A++ klasės namų statybos aspektai: smulkmenos, kurios lemia komfortabilų gyvenimą

A++

Šiais laikais statomi namai privalo atitikti keliamus A+ arba A++ klasės reikalavimus. Tokie namai yra draugiškesni ne tik žmogui, tačiau taip pat ir gamtai. Ir nors dažniausiai pastebimas būsto interjeras, jis džiugina erdvumu, vietos taupumu, tačiau svarbiausi dalykai yra tie, kurie nematomi.

Jeigu Jus domina ergonomiškas namo projektas – susisiekite su „Architektų gildija“, kurioje dirbantys specialistai įgyvendins Jūsų svajones ir padės gyventi tokiuose namuose apie kokius visada svajojote. Jų darbų pavyzdžių galite pamatyti: www.architektugildija.lt.

Pamatų dėjimas

Pamatai yra svarbiausias būsto pagrindas. Anksčiau patys populiariausi juostiniai pamatai šiais laikais pasirenkami kur kas rečiau, kadangi stengiamasi kurti tokius namus, kurių apšiltinimas būtų greitas ir paprastas.

Langų pasirinkimas

Žinoma, energetiškai naudingo namo langai taip pat turi atitikti keliamus gana griežtus reikalavimus. Taip pat reikalingas net ir tinkamas jų montavimas, tačiau šiuos niuansus puikiai išmano profesionalai, kurie atlieka statybos darbus. Žinoma, papildomai tvirtinimui turi būti naudojamos termoizoliacinės medžiagos, kurios tam tikra prasme sukuria rėmą suteikianti daugiau stabilumo bei apsaugos.

Stogo niuansų vertinimas

Stogo galimybių taip pat labai daug, žinoma, šiais laikais dažniausiai pasirenkamas šlaitinis. Mažesniuose namuose poreikius puikiai tenkina vieno šlaito stogas, erdvesniuose gali būti montuojami ir kelių šlaitų stogai. Taip pat reikalingas ir papildomas stogo apšiltinimas, kuris padeda išvengti ne tik šilumos praradimo, tačiau ir pagerinti būsto  akustinius niuansus, sumažinti vėjo arba lietaus daromą įtaką namams ir jų gyventojams.

Tinkama vėdinimo sistema

Namų projektas rengiamas iškart įvertinus – kokia vėdinimo sistema bus diegiama. Ar ji būtina? Taip. Vėlgi, dėl žmogaus gyvenimo komforto ir tuo pačiu gamtos saugojimo niuansų, kadangi kuriami tokie projektai, kurie padeda sulaikyti kuo daugiau šilumos energijos namuose.

Tinkama šildymo sistema

Taip pat kuriant projektus gana daug dėmesio yra skiriama tinkamiausios šildymo sistemos pasirinkimui. Nuo tradicinio kieto kuro katilo iki dujinių apšildymo, taip pat, mėgstamas pasirinkimas ir būsto šildymas elektra. Kinta ne tik poreikiai, tačiau ir galimybės, kadangi kainuoja įrengimas bei išlaikymas. Projektuotojai įvertins šiuos Jūsų poreikius bei pagal tai pasiūlys sistemą, kuri pasirūpins šiltais namais.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+