Ir vėl visi prieš vieną?

Gal į daug kalusimų atsakytų privalomas balsavimas?

Šiuo metu šalį valdantys „žalieji valstiečiai“ paskelbė, kad Molėtų-Širvintų vienmandatėje apygardoje į Seimą bandys prastumti Agnę Širinskienę, kurios vardą ir įdirbį politikoje prieš ketverius metus žinojo vienetai.

Agnė – ne vienintelė iš televizijos ir spaudos žinoma kandidatė. Pastaruoju metu į skandalėlius dėl keistų praturtėjimo aplinkybių įsivėlusio Gabrieliaus Landsbergio vedama „konservatorių“ kariauna jau kelintą kartą į mūsų rinkimų apygardą siunčia visą kadenciją nuo Seimo atsipūtusį Valentiną Stundį. Šiuo metu politikas patarinėja partiečiui Molėtų rajono merui ir tuo tik patvirtina, kad kovos su nepotizmu bizūno reikia ir skaistuoliais besidedančių dešiniųjų partijai.

Neseniai rašėme, kad molėtiškio kraštietis Petras Čimbaras, dabar dėl vietos sąraše pabrukta uodega nusileidęs į „darbiečio“ Alfredo Astiko glėbį, ne tik turėjo teisintis dėl viceministro postan bandyto įtaisyti sūnaus, tačiau ir Seime vieno nario patarėja įdarbino savo žmoną.

Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje į Seimą bandys prasimušti ir liberalsąjūdininkams atstovaujantis Lietuvos bobslėjaus ir skeletono federacijos prezidentas Vitalijus Švedas, tikriausiai praregėjęs, kad Lietuvoje trūksta sniego ir nutaręs, jog jo galima išsirūpinti Seime. Įstatymais, kaip mėgino Petras Čimbaras panašiu įstatymu nurodyti, kada šunys gali loti, o kada – ne.

Nėra abejonės, kad visi šie politikai bent jau slapta pasvajoja apie antrąjį turą, kuriame (tai tik prielaida!) jų lauktų Lietuvos socialdemokratų darbo partijos deleguojamas Jonas Pinskus. Ko gero, jo šansai pakovoti dėl Seimo nario mandato yra ne prastesni nei kitų, ypač turint stulbinančios sėkmės pavyzdį Širvintų rajone, kuriam vadovauja kandidato Jono Pinskaus žmona Živilė Pinskuvienė.

Galbūt dėl tos sėkmės pavyzdžio socialiniuose tinkluose, internete, televizijos laidose pasirodo vis daugiau žinučių, komentarų, pareiškimų fragmentų, siužetų, kuriuose bandoma transliuoti žinią: visi prieš vieną. Šiuo atveju galima net suprasti, prieš ką.

Kai matai nuolat demonstruojamas simpatijas ir kontaktus tarp socialdemokratų ir „konservatorių“, kai girdi vis garsiau skambančius prisipažinimus, jog vienoje valtyje galėtų irkluoti, sakykime, ir „žalieji valstiečiai“, ir socialdemokratai, ir konservatoriai ir dar velnias žino kas, supranti, kad antrajame ture gali pasikartoti prieš penkerius metus jau regėtas scenarijus. Tuomet mūsų rajone į bendrą komandą susimetė visomis politinės vaivorykštės spalvomis žėrintys kandidato Jono Pinskaus žmonos Živilės Pinskuvienės oponentai, kad tik ši netaptų rajono mere. Iš principo! Kuo baigėsi tas bendro kandidato ir principo kėlimas ant šakių, visi pamename.

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 31 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

6 Atsakymai į “Ir vėl visi prieš vieną?”

 1. kaimynams parašė:

  Dinastijų pavyzdžių mes turime kur kas brandesnių ir ryškesnių. Čia tik maža smulkmenėlė.

 2. Kaimynai parašė:

  Labai keista kad Širvintos jau turi menamą nugalėtoją ar ne todėl kad žmona merė ir turi daug pagalbinkų seniūnijose. Keista kad neužsimena kad Širvintams vadovaus žmona o atstovaus seime jos vyras. Kaip dinastijos.

 3. pries rasiusiai parašė:

  Bet jis vaikų nejudina, kaip kad daro viena ale svarbi persona. Va ten tai koktu. O čia kas? Suaugę žmonės. Visada malonu skaityti. Labai taiklu, taktiška, su lengva šypsena. Laukiame straipsnių.

 4. Kraštietis parašė:

  Bielskis pradeda rinkimų kampaniją gan prastai, neskoningai,kaip rūmų vasalas. Žurnalistas turi būti objektyvus. Apgailėtina.

 5. birute parašė:

  siandien perskaiciau varnalesu istorijas, taip pasilgau, tai taip skaniai prisikvatojau, labai idomiai surasyta, kad net kvatoju

 6. skaitytoja parašė:

  Labai geras ir įžvalgus straipsnis. Ačiū autoriui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top
+