Ženklai, kad Jums reikia naujos sofos lovos

Sofos lovos garsėja savo praktiškumu – tokie modeliai mažesniuose kambariuose neretai tampa pagrindiniu miegojimui skirtu baldu. Kokybiški gaminiai net ir tokiais atvejais gali užtikrinti maksimalų komfortą, tačiau kaip ir bet kokie kiti baldai, anksčiau ar vėliau jie galiausiai susidėvi. Jei ant ne itin patogios sofos dar galima sėdėti, vargu, ar galėsite mėgautis kokybišku poilsiu – būtent dėl to labai svarbu sekti situaciją ir stebėti ženklus, bylojančius, kad atėjo metas pagalvoti apie pokyčius. Išskyrėme pagrindinius signalus, kurie aiškiai sako, jog be naujos sofos lovos nepavyks išsiversti.

Jums vartantis, sofa lova girgžda

Tikriausiai net nereikia sakyti, jog tai – akivaizdus ženklas, kad susidėvėjo Jūsų naudojamo baldo mechanizmai. Girgždėjimas sėdint nėra toks nemalonus, kaip kad nakties metu girdimi garsai. Ypač tuomet, jei dažniau vartotės ne Jūs, o Jūsų antroji pusė – tokiais atvejais nuo jų galima ir prabusti. Vargu, ar šį baldą remontuoti apsimokės, tad verčiau iš karto pradėkite žvalgytis naujo gaminio – tuomet ir vėl kiekvieną naują dieną galėsite pradėti itin gerai pailsėję.

Sofos lovos audinys prarado savo žavesį

Naudojant šį baldą kaip sofą, kartais neišvengiama dėmių atsiradimo – daugelį jų galima išvalyti ar tiesiog sumaniai paslėpti ir tai įtakos nei miego kokybei, nei kambario interjerui dažniausiai neturi. Visgi, jei audinys stipriai nusidėvėjo ar netgi suplyšo, tik laiko klausimas, kada išvysite iš jo išlindusias spyruokles. Siūlome nelaukti ir jau dabar pradėti ieškoti naujo baldo – jei turėsite pakankamai laiko paieškoms, be streso surasite pačius geriausius pasiūlymus ir netgi galėsite šiek tiek sutaupyti.

Miegoti ant jos nebepatogu

Kaip ir įprasti, taip ir sofoje lovoje esantys čiužiniai anksčiau ar vėliau susidėvi – toks faktas tikrai neturėtų nustebinti. Tad jeigu po nakties miego jaučiatės prastai pailsėję ir nėra jokių kitų priežasčių, kodėl galėjo taip nutikti, labai tikėtina, kad dėl to bus kaltas būtent šis baldas. Žinoma, tokiose situacijose gali padėti čiužiniai (platų jų pasirinkimą rasite čia) ar šiek tiek kompaktiškesni antčiužiniai. Visgi, jei vietoj įprastos lovos esate pasirinkę sofos variantą, tikriausiai taupote vietą, tad prieš pirkdami vieną iš šių gaminių, turėtumėte pagalvoti, ar turėsite laisvos erdvės jų sandėliavimui.

Ketinate pertvarkyti kambarį

Jei planuojate remontą, labai tikėtina, kad teks pagalvoti ir apie šio baldo keitimą. Tokia situacija galima net ir tuomet, jei kardinalių pokyčių neplanuojate, tačiau patalpą papildėte keliais naujais baldais ar kitais gaminiais. Jei sofa lova patogiai nebetelpa patalpoje ir net suskleidus ją, sunku patogiai praeiti, tikrai neverta kasdien taip kankintis. Žinoma, jei įmanoma, iš pradžių išbandykite kitus sprendimus, tačiau labai tikėtina, jog be naujo gaminio Jums nepavyks apsieiti.

Nuo sofos lovos sklinda nemalonus aromatas

Į sofos lovos audinį ilgainiui įsigeria kūno prakaitas, augintinių išdaigų likučiai ir visų pasisėdėjimų padariniai, todėl nieko stebėtino, kad nuo šio baldo ima sklisti ne visai malonus aromatas. Jei kvapas yra labai nestiprus, reguliarus siurbimas ir valymas garais gali išspręsti šią situaciją, tačiau jei sofa lova yra pakankamai sena, labai tikėtina, kad jo nebepavyks atsikratyti. Tikriausiai puikiai žinote, ką tokiu atveju reikia daryti.

Pasikeitė Jūsų skonis

Tai gali pasirodyti nepakankamai svari priežastis pokyčiams, tačiau jeigu dabar naudojamą sofą lovą pirkote labai seniai, labai tikėtina, kad jos stilius Jūsų nebetenkina. Jei ją naudojate ir kaip sofą, ant kurios susėdate kartu su namiškiais ar draugais, dizainas iš tiesų yra pakankamai svarbus. Nors tai nepakenks Jūsų miego kokybei, nebus smagu ir tuomet, jei dėl šio baldo norėsis raudonuoti. Tad verčiau rimtai apsvarstykite galimybę šiek tiek atsinaujinti – tuo labiau, kad dabar sofos lovos tikrai nereikalauja didelių investicijų. Plačią jų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje: čia patikusį baldą įsigysite itin gera kaina.

Jei pastebėjote bent vieną iš šių ženklų, iš tiesų vertėtų pagalvoti apie didesnius pokyčius. Nuo to, kaip gerai pailsime naktį, priklauso ir tai, kaip jausimės dieną, tad kokybiškam poilsiui nereikėtų gailėti investicijų – įsigiję naują sofą lovą, ir patys netruksite tuo įsitikinti.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+