Penny boardai plačiam pasirinkimui

Reikalingi nauji Penny boardai ir ieškote geriausio riedlenčių sprendimo? „Terrasport“ yra tam, kad pasirūpintų visais Jūsų poreikiais ir užtikrintų tai, kas labiausiai tinka norint užsiimti aktyvia sportine veikla po atviru dangumi. Skaitykite ir sužinokite apie specialų, patobulintą riedlenčių tipą, skirtą dar patogesniam važinėjimui.

Aukščiausios kokybės Penny boardai

Penny boardai nuo kitų riedlenčių skiriasi tuo, jog yra su patobulintais ratukais, kurie minkštesni ir didesni. Tai leidžia pagerinti riedėjimo kokybę ir jaustis patogiau. Šios riedlentės taip pat yra kiek trumpesnės už įprastas, dėl to jas lengviau nešiotis su savimi. „Double concave“ sistema leidžia lengviau valdyti riedlentę, dėl dviejų švitrinio popieriaus zonų pagerinamas sukibimas. Važinėti tampa dar saugiau, stabiliau ir maloniau.

Su Penny boardais galima atlikti paprastus, nesudėtingus triukus arba tiesiog važinėti įprastu būdu. Rekomenduojama neviršyti gamintojo nurodytos apkrovos, kuri gali kiek skirtis priklausomai nuo riedlentės dydžio.

Platus riedlenčių pasirinkimas

Jūsų dėmesiui pristatomi tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems tinkami Penny boardai –  labai plati spalvų ir dizaino įvairovė, iš kurios galėsite išsirinkti sau tinkamą riedlentę. Asortimente rasite ir mergaitėms, ir berniukams tinkamų pasirinkimų. Ši riedlenčių rūšis iš esmės tinka visiems – svarbiausia yra išsirinkti norimą dizainą ir svarbą, o taip pat renkantis ne mažiau svarbu atsižvelgti ir į riedlentės technines savybes.

Jeigu turite kokių nors klausimų dėl pasirinkimo – visuomet kreipkitės į riedlentes tiekiančius specialistus ir jie mielai patars Jums. Be riedlenčių specializuotose parduotuvėse taip pat rasite paspirtukų, snieglenčių, slidžių, įvairiausios žiemos sportui tinkamos aprangos, papildomų sportinių aksesuarų. Viskas sukurta pagal pačius įvairiausius sportininkų poreikius randant kiekvienam labiausiai tinkamus sprendimus!

Tik geriausios kokybės pasirinkimai ir gera jų kaina! Su naujais Penny boardais riedėsite dar sklandžiau ir smagiau, tad nepraleiskite galimybės įsigyti labiausiai patikusio su ilgalaike garantija.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top
+