Apie „turtingą“ Rasos žodyną

Praėjusių metų vasarą širvintiškius konservatorius ir jų elektoratą protinusiai, kaip reikia kovoti su vietos valdžia, Seime trečią dešimtmetį berūgstančiai konservatorių frakcijos narei Rasai Juknevičienei, ko gero, gaila ne tik mūsų rajono gyventojų, prieš ketverius metus balsavusių už Živilę Pinskuvienę. 

Buvusi krašto apsaugos ministrė, kaip paaiškėjo savaitgalį, turi labai „turtingą“ žodyną, kurį šiomis dienomis pademonstravo feisbuke, palikusi įrašą: „Šitas mėšlas, pavarde Skardžius, Seime yra todėl, kad už jį kažkas balsavo. Balsavo tūkstančiai. Ir dėl to man labai gaila tų žmonių“.

Po tokių išsireiškimų ponia Rasa gali drąsiai kandidatuoti į naujos „nacionalinės vertybės“ titulą, kadangi šis yra laisvas, iš Seimo pasitraukus liberalsąjūdininkei Daliai Teišerskytei. Ji išgarsėjo ne tik save įvardijusi kaip „nacionalinę vertybę“, bet ir prisiminusi, kaip kartą jai lėktuve teko sėdėti šalia tualeto ir juodaodžio. „Kai skridau iš pasaulio parlamentarų kongreso ir kitų šalių parlamentarai skrido kaip priklauso, kaip žmonės, o man teko sėdėti tarp negro ir klozeto, tai yra afroamerikiečio, ir abu jie kvepėjo vienodai. Kitų šalių parlamentarai praeidami klausė manęs, kodėl aš čia sėdžiu, gal man bloga, man buvo gėda už mūsų valstybę“, – Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės posėdyje Lietuvos parlamente 2015-aisiais skundėsi D.Teišerskytė.

Tiesa, poetei užteko drąsos prisipažinti panaudojus netinkamus žodžius. Įdomu, ar tos drąsos turi Rasa Juknevičienė, kuriai kažkodėl prireikė savo emocijas irgi išreikšti per negerą kvapą turintį daiktą?

Beje, Lietuvą į NATO vedusi Rasa Juknevičienė tokiais žodžiais reagavo į žiniasklaidoje pasirodžiusią nuotrauką, kurioje užfiksuoti Seimo posėdžių salėje kažkokį lapą apžiūrintys Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas Artūras Skardžius ir dvi „valstiečių“ atstovės – Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė bei Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė. Teigiama, kad tame lape neva pavaizduotas šaudykloje naudojamas kulkų suvarpytas taikinys, virš kurio užrašas – „Gabrielius“.

Dominykas, Širvintos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+