Valdžiai – automobiliai, rinkėjams – kiauri autobusai?

Širvintų autobusai...

Širvintų autobusai...

Penktadienį į „Širvintų krašto“ redakciją paskambino skaitytoja Kristina: „Laikraštyje perskaičiau straipsnį apie tai, kad Savivaldybė pirks du naujus automobilius. Tada ir kilo mintis papasakoti, kaip būna, kai tenka važiuoti autobusu.

Ketvirtadienį važiavau autobusu Gelvonai – Širvintos. Buvo dar tik septinta valanda ryto.

Įlipusi pamačiau, kaip vairuotojas, pakėlęs variklio dangtį, šildosi rankas. Autobusas priminė šaldytuvą, nesijautė jokio šildymo, tik šaltis. Langai taip apšalę, kad pro juos nieko nesimatė.

Vairuotojas sakė, kad neįmanoma labiau pašildyti autobuso. Jau ne vienas keleivis skundėsi, bet nieko negalima padaryti. Juk ir jam pačiam šalta vairuoti…

Kol atvykau iki Širvintų, kojos taip sušalo, kad nebuvo kur dėtis. Nuėjau į parduotuvę ir ten šildžiausi.

Kartais atvažiuoja kiek labiau šildomas autobusas, bet ir jame kojas nušalti galima. Tiesiog baisu, kai per šalčius reikia kažkur važiuoti.

Manau, kad tik Širvintų rajone tokie seni autobusai važiuoja, kitur taip nėra. Beje, į Vilnių važiuoja naujesni autobusai. Matyt, niekas nenori, kad vilniečiai senus autobusus pamatytų.

Norėčiau pasiūlyti Savivaldybės administracijos direktorei Elenai Davidavičienei pasivažinėti rajono autobusais, kad pamatytų, kaip paprastiems gyventojams tenka šalti, ir tik tada galvoti apie naujų automobilių pirkimą. Gal pašalusi kojas suprastų, kaip paprastas žmogus jaučiasi? Dabar valdžia gaus du naujus automobilius, o žmonės ir toliau šals važiuodami senais autobusais?“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

9 Atsakymai į “Valdžiai – automobiliai, rinkėjams – kiauri autobusai?”

 1. Kodel? parašė:

  Vilniuj ,autobusu stoty,jei matai baisesni autobusa – jis is Sirvintu 🙂 Kodel? kodel kitu rajonu autobusai vykstantis i Vilniu tvarkingesni?

 2. keleivis parašė:

  Ketvirtadienį važiavau autobusu Gelvonai – Širvintos.Buvo dar tik septinta valanda ryto. Įlipęs pamačiau, kad vairuotojas, uždaręs variklio dangtį, šaldosi rankas. Autobusas priminė orkaitę, nesijautė jokio šaldymo, tik karštis.Langai taip atšilę, kad pro juos viskas matėsi. Vairuotojas sakė, kad neįmanoma labiau atšaldyti autobuso. Jau ne vienas keleivis skundėsi, bet nieko negalima padaryt. Juk ir jam pačiam karšta vairuot. Kol atvykau iki Širvintų, kojos taip sukaito, kad nebuvo kur dėtis. Nuėjau į parduotuvę ir ten šaldžiausi.

 3. tęsinys parašė:

  Kartais važiuoja kiek labiau šaldomas autobusas, bet ir jame kojas sukaisti galima.

 4. VOLTAS parašė:

  Kiekviena kiaulė dapuolusi prie lovio sočiai priėda……

 5. tutis parašė:

  juk valdzia tai nacionaline vertybe……………………

 6. g parašė:

  jo, as tai viena karta taip kojas nusalau , tai raumnis sytrauke dvi dienas nevaiksciojau, stengiuosi vengti siu autobusu..

 7. parašė:

  Ir kodėl reikia laukti kol vairuotojas malonės įleisti keleivius į autobusą? Kol jis niurkosi su moteriškėm, arbatėles geria, žmonės turi stovėti laukia ir šalti. Įleidžia likus 2-3 minutėms iki išvykimo.

 8. Širvintiškis parašė:

  ir į Vilnių kledarai važiuoja, tikrai ne ką geresni autobusai.

 9. vau parašė:

  Kas ten stuokoj darosi?

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+