Alfredo Astiko bendražygiai jau tupi už grotų

Visos Lietuvos žiniasklaidos priemonės pranešė, kad už kyšių ėmimą ir papirkinėjimą STT pareigūnams įkliuvo partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiai: Vilniaus mero pavaduotojas Evaldas Lementauskas, tarybos narys Audrius Butkevičius. Trečiasis įkliuvęs kyšininkas, sostinės tarybos narys Gintaras Kazakas, į tarybą taip pat buvo išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą, o, kilus skandalui dėl machinacijų žeme (Pavilionių ir Ukmergės gatvių sankirtoje jis spėjo privatizuoti 59 arus žemės, kurią norėjo parduoti Vilniaus savivaldybei už 3,363 milijono litų), nenorėdamas daryti saviškiams gėdos, formaliai paliko „Tvarką ir teisingumą“ ir tapo nepriklausomu (beje, tokių „nepriklausomų“, dirbančių be jokių programų, tik sau, yra ir Širvintų rajono Savivaldybės taryboje).

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Rolandas Paksas aiškina, kad tai – politinė provokacija. Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnas, vadovavęs šiai operacijai, Valdas Skirmantas sako, kad jų tarnyba politika tikrai neužsiima, o kovoja su korupcija. Įkliuvę „ereliai“ buvo sekami nuo pernai rugpjūčio mėnesio, STT turi pakankamai įrodymų, kad ši Vilniaus miesto taryba, vadovaujama paksininkų, yra korumpuota.

Vienas įtakingiausių partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderių Evaldas Lementauskas ir Gintaras Kazakas areštuoti mėnesiui, Audrius Butkevičius – kol kas laisvėje. Pasak STT darbuotojo Valdo Skirmanto, jį sulaikyti trūksta įkalčių. Pareigūnas tiki, kad ši byla pasieks teismą, ir korumpuoti politikai bus nubausti pagal įstatymus. Šiaulių (E.Lementauskas – šiaulietis) tarybos sekretorė Lidija Jucevičienė „Lietuvos rytui“ sakė, kad „šį pasipūtusį, savanaudį jaunuolį sulaikyti buvo pagrindo. „Taigi, „tvarką“ ėmę daryti „ereliai“, reikia tikėti, patirs TEISINGUMĄ.

„Lietuvos rytas“ (2008 m. balandžio 25 d.) rašė: „Pasirodo, tvarka ir teisingumas galioja tik savai kišenei. Gaila, jog nemažai žmonių apie R.Paksą ir jo sekėjus mano, kad jie gali ką nors naudinga Lietuvai padaryti.“

Apetito stygiumi nesiskundžia ir Širvintų rajono tarybos „Tvarkos ir teisingumo“ atstovai. Širvintiškiai gerai prisimena Melanijos Jachimavičienės ir jos dukros Mildos Bružienės pastangas atsiimti visuomeninės paskirties viso hektaro sklypą Širvintų centre, kai kitiems buvusiems savininkams tokios galimybės nėra ir tikriausiai nebus. Milijoninės vertės sklypas buvo atiduotas Jachimavičiams Alfredui Astikui proteguojant, įkalbinėjant rajono tarybos narius, žaidžiant nešvarius politinius žaidimus. Yra pagrindo manyti, kad su A.Astiko vardu gali būti siejamas ne vieno neskaidraus sprendimo priėmimas. Gal ateis teisingumas ir į Širvintose „tvarką“ darančiųjų kiemą?

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Alfredo Astiko bendražygiai jau tupi už grotų"

  1. Alejandra parašė:

    LoLiepa 13, 2011 23:35Oi, nepergyvenkit, autaids ir ta ju nmva- neklystanciu bendrija, jie klaidu nedaro, o jei ir padaro, kalti tai jeu ne jie, o aplinka.Pajuokavau.Rimtai- tai ta korporacija reikia panaikinti, nes ir ministerija viska deleguoja mokykloms. Tai kur tada ta nmva su savo svaiciojimais.

Comments are closed.

scroll to top
+