Ar mero „vizijose“ subrendo planas nuomoti oranžinius dviračius?

Mūsų gyvenimo grimasos

Šiuo ekonominiu sunkmečiu, be to, kai dar tik svarstomas Savivaldybės 2010 metų biudžetas, o rajono vadovai nuolat dejuoja dėl pinigų stygiaus, meras Kęstutis Pakalnis išvažiuoja komandiruotėn į Rygą ir Amsterdamą.

Savivaldybės Informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistė Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė patikslina: „2010 m. vasario 10-11 dienomis rajono Savivaldybės meras Kęstutis Pakalnis yra komandiruotėje Rygoje ir Amsterdame pasisemti patirties turizmo infrastruktūros plėtros klausimais, susipažinti su dviračių takų įrengimu ir pritaikymu Širvintų rajono turizmo plėtrai. Komandiruotės tikslas – rajono turizmo plėtros koncepcijos ir Tarybos sprendimo šiuo reikalu parengimas.“

Jokių klausimų tikriausiai nekiltų, jeigu į šią komandiruotę būtų išvykęs mero pavaduotojas Valdas Radionovas, nes jam rugsėjo 29 dienos tarybos posėdyje buvo patvirtintos veiklos sritys, susijusios su verslo turizmu (Savivaldybės socialinė, ekonominė, kaimo plėtra; viešųjų paslaugų teikimas; bendradarbiavimas su užsienio šalimis; smulkiojo ir vidutinio verslo, turizmo plėtra).

Turbūt pamiršta, kad dar yra toks Širvintų verslo ir turizmo centras, kurio direktorei priklausytų važiuoti į panašaus pobūdžio komadiruotes. Taigi pagrįstai kyla klausimas, ar meras nepasitiki nei savo pavaduotoju, nei Verslo ir turizmo centro direktore, jei pats ėmėsi rūpintis su turizmu susijusiais reikalais? O gal jau nebeturi rajone daugiau svarbesnių reikalų?

Dviračių takai Širvintose buvo įrengti vos prieš keletą metų. Nejaugi juos ruošiamasi modernizuoti? Ir apskritai, ar mūsų miestelyje tai svarbiausia problema ir ar dabar tinkamiausias laikas galvoti apie kažkokius dviračių takus, kai Savivaldybės biudžetas kiauras, o beveik kas penktas gyventojas yra bedarbis?

Kadangi sunku įsivaizduoti, kad bedarbiai išgalėtų nusipirkti dviračius, tai peršasi mintis, kad galbūt meras planuoja sekti buvusio savo partijos vado netinkamais pavyzdžiais? Juk daugelis puikiai prisimename, kaip Artūras Zuokas prieš keletą metų, būdamas sostinės meru, iššvaistė nemažai lėšų oranžiniams dviračiams, kurie netrukus „išgaravo“. Ar tik nepuoselėja liberalcentristas Kęstutis Pakalnis „vizijos“ į panašią „akciją“ investuoti paskutinių pustuščio biudžeto centų?

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

9 Atsakymai į “Ar mero „vizijose“ subrendo planas nuomoti oranžinius dviračius?”

 1. ??? parašė:

  Tai kur mere

 2. O kur? parašė:

  O kur seniai žadėtos vandens pramogos Širvintos upėje? Kur žadėtas sporto kompleksas? Kur jaukus parkas, sutvarkyta Šeiniaus gatvė? Kur saugus miestas? Kur asfaltuoti keliai?… Merui derėtų suvokti, kad žmonėms ne pažadų, o realių darbų reikia!!!

 3. iš esmes parašė:

  gerai kad Sirvintu krastas dideli triuksma pakele tai geda gal ponuliu pasidare ir sugalvojo kad gal uz kelionia reikia susimoketi is savu bet tai buvo darbo diena tai alga vistiek ejo ir komandiruotpinigiai irgi priskaiciuoti vienu zodziu jokio minuso nera ar ne taip ne tas zmogus kad nukentetu finansiskai ooooo……….

 4. Irmantas parašė:

  na jo juokinga, kad Sirvintu meras vaziuoja i Amsterdama semtis „takeliu“ irangimo paslapciu… sakykit ka norit, bet Sirvintose irengti dviraciu takelius yra tas pats kas Sirvintose statyti Akropoli.. zodziu musu savivaldybe keliauja po pasauli vaikydamasi utopiniu planu ir svajoniu….

 5. Valius parašė:

  O Dieve, koks aukojimasis! Ir dėl ko visa tai? Ar širvintiškiams to reikia? Galėjo pasidomėti.

 6. niuriam vaizdui parašė:

  Matyt esate labai niūrus. Jei pasid0mėtumėte savivaldybėje, sužinotumėte, kad meras vyko savomis išlaidomis.

 7. niurus vaizdas parašė:

  kas jam rupi vistiek žino kad paskutine kadencija žmones tikrai jo neberinks prisisotino pažadu ir gražiu kalbu. Tai dabar nors paskraidys jam iš kišenes nei centas neišslys juk už savivaldybes pinigelius skraido ir dar maistpinigiu kiek gauna tiek……. kiek jus per savaite neuždirbat štai tokia valstybes tarnyba vartosi kaip inkstas taukuose o jus ir toliau grašius rinkit kad galėtumete už pabrangusi šildyma susimokėti

 8. ? parašė:

  idomu kiek mums mokesciu moketojams kainuos tie jo pasivazinejimai

 9. Ivona, parašė:

  na ir pesmegene esi. Viskas tau negerai. ką meras bedarytų. Ką pati gyvenime esi patyrusi, taip viską žinai ir nesigėdiji daryt išvadas. O gal tavę į nero postą reikėtų, taip viską išmanai

Comments are closed.

scroll to top
+