10 patarimų, kurie padės rasti tinkamą indaplovę

Gyvenimas yra gražus, jo metu vyksta labai daug nuostabių dalykų, tad reikia leisti dienas jais mėgaujantis, o ne rūpinantis darbais, kurie vargina. Vienas jų, gal ir smulkmena, tačiau yra indų plovimas. Taip, atrodo, kad krūvelę indų galima išplauti per kelias minutes, tačiau galiausiai matoma, kad per parą tai sudaro beveik valandą laiko. Ypač tokiu atveju, kai namuose yra vaikų.

Kadangi Avitela indaplovės toli gražu nebėra prabangumo simbolis – jas įsigyti gali kiekvienas, kuris tik nori, keista, kad dar yra žmonių, kurie renkasi gyvenimą be šio gana paprasto, tačiau daug laiko sutaupyti galinčio buitinio įrenginio.

O kaip rasti tokią indaplovę, kuri geriausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius?

  1. Kaina.

Natūralu, kad daugeliui žmonių kaina yra vienas svarbiausių aspektų, kuriam yra skiriamas dėmesys. Ar tikrai galima įsigyti geros kokybės indaploves, kurios nebus labai brangios. Tikrai taip. Tik tokiu atveju reikia sekti akcijas ir kitus patrauklius pasiūlymus, kurie dažniausiai būna vienetiniai. Pasinaudokite jais, kai jie yra.

2. Gamintojas.

Taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti gamintojui. Keli prekiniai vardai, kurie dažniausiai sulaukia dėmesio ir yra pristatomi kaip patys geriausi, yra: Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Miele, Samsung, Sharp… Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo tikresnis galite būti, kad radote patikimo gamintojo buitinę techniką.

3. Galingumas.

Žinoma, ne ką mažiau svarbus ir galingumas. Jo vertinimas reikalingas ne tik dėl energijos sąnaudų lyginimo, tačiau taip pat ir dėl funkcijų, kurios yra. Juk gera, kai sistema gali pasiekti ypač aukštą temperatūrą ir efektyviai išvalyti net ir sunkiai įveikiamus puodus.

Dažniausiai siūlomi modeliai yra šių galingumų:         

  • 1760 W 
  • 1800 W                 
  • 1900 W                 
  • 1950 W                 
  • 2200 W                 
  • 2400 W

Dėl šio rodiklio visada labai verta tartis su specialistais.

4. Dydis.

Žinoma, svarbus ir dydis, kuria lemia – kur konkrečiai indaplovė stovės. Geriausia vertinti matmenis jau tada, kai tiksliai žinoma jos statymo vieta. Tokiu atveju paieškos truks kur kas trumpiau.

5. Talpa.

Nord dydis tikrai nelemia talpos, tačiau dalinai didesnėse dažniausiai yra ir daugiau vietų, kuriose telpa ir kur kas didesnis skaičius indų. Talpos dažnai būna nurodytos komplektų skaičiais, kurie telpa ir kurie gali būti plaunami vienu metu. Žinoma, kuo daugiau namuose yra žmonių – tuo reikia ir didesnės indaplovės.

6. Funkcijos.

Indaplovių funkcijos yra labai įvairios. Žinoma, tikrai ne kiekvienam reikia, kad galimybių būtų labai daug. Kai kuriems žmonėms tinka, kad bus tik pačios svarbiausios. Visgi, kadangi dažniausiai funkcijų gausa yra labai plati – bent jau su jomis susipažinti tikrai apsimoka.

7. Stilius.

Jeigu pasirenkama indaplovė yra neįmontuojama – tokiu atveju galima skirti dėmesį ir stiliui. Juk norisi, kad virtuvės patalpa atrodytų harmoningai, gražiai? Tokiu atveju žiūrėkite – klasikinis, modernus ar bet koks kitas stilius Jums tinka?

8. Atsiliepimai.

Renkantis bet kokią buitinę techniką visada siūlome remtis kitų žmonių komentarais, kurie sukonkretina paieškas.

9. Plovimo programos.

Išsiaiškinkite, kokios tiksliai yra plovimo programos. Tokiu atveju galėsite būti ramus ir dėl planuojamų plauti indų specifikos.

10. Energinis efektyvumas.

Galiausiai, rinkitės tokią indaplovę, kurios veikimui nereikia daug energijos. Tai yra ne tik ekonomiška, tačiau ir ekologiška.

Renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali pagal Jūsų asmeninius poreikius pasiūlyti tokią techniką, kuri atitinka šeimos poreikius. Svarbiausia yra per daug netaupyti, kadangi kokybė kainuoja. Visgi, ji ir tarnauja labai daug metų, tad apsimoka.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top