieji“ patys nežino, kas jie esą ir t. t. ir pan., Vytas Šimonėlis parodė stebėtiną kantrumą, kokio kartais pasigendama per Tarybos posėdžius. Kitas būtų nusispjovęs dėl tokio savo partijos dergimo ir garsiai trenkęs durimis. Mūsiškis tarybos narys gi ne. Antrindamas Seimo narei, jis verkšleno dėl valstybėje tariamai įsigalėjusio teisinio nihilizmo, į kurio uolas atsimuša visi Šimonėlio rašomi „laiškai“, pasakojo apie savo darytus žygius pas kažkurį viceministrą, premjero patarėją Skirmantą Malinauską, netgi Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narį Povilą Urbšį. Kalbėdamas apie Širvintose ir šalyje statomus objektus, tarybos narys stebėjosi, kad Kūno kultūros ir sporto departamentas jiems skiria milijonus eurų ir kėlė klausimą, ar tas lėšas skirsto ne korupcionieriai? Iš tokio pasakymo galima suprasti, kad rajono gyventojų į tarybą išrinktas Vytas Šimonėlis pyksta, kad Kūno kultūros ir sporto departamentas skyrė lėšų naujam baseinui Širvintose pastatyti.

Pagaliau pasiguodęs, kad vieną savo atlyginimą jis aukoja visuomeninei veiklai, tačiau jo „laiškai“ neatneša laukiamų rezultatų, Vytas Šimonėlis nusivylęs klausė, koks tada tikslas dirbti po darbo ir aukoti savo pinigus? Tarybos narys pamiršo paminėti visuomeninei veiklai iš biudžeto kas mėnesį skiriamas išmokas, nebent tai ir yra tas „savas vieno mėnesio atlyginimas“.

Mes kreipėmės į p. Vytą Šimonėlį prašydami paaiškinti, ar jis sutinka su tuo, kas buvo pasakyta LVŽS adresu. Politikas geranoriškai ir operatyviai pateikė platų atsakymą, tiesa – vietomis dvelkiantį savireklama ir savigyra. Paprašius sukonkretinti, Vytas Šimonėlis tą daryti atsisakė ir paprašė, kad jį spausdintume visą. Deja, šiuo atveju suteikti tribūną, mūsų manymu, šiuo klausimu neesminių dalykų sklaidai nematėme prasmės.

Neliko nuošalyje ir Širvintų rajono tarybos narys, „zuokininko“ Kęstučio Pakalnio bendražygis Vidmantas Mateika. Pareiškęs (tuo pačiu – pripažinęs), kad Pinskuvienės valdžia per trejus metus padarė daugiau, nei ankstesnės valdžios per 5 kadencijas, Mateika susidomėjo, kur gi šių investicijų esmė? „Esmė tokia, kad yra nauda, yra grąža,“ – pagaliau pats padarė smagią išvadą net nesusigaudydamas, kad per trejus metus galbūt padaryta daugiau tik todėl, kad ši valdžia paprasčiausiai dirba.

Paprašytas paaiškinti, ką jis turėjo mintyse kalbėdamas apie „naudą“ ir „grąžą“, politikas atsiuntė dar platesnius paaiškinimus. Kadangi jis irgi nesiteikė sukonkretinti savo atsakymo, jo irgi nekomentuosime.

Išvadinęs savo atstovaujamos partijos partnerės koalicijoje (LSDDP) vicepirmininkę Živilę Pinskuvienę įžūlia ir melage, Vytas Šimonėlis tiesiog sužavėjo Rasą Juknevičienę. Pamiršęs visas ant LVŽS, Karbauskio, Širinskienės ir kitų „valstiečių“ ką tik išpiltas pamazgas, Vytas Šimonėlis pasisiūlė pasidalyti jo visu prieš Pinskuvienę sukauptu archyvu, kuriuo nesvarbu kokia partija galėtų pasinaudoti būsimuose debatuose ar dar kur. Gal taip Vytas Šimonėlis paprasčiausiai siunčia signalą, kad yra pasirengęs pakeisti partiją mainais į visą surinktą informaciją „prieš Pinskuvienę“? Kad ir į TS-LKD?

Pabaigai, ši „konservatorių“ partijos metodinė pagalba kovojantiems su Živile Pinskuviene – jokia naujiena Širvintose. Pakanka prisiminti skandalus sukėlusius „konservatoriaus“ Mykolo Majausko suburtų „Baltųjų pirštinių“ desantus per ankstesnius rinkimus, šios partijos Seimo narių ir jų patarėjų vizitus „atstatant konstitucinę tvarką“ partijos Širvintų skyriuje. Tačiau pastarasis atvejis vertas ypatingo dėmesio: į kovą su mažo rajono mere „konservatoriai“ metė „Juknevičienės kalibro“ sunkiąją artileriją. Kas žino, gal įtakingai politikei iki rinkimų pavyks ne tik mobilizuoti pakrikusias rėmėjų pajėgas, bet ir suburti politikos autsaiderių aljansą prieš stiprią ir dirbančią merę?

ŠK

Naujausi komentarai
 • :)    2018-07-19 16:45         

  Garantuotai būtų I vietoje.

 • Žiponėlis    2018-07-19 14:39         

  Reikalauju dešinėje esančią apklausą papildyti variantu „Širvintų skundikai“!

 • to Danguolė    2018-07-18 20:37         

  tai buvo nedovanotina klaida, uz kuria mokame visi savo nervais, sveikata ir t. t.

 • to Danguolė    2018-07-18 19:04         

  Ačiū.

 • Aras    2018-07-18 11:05         

  STUKACIAI

 • to Danguolė    2018-07-18 07:53         

  Jūs parašėte tikrą tiesą. Ačiū.

 • uzuojauta    2018-07-17 12:46         

  kaip Simonelis dirba vakarais su seimyna,skundus rasydamas,kodel sSirvintoms skirta tiek daug pinigu issivaizduokit koks absurdas,koks Tarybos naryrs ir jis dar pretenduos i merus geda is rajono isvaziuociau,kur akis deti, skundikasir dar skundziasi kad skundu nieks nepriima,gal jau visiems atsibodo,ogal konservatoriai dabar pades.

 • Danguolė    2018-07-17 09:33         

  Ir aš labai pykstu dėl mokyklų ištaršymo. O kiek mes tėvai darėme, ėjome prašėme buvusio mero Šimonėlio. Bet jis su buvusia vedėja Monika buvo kurti. Ir niekas tam draskymui nepritarė, nei mokiniai, nei mokytojai, nei tėvai. Jie buvo kurti….nes kai kam to labai reikėjo. Dabar mokate už netikusius sprendimus. Bet daug blogio padaryta. Rinkėjai jums jau parodė. Nenanykit kad pamiršo. O jei pamiršo, priminsim.

 • to Bronė    2018-07-17 09:04         

  Dėl mokyklų išdraskymo labai pykstu.

 • Bronė    2018-07-17 09:01         

  Bet nuotrauka ta liuks! Ji geriausiai atspindi rajono politinių atskalūnų norą bet kokia kaina grįžti į valdžią. Nieko nebus, beviltkška…per daug snaudėt būdami valdžioje, rezgėte visokias intrigas, prieš gyventojų valią išdraskėt miesto mokyklas. Nors nuolat valėt dumblą, bet kaip matot to napakako. Dabar baisiai apmaudu, kad moterų komanda t arkosi kiečiau už vyrus. Nepykit! Pagerbkit dirbančias, o ne kurkit pasipriešinimo būrius….

 • A.    2018-07-16 23:20         

  Na ir laikraštpalaikio lygis

 • Anonimas    2018-07-16 20:27         

  “teisingasis” aiskinasi, koki mera priespastatyti Pinskuvienei :) :0 :) oi virstu kūlio ir alpstu is juoko :) :)

 • ,    2018-07-16 19:57         

  Gera apklausa vyksta . Kas geriausiai Širvintas reklamuoti. Žinoma kad alus, jau nuo 2015 Širvintas vadina bambaliniu miestu

 • ui    2018-07-16 19:27         

  oho

 • pempe    2018-07-16 17:42         

  Klyvis, klyvis,

  Kas mane padyvys?

  Kiaušinėlius dėsiu,

  Vaikelius perėsiu.

  Kiaušinėliai taškuoti,

  Vaikeliai kuoduoti.

 • Goda    2018-07-16 17:35         

  O kokie pupuliukai konservatorių lizdelyje tupi :D

 • to X    2018-07-16 17:07         

  Nereikėjo vargintis ir skaityti. O straipsnis geras ir labai teisingas. Bravo uz skelbiamą tiesą, rinkėjai turi žinoti, kas su kuo rezga tinklus ir ką ruosiasi pagauti.

 • Andrius    2018-07-16 15:38         

  Visa laime ,kad jie man ne gimine ,nebutu kur akiu deti pries zmones . Kaip mazvaikiai su tais skundais

 • to X    2018-07-16 15:09         

  Ir kuo gi jis absurdiškas?

 • X    2018-07-16 13:30         

  Dar tokio absurdiško straipsnio neteko skaityti. Na ką gi ŠK vis žemyn ir žemyn…

 • Virgis    2018-07-16 09:24         

  Sitie garbetroskos betkur nueis ir los ,skus , reks , kad tik blogiau butu

 • Juozui    2018-07-16 08:56         

  tai ismes is partijos, vienareiksmiai, kad su konservais susidejo

 • Juozas    2018-07-16 08:46         

  idomu kaip Karbauskis sureaguos i savo valstiecio tokias isdaigas

 • ,    2018-07-16 08:08         

  Nereik būt stomotologu, kad girdetum ką žmonės sneka

 • paskutiniam    2018-07-16 08:04         

  O jūs stomatologas, KAD ZINOTE APIE RINKĖJŲ SĄKANDŽIUS?

 • Burbuolei    2018-07-16 07:06         

  Ar tikrai? Kažkaip kyla abejonių, nemažai jau atsikando,bei suprato kad tai tik blizgantis popieriukas, o viduj š

 • daug    2018-07-16 00:54         

  oi daug dar nepaase, kas ten vyko, ir ka kalbejo, bet as nesu skundikas, neviesinsiu

 • susirinka    2018-07-15 23:19         

  susirinko loduriu saka , kaip tokius kenkejus dar isrenka…

 • burbuole    2018-07-15 22:03         

  Pinskuvienę zmonės myli. Tai faktas, kurio nepaneigsi. Uz ją 70 proc. tikrai balsuos. Sunku bus tuos procentus apskųsti, todel veikti reikia is anksto. Net Vilnius prisideda :)

 • be galo    2018-07-15 21:56         

  Kai perskaičiau, tai net pyktelejau..

 • gintaras    2018-07-15 21:50         

  o Gabrielius zino apie jo partijos bendrus posedzius su valstieciais?

 • to ooo    2018-07-15 21:05         

  :)

 • ooo    2018-07-15 20:57         

  o saskrydi irgi visa chebra grudosi? gal ten platesniame rate sanburi pries pinskuvine aptarinejo?

 • lydeka    2018-07-15 20:53         

  eilines konservatoriu intrigos

 • to Zosė    2018-07-15 19:58         

  Bet kazkodėl visi sitą skaito, o ne tą isgirtaji “teisinga”? Net vieno aršaus merės priešo uošvė pasidejusi Norfoje ant konteinerio skaito. Ziaurus vaizdelis, bet ka padarysi, ne honoras pirkti, o gal zentas uzdraude? Tai ant konteinerio ir patogu, ir informatyvu, ir pigu.

 • ?    2018-07-15 18:27         

  betgi tikslas? tikslas koks? manau, kad bus teisinamos visos priemones.

 • kaciaziuret    2018-07-15 18:25         

  jau simonelis tai gerai zino kad su tuo zmogum prasideda tik visiski kvailiai.

 • jane    2018-07-15 18:09         

  Kaip i akis rinkejams paziureti?

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kas, Jūsų manymu, geriausiai reklamuotų Širvintų kraštą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 7 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.