+

Apie „turtingą“ Rasos žodyną

Praėjusių metų vasarą širvintiškius konservatorius ir jų elektoratą protinusiai, kaip reikia kovoti su vietos valdžia, Seime trečią dešimtmetį berūgstančiai konservatorių frakcijos narei Rasai Juknevičienei, ko gero, gaila ne tik mūsų rajono gyventojų, prieš ketverius metus balsavusių už Živilę Pinskuvienę. 

Buvusi krašto apsaugos ministrė, kaip paaiškėjo savaitgalį, turi labai „turtingą“ žodyną, kurį šiomis dienomis pademonstravo feisbuke, palikusi įrašą: „Šitas mėšlas, pavarde Skardžius, Seime yra todėl, kad už jį kažkas balsavo. Balsavo tūkstančiai. Ir dėl to man labai gaila tų žmonių“.

Po tokių išsireiškimų ponia Rasa gali drąsiai kandidatuoti į naujos „nacionalinės vertybės“ titulą, kadangi šis yra laisvas, iš Seimo pasitraukus liberalsąjūdininkei Daliai Teišerskytei. Ji išgarsėjo ne tik save įvardijusi kaip „nacionalinę vertybę“, bet ir prisiminusi, kaip kartą jai lėktuve teko sėdėti šalia tualeto ir juodaodžio. „Kai skridau iš pasaulio parlamentarų kongreso ir kitų šalių parlamentarai skrido kaip priklauso, kaip žmonės, o man teko sėdėti tarp negro ir klozeto, tai yra afroamerikiečio, ir abu jie kvepėjo vienodai. Kitų šalių parlamentarai praeidami klausė manęs, kodėl aš čia sėdžiu, gal man bloga, man buvo gėda už mūsų valstybę“, – Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės posėdyje Lietuvos parlamente 2015-aisiais skundėsi D.Teišerskytė.

Tiesa, poetei užteko drąsos prisipažinti panaudojus netinkamus žodžius. Įdomu, ar tos drąsos turi Rasa Juknevičienė, kuriai kažkodėl prireikė savo emocijas irgi išreikšti per negerą kvapą turintį daiktą?

Beje, Lietuvą į NATO vedusi Rasa Juknevičienė tokiais žodžiais reagavo į žiniasklaidoje pasirodžiusią nuotrauką, kurioje užfiksuoti Seimo posėdžių salėje kažkokį lapą apžiūrintys Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas Artūras Skardžius ir dvi „valstiečių“ atstovės – Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė bei Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė. Teigiama, kad tame lape neva pavaizduotas šaudykloje naudojamas kulkų suvarpytas taikinys, virš kurio užrašas – „Gabrielius“.

Dominykas, Širvintos

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Pusė „krašto naujienų“ – juodžiausias melas

Politikos čiuožėjas

Opozicija į sceną meta naują juokdarį?

Rajono taryba – cirkas, į kurį net bilieto nereikia

Kaimas be kaimo pavadinimo

Informacija iš naujausio numerio: Kaip kiškis vanoja nustipusią mešką

Informacija iš naujausio numerio: Kodėl minios buvo nušvilptas Gabrielius Landsbergis?

Vietoje skundų – subtili užuomina

Parodė, kas bus su neištikimaisiais?

Informacija iš naujausio numerio: Ar sulauksime sekmadienį ko nors už 1 ct?

Informacija iš naujausio numerio: Ne pensininkams suprasti, kaip krizė nuskriaudė vargšą Kubilių

Didžioji socialdemokratų paslaptis

Kokių politinių jėgų merai surinktų didžiausias rinkėjų kariuomenes?

Pagal kieno patirtį valstybę valdytų Nausėda?

Ar per vieną dieną išnagrinėti vieną skundą laiko nepakanka?

Kam reikėjo nukirsti sveikus medžius?

Jeigu niekas nesikeis, norinčių dirbti teks ieškoti su žiburiu

Informacija iš naujausio numerio: Apie kokią pergalę sapalioja kariuomenei vadovaujantis eilinis?

Kodėl netaiko jokių nuolaidų už savitarną?

Pasiuntė žinutę, kad laikas išeiti?

Apie „turtingą“ Rasos žodyną

Kaip brangiai pasiskolintus pinigus naudingai perskolinti … pigiau?

Būtume patrauklesni, jeigu nebūtų skundų

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+