Informacija iš naujausio numerio: Ar tik Mateika su Šimonėliu nesiruošia stoti į „konservatorių“ partiją?

Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai liberalcentristas Vidmantas Mateika ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų organizuotame susitikime pūtė į vieną dūdą su „konservatoriais“.

Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai liberalcentristas Vidmantas Mateika ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų organizuotame susitikime pūtė į vieną dūdą su „konservatoriais“.

Demokratijos erozija skverbiasi per Lietuvą! Demokratiški rinkimai tapo blogiu – Širvintose atsirado stiprus meras, žmonės jį myli, ir demokratijos procesas … pradeda eiti žemyn. Būtina formuoti nuomonę prieš šį marą, jungtis prieš tokį režimą! Reikia remti nepriklausomą spaudą, išeiti į nacionalinę žiniasklaidą. Rašyti paklausimus, rašyti skundus. Tokią informaciją prieš Pinskuvienę puikiai ima portalai…

Nors tai gali pasirodyti lyg minčių kratinys, būtent tokie ar panašūs raginimai, mūsų šaltiniais, skambėjo praėjusią savaitę Širvintose surengtame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) susitikime su vietos partiečiais, palankios žiniasklaidos atstovais ir kai kuriais Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariais opozicijoje. Aukščiau pacituotus patarimus širvintiškiams žarstė Seimo narė Rasa Juknevičienė ir TS-LKD deleguotas Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Vilius Semeška, paskui kurį lyg blogas kvapas velkasi negražių finansinių istorijų ir įtarimų šleifas.

Seimo narė Rasa Juknevičienė su savo atstovaujamos partijos statytiniu VRK išsijuosę pliekė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS), nors susitikime dalyvavo ir jiems buvo pristatytas ilgametis „valstietis“, du dešimtmečius Širvintų rajono tarybos narys Vytas Šimonėlis, anot susitikimo organizatorių – „labai sveiko proto“. Išgirdęs iš Seimo narės, kad „valstiečiai-žalieji“ Lietuvoje vykdo Rusijai naudingą politiką, o Seime balsuoja taip pat vieningai, „kaip Baltarusijoje“, kad „velnio ir šėtono žaidimas Lietuvoje yra per visas širinskienes ir per karbauskius“, kad „valstiečiai-žalieji“ patys nežino, kas jie esą ir t. t. ir pan., Vytas Šimonėlis parodė stebėtiną kantrumą, kokio kartais pasigendama per Tarybos posėdžius. Kitas būtų nusispjovęs dėl tokio savo partijos dergimo ir garsiai trenkęs durimis. Mūsiškis tarybos narys gi ne. Antrindamas Seimo narei, jis verkšleno dėl valstybėje tariamai įsigalėjusio teisinio nihilizmo, į kurio uolas atsimuša visi Šimonėlio rašomi „laiškai“, pasakojo apie savo darytus žygius pas kažkurį viceministrą, premjero patarėją Skirmantą Malinauską, netgi Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narį Povilą Urbšį. Kalbėdamas apie Širvintose ir šalyje statomus objektus, tarybos narys stebėjosi, kad Kūno kultūros ir sporto departamentas jiems skiria milijonus eurų ir kėlė klausimą, ar tas lėšas skirsto ne korupcionieriai? Iš tokio pasakymo galima suprasti, kad rajono gyventojų į tarybą išrinktas Vytas Šimonėlis pyksta, kad Kūno kultūros ir sporto departamentas skyrė lėšų naujam baseinui Širvintose pastatyti.

Pagaliau pasiguodęs, kad vieną savo atlyginimą jis aukoja visuomeninei veiklai, tačiau jo „laiškai“ neatneša laukiamų rezultatų, Vytas Šimonėlis nusivylęs klausė, koks tada tikslas dirbti po darbo ir aukoti savo pinigus? Tarybos narys pamiršo paminėti visuomeninei veiklai iš biudžeto kas mėnesį skiriamas išmokas, nebent tai ir yra tas „savas vieno mėnesio atlyginimas“.

Mes kreipėmės į p. Vytą Šimonėlį prašydami paaiškinti, ar jis sutinka su tuo, kas buvo pasakyta LVŽS adresu. Politikas geranoriškai ir operatyviai pateikė platų atsakymą, tiesa – vietomis dvelkiantį savireklama ir savigyra. Paprašius sukonkretinti, Vytas Šimonėlis tą daryti atsisakė ir paprašė, kad jį spausdintume visą. Deja, šiuo atveju suteikti tribūną, mūsų manymu, šiuo klausimu neesminių dalykų sklaidai nematėme prasmės.

Neliko nuošalyje ir Širvintų rajono tarybos narys, „zuokininko“ Kęstučio Pakalnio bendražygis Vidmantas Mateika. Pareiškęs (tuo pačiu – pripažinęs), kad Pinskuvienės valdžia per trejus metus padarė daugiau, nei ankstesnės valdžios per 5 kadencijas, Mateika susidomėjo, kur gi šių investicijų esmė? „Esmė tokia, kad yra nauda, yra grąža,“ – pagaliau pats padarė smagią išvadą net nesusigaudydamas, kad per trejus metus galbūt padaryta daugiau tik todėl, kad ši valdžia paprasčiausiai dirba.

Paprašytas paaiškinti, ką jis turėjo mintyse kalbėdamas apie „naudą“ ir „grąžą“, politikas atsiuntė dar platesnius paaiškinimus. Kadangi jis irgi nesiteikė sukonkretinti savo atsakymo, jo irgi nekomentuosime.

Išvadinęs savo atstovaujamos partijos partnerės koalicijoje (LSDDP) vicepirmininkę Živilę Pinskuvienę įžūlia ir melage, Vytas Šimonėlis tiesiog sužavėjo Rasą Juknevičienę. Pamiršęs visas ant LVŽS, Karbauskio, Širinskienės ir kitų „valstiečių“ ką tik išpiltas pamazgas, Vytas Šimonėlis pasisiūlė pasidalyti jo visu prieš Pinskuvienę sukauptu archyvu, kuriuo nesvarbu kokia partija galėtų pasinaudoti būsimuose debatuose ar dar kur. Gal taip Vytas Šimonėlis paprasčiausiai siunčia signalą, kad yra pasirengęs pakeisti partiją mainais į visą surinktą informaciją „prieš Pinskuvienę“? Kad ir į TS-LKD?

Pabaigai, ši „konservatorių“ partijos metodinė pagalba kovojantiems su Živile Pinskuviene – jokia naujiena Širvintose. Pakanka prisiminti skandalus sukėlusius „konservatoriaus“ Mykolo Majausko suburtų „Baltųjų pirštinių“ desantus per ankstesnius rinkimus, šios partijos Seimo narių ir jų patarėjų vizitus „atstatant konstitucinę tvarką“ partijos Širvintų skyriuje. Tačiau pastarasis atvejis vertas ypatingo dėmesio: į kovą su mažo rajono mere „konservatoriai“ metė „Juknevičienės kalibro“ sunkiąją artileriją. Kas žino, gal įtakingai politikei iki rinkimų pavyks ne tik mobilizuoti pakrikusias rėmėjų pajėgas, bet ir suburti politikos autsaiderių aljansą prieš stiprią ir dirbančią merę?

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

125 Atsakymai į “Informacija iš naujausio numerio: Ar tik Mateika su Šimonėliu nesiruošia stoti į „konservatorių“ partiją?”

 1. Tas Pats parašė:

  Kas straipsnio autorius? Ir vel bailus kremliabotas? Ar Pinskuviene pati sitas nesamones diktuoja??

 2. sirvintiete parašė:

  Gerai, kad paskelbta kaip buvo is tikruju.

 3. Veronyka parašė:

  Kodėl nei žodžiu neužsimenamas ponas Algirdas Astikas? Ar tikrai jis yra slaptas Pinskuvienės projektas, kaip galima suprasti iš Šimonėlio kalbų? Su juo pradedu sutikti. Ir tai turbūt tiesa, nes Š.kraštas apie jį nieko blogo nerašo. Štai taip išsiduoda, o KN kvaileliai užlibo ant meškerės:)

 4. jau parašė:

  jau kaip prisijuokiau is kregzdziuku postringavimu konservatoriu akivaizdoje, ir dar juokas ima kaip sarpauskiukas apkvailino konservatoriu grietinele, kad jis puikiai gali atstovauti juos sirvintose, kad jis viesai sakinio suformuluot nemoka 🙂 idomu kas uz ji gal skundus raso?

 5. taip parašė:

  Aciu uz parasyta tiesa.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+